Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /


// 30.12.2008

Волонтери з Канади працюють на підприємствах Рівного

Волонтери з Канади працюють на підприємствах Рівного Волонтери з Канади допомагають рівнянам. Дев'ять іноземців приїхали у Рівне у рамках програми "Канада - світ - молодь". До них долучилось десять студентів Острозької академії. Усі молоді люди працюють на волонтерських засадах на підприємствах Рівного й одночасно вивчають українські традиції. Як це відбувається, бачила Анна Яцук.

скачати відео
 
Get the Flash Player to see this player.

Канадійка Меліса Лежет та студент Острозької академії Ігор Грудецький на волонтерських засадах працюють на телеканалі "Рівне 1". Тут вони знайомляться з роботою телебачення та отримують завдання для роботи. У вільний час вони гуляють містом та відвідують друзів, які працюють на інших підприємствах.

У Рівному Меліса Лежет зустрілася з дівчатами, чиї рідні живуть у Канаді. Одній з них вона навіть привезла листа з новорічними привітаннями від родичів. Остання дуже зраділа такому подарунку.

Меліса Лежет розповіла, що Рівне їй дуже сподобалось. Єдиний мінус для неї — те, що українці поки не розуміють, для чого потрібне волонтерство.

— Волонтерство у Канаді більш поширене та популярне, ніж в Україні. У нас воно розвинене, тому бути волонтером у Канаді престижно, — розповіла учасниця програми "Канада - світ - молодь" Меліса Лежет. У вашій державі воно тільки почало розвиватись, тому ще не набуло великих розмахів. Вам необхідно багато років, аби воно набуло такого статусу, як у Канаді. Адже поки українці не розуміть, що волонтери просто допомагають. І платити за це не потрібно.

Дев'ять учасників програми з Канади перебуватимуть у Рівному до першого березня.

Анна Яцук, Володимир Захаров,
переглядів: 2684 / коментарів: 1

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
30.10.09 11:00 Христина пише:
Скажіть будь ласка, які є програми,для виїзду у Канаду волонтером? І як їх знайти?Інші публікації у розділі:

// 20.07.2018
<a href='/Info/?id=92817' >Як реагують рівняни на нову банкноту номіналом 20 гривень? [ОПИТУВАННЯ]</a>

Як реагують рівняни на нову банкноту номіналом 20 гривень? [ОПИТУВАННЯ] (переглядів: 238)

Оновили дизайн та омолодили Івана Франка. Саме такий вигляд має нова банкнота номіналом 20 гривень, яку нещодавно презентував Національний Банк України. Він ж планує виготовити близько 5 мільйонів таких купюр, а в грошовий обіг запустять її аж 25 вересня.
// 20.07.2018
<a href='/Info/?id=92813' >Пагорб Слави: рівняни заплатять за чужі промахи [ВІДЕО]</a>

Пагорб Слави: рівняни заплатять за чужі промахи [ВІДЕО] (переглядів: 294)

Вантажні автомобілі, завантажені піском та щебенем. На "гарячу лінію" телеканалу Рівне 1 зателефонував рівнянин і повідомив - бачив на власні очі, як все це зсипають на Пагорбі Слави і підозрює: тут і далі продовжують скандальне будівництво попри рішення судів усіх інстанцій.
// 20.07.2018
<a href='/Info/?id=92805' >У Рівному підтримали всеукраїнську акцію «Україна - не шкуродерня»</a>

У Рівному підтримали всеукраїнську акцію «Україна - не шкуродерня» (переглядів: 452)

Сьогодні, 20 липня, близько тридцяти учасників акції на захист тварин «Україна - не шкуродерня», зібравшись під стінами міської ради Рівного, закликали до більш суворого покарання для тих, хто до знущається на тваринами.
// 20.07.2018
<a href='/Info/?id=92795' >Кому у Рівному заважають сміттєві баки? [ВІДЕО]</a>

Кому у Рівному заважають сміттєві баки? [ВІДЕО] (переглядів: 439)

Кошти рівнян нещадно спалюють. Мова де про два випадки підпалу сміттєвих контейнерів у нашому місті. Втрати, яке понесло КАТП 1728 через таке хулігансьво, складає майже двадцять тисяч гривень.