Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /


// 07.04.2008

Рівненські журналісти перемогли військових розвідників

Рівненські журналісти перемогли військових розвідників Журналісти воювали проти військових. Щоправда лише на пейнтбольному майданчику. Так учасники бойових дій відсвяткували шістдесят п"яту річницю окремого розвідувального батальйону. У військових змаганнях взяло участь п"ять команд. Перемогу ж здобула збірна команда журналістів телеканалу "Рівне1" та Радіо "Трек".

Журналісти проти військових. Спеціальний одяг, маски та зброя, що стріляє кольоровими кульками. Все це зібрало на спеціальному майданчику представників рівненських ЗМІ та професійних розвідників. Так військові святкували 65 річницю розвідувального батальйону.

У змаганнях взяли участь п"ять команд: більшість військові. До фіналу потрапили найсильніші представники різних професій. В напруженій боротьбі, перемогу здобула збірна команда телеканалу "Рівне1" та Радіо Трек.

Розвідників поразка не засмутила. Вони вважають, цього дня журналістам просто пощастило.

Задоволеними від "війни" залишились усі. Військові кажуть, такі змагання потрібно проводити частіше. Після завершення змагань, журналісти і розвідники зійшлись в одному. Головне у таких змаганнях не перемога, а участь.

Ярослав Кухаренко, Ігор Пастушенко, Новини Рівного.
переглядів: 2663

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 20.07.2018
<a href='/Info/?id=92817' >Як реагують рівняни на нову банкноту номіналом 20 гривень? [ОПИТУВАННЯ]</a>

Як реагують рівняни на нову банкноту номіналом 20 гривень? [ОПИТУВАННЯ] (переглядів: 234)

Оновили дизайн та омолодили Івана Франка. Саме такий вигляд має нова банкнота номіналом 20 гривень, яку нещодавно презентував Національний Банк України. Він ж планує виготовити близько 5 мільйонів таких купюр, а в грошовий обіг запустять її аж 25 вересня.
// 20.07.2018
<a href='/Info/?id=92813' >Пагорб Слави: рівняни заплатять за чужі промахи [ВІДЕО]</a>

Пагорб Слави: рівняни заплатять за чужі промахи [ВІДЕО] (переглядів: 288)

Вантажні автомобілі, завантажені піском та щебенем. На "гарячу лінію" телеканалу Рівне 1 зателефонував рівнянин і повідомив - бачив на власні очі, як все це зсипають на Пагорбі Слави і підозрює: тут і далі продовжують скандальне будівництво попри рішення судів усіх інстанцій.
// 20.07.2018
<a href='/Info/?id=92805' >У Рівному підтримали всеукраїнську акцію «Україна - не шкуродерня»</a>

У Рівному підтримали всеукраїнську акцію «Україна - не шкуродерня» (переглядів: 446)

Сьогодні, 20 липня, близько тридцяти учасників акції на захист тварин «Україна - не шкуродерня», зібравшись під стінами міської ради Рівного, закликали до більш суворого покарання для тих, хто до знущається на тваринами.
// 20.07.2018
<a href='/Info/?id=92795' >Кому у Рівному заважають сміттєві баки? [ВІДЕО]</a>

Кому у Рівному заважають сміттєві баки? [ВІДЕО] (переглядів: 435)

Кошти рівнян нещадно спалюють. Мова де про два випадки підпалу сміттєвих контейнерів у нашому місті. Втрати, яке понесло КАТП 1728 через таке хулігансьво, складає майже двадцять тисяч гривень.