Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 06.10.2011

теги: борг, статистика, комунальні послуги

Нас лякають холодними батареями, а ми справно платимо за комірне

Нас лякають холодними батареями, а ми справно платимо за комірне Якщо вірити статистиці, то населення Рівненщини розраховується за послуги усіх комунальних служб досить непогано - майже на 108% від початку року, у серпні - усі 120 відсотків. Загальна сума проплат разом з погашеними боргами попередніх років склала понад 386 мільйонів гривень.

Однак з боргової ями комунальними однаково вилізти не можуть - на початок вересня залишається 111,5 мільйонів боргу. Найбільше споживачі винні за найдорожче - тепло та гарячу воду, далі у списку - послуги жеків, газ, водопостачання та водовідведення. У той же час середній термін заборгованості населення за усіма видами послуг становить 2,5 місяці.
переглядів: 2486 / коментарів: 10

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
06.10.11 14:04 ПАПАРАЦЦІ пише:
А звідки 108% і 120 %, тобто люди розраховуються наперед.., а нам у всі динаміки кричать, що борги?!

avatar
06.10.11 15:08 До ПАПАРАЦЦІ пише:
Не думав, що ця публікація стане для Вас новиною... Ви б краще поцікавилися як вони витрати накручують, що тарифи стали "економічно обгрунтованими"...

От якщо пополемізувати є ось така думка, може хтось мене підтримає, а хтось заперечить, чи додасть щось своє:
1. Те що оптом все дешевше - це давно усталена аксіома. Правильно? Правильно.
2. Чому людина, яка в своїй квартирі встановила автономне опалення платить за рік стільки, скільки в такій самій квартирі люди платять за один місяць? Насправді - це не просто фантазія, а конкретний приклад. Мій знайомий "правдами-неправдами" встановив в квартирі (аналогічно моїй) автономне опалення, при чому з підігрівом підлоги (вообщем "повний фарш"), і за рік йому все опалення разом з гарячою водою обійшлося рівно в стільки гривень, скільки мені на централізованому опаленні за місяць!!! (При чому, в нього в квартирі постійно тепло, а ми мерзли).
3. Чому в деяких містах України автономне опалення в квартирах місцева влада заохочує, а у нас цей дозвіл потрібно "купувати"?
4. Як ведеться облік тепла? При централізованому опаленні. Ми, звичайні люди, платимо по одному тарифу, за те, що в нас цілий місяць (або ж опалювальний сезон) в квартирах батареї мають певну температуру. Котельня обслуговує не один десяток будинків, і жере газу більше ніж достатньо. От уявіть скільки газу економиться, якшо "краник" в котельні прикрутити хоча б на один градус? А я от що дуже часто помічав, що "краник" прикручують не на один градус, а опалення дуже часто вимикають то на ніч, то на день (розраховуючи на те, що людей нема вдома, ніхто не помітить, що кілька годин немає отоплення, тим більше, що батареї ще по інерції теплі, потім десь о 16:00 котельня знову працює, і, коли люди прийшли з роботи розуміють, що десь підвох, бо в хаті холодно, а батареї гарячі). Але то пів-біди. Набагато більше злило - це коли вимикали батареї вночі, десь з 00 до 3-4 години ранку, от тоді наставала повна Ж... Просинаєшся через те, що нігті посиніли, - до батарей, а вони вже гарячі, і що ти кому доведеш?

Теж саме робиться з гарячою водою. Скажіть, ви впевнені, що вона увесь час тече з крана однакової температури, як це має бути, і за те що ми платимо???...

Висновки робіть самі, але на все це є очевидна відповідь! По простому - "рука руку миє", а якщо детально, то міській владі не вигідно, щоб люди відключалися від централізованого опалення, тому що не буде тих величезних сум переплат, які завжди можна "освоїти" на потреби певних людей.


До речі, аналогічна ситуація з ЖЕКами і ОСББ, наш мер робить все для того, щоб ЖЕКи працювали нерентабельно для людей, і щоб довести людей до відчаю, аби ті перейшли в ОСББ, і тоді не змогли нічого законно вимагати від Володимира Євгеновича.
Стосовно ЖЕКів, ми з сусідом порахували, що за місяць ми разом платимо 20 гривень за електроенергію для лампочки, що освітлює наш поверх. І міняємо її самі!!! Потім взялися за інші цифри, то там взагалі нереальні розрахунки виходили... вдома знайду той папірець то розпишу.

Хотів би тут поспілкуватися з адекватними людьми на вищевикладену тему, чи я правий в своїх думках, чи ні?

avatar
06.10.11 17:19 Анонім пише:
Трошки поможу тобі. стосовно гарячої води то по нормам вона має бути від 40 до 55 град. В наш час випускаються сертифіковані лічильники на гарячу воду, які просто нидче 40 град гарячу воду не рахують.
...вмикають вимикають котельні... Потужну котельню таку як Макарова, Київська, ТЕЦ зупинить впринципі можна, але запускать потім сутки треба, це тобі не вимикач електричний.

avatar
06.10.11 17:27 to ПАПАРАЦЦІ пише:
Цікаво те що люди продовжують платити за диспетчиризацію ліфтів в будинках де ліфтів немає, за експлуатацію номерних знаків будинків котрі не мають освітлення і прикручені 2-ма гвинтами....

avatar
06.10.11 19:03 Свідомий N до Папарацці пише:
Все майже так, як ти пишеш... Але не забувай одного: наші теплопостачальні підприємства - дві різні організації, повністю приватизовані. А який власник у нашій державі схоче мати 5-7% прибутку? Потрібно 150-200%!!! І це мінімум! Звичайні ж слюсарі там навіть 2тис на місяць не отримуюють - і це по 5-му розряду!
От і деруть з нас в три шкури!
А на рахунок ліфтів: я знаю деякі будинки, де ліфти вже понад 10 років не працюють взагалі, а ЖЕК їх в квартплату включає...
Ех, Євгенович... Не бачити тобі наступного терміну мера, як вух своїх без дзеркала...

avatar
06.10.11 23:09 Рівнянин пише:
до Анонім:
А як тоді пояснити те, що я вище описав, про холодні батареї то посеред дня, то посеред ночі, а потім гарячі за кілька годин???
Про лічильники - дякую, де їх можна знайти та придбати?
до ПАПАРАЦЦІ:
це далеко не єдині парадокси, що пригрілися у нашому місті.
до Свідомого
Про рівень зарплат, і умови праці на теплопостачальних на наших теплопостачальних підприємтствах чув не з третіх вух, мені особисто жалілися працівники (при чому далеко не рядові служителі)про затримку зарплати, і її рівень...
Стосовно ліфтів, то мабуть тут проблема в наших мешканцях, які як отара овесь готова тягнути все що на них повісять. Звичайна заява в прокуратуру давним давно поставила б крапку на проблемі з оплатою неіснуючих ліфтів, але відповідальності на себе ніхто брати не хоче, от і живемо як бидло. Стосовно непрацюючих ліфтів - це набагато простіше довести, ніж про обдурювання стосовно опалювання та гарячої води...
А що таке "номерні знаки"???? :)))) Чесно кажчучи в мене в квитанції такого немає, чи воно якось там зашифровано?
Я от раніше Євгеновича поважав, зараз - розчарувався, але, з іншого боку дайте адекватну кандидатуру???

avatar
07.10.11 01:25 до Рівнянина пише:
може бачив у рахунку:ремонт і заміна аншлагів! оце і є номери на будинках!
зи:а у нас взагалі ніякої таблички немає з номером а просто фарбою на писано!

avatar
07.10.11 07:30 Рівнянин пише:
У нас повісили таблички на під'їздах такого змісту:
1 під'їзд. кв. 1-36
2 під'їзд. кв. 36-72
3 під'їзд. кв. 72-108 і тд. тобіш 36, 72, 108 кв. і тд. знаходяться зразу у двох під'їздах.

avatar
07.10.11 11:42 Анонім пише:
для прикладу Лічильник ЛВ-4Т, виробляють харківськи тепломережі
"Газета по-українськи" №885. А тебе яка котельня обслуговує, а бо № будинку і вулицю напиши

avatar
07.10.11 11:42 Рівнянину пише:
На наступних виборах переможе В.Петрів, і буде значно кращим мером ніж "ГОСПОДАРНИК"!!!!Інші публікації у розділі:

// 20.09.2018
<a href='/Info/?id=94656' >Курс валют в Україні станом на 20 вересня</a>

Курс валют в Україні станом на 20 вересня (переглядів: 94)

Національний банк України на 20 вересня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти:
// 19.09.2018
<a href='/Info/?id=94626' >Курс валют в Україні станом на 19 вересня</a>

Курс валют в Україні станом на 19 вересня (переглядів: 156)

Національний банк України на 19 вересня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти:
// 18.09.2018
<a href='/Info/?id=94595' >Курс валют в Україні станом на 18 вересня</a>

Курс валют в Україні станом на 18 вересня (переглядів: 154)

Національний банк України на 18 вересня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти:
// 17.09.2018
<a href='/Info/?id=94566' >Курс валют в Україні станом на 17 вересня</a>

Курс валют в Україні станом на 17 вересня (переглядів: 178)

Національний банк України на 17 вересня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: