Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 27.01.2012

теги: автомобіль, завод, сміття

Новенький спец-автомобіль отримали дубнівчани

Новенький спец-автомобіль отримали дубнівчани А на Дубенщині тим часом теж говорять про новий завод. Перероблятиме він, щоправда, не м'ясо, а сміття. І вироблятиме електроенергію та дизельне паливо. Поки місцеві фахівці завершують відповідні розрахунки, в районі ліквідовують стихійні сміттєзвалища та закуповують сучасні автомобілі для вивезення твердих побутових відходів. Одну з таких машин передали днями комунальному підприємству в селищі Смига.

На появу спецавтомобіля для вивезення сміття у Смизі чекали не один рік. Тепер машину залишилось укомплектувати контейнерами - і до робота вона готова. Керівник комунального підприємства вже знає, де їх придбає - у місцевого виробника, в Квасилові.

Богдан Мацишин каже: з допомогою спецавтомобіля можна буде вивозити сміття не лише зі Смиши, а й із навколишніх сіл. А керівник Дубенщини дивиться ще далі: Данило Корилкевич хоче запустити в районі сучасний сміттєпереробний завод.

А поки дубенські економісти роблять відповідні розрахунки, у районі вже провели паспортизацію сміттєзвалищ і ліквідували майже чотири десятки стихійних смітників.

Віталій Голубєв, Юрій Кобів
переглядів: 3408 / коментарів: 2

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
28.01.12 17:02 Данило пише:
Корылкевич молодец!Но,что интересно:Каждые новости в Дубно (местное тиви)большую половину эфирного времени занимает достижения и свершения Корылкевича,прям культ личности головы райрады г.Дубно.Ему самому не надоело видеть себя по 100 раз в месяц.То он газ провел,то свет в селе,то на деньги дал в Радивиловский р-он на церковь(причем здесь другой р-он?),или скоро выборы,что из шкуры лезет-хочет показать какой он ?Данило Всемогущий!!!Мне смешно видеть этого старого дядьку ,Уже 60 идите на пенсию.А мы справимся без чужих(он даже с другой области,а как прижился,как свой,местный).Таких чиновников хватает в Дубно-и большая половина не наши_чужие,с других сел,хуторов-Антонюк,Карпюк,Мацишин,Пидкидач,Вознюк,Дехтярчук и много других.А бардак как был в Дубно-так и есть.Люди выбирают,сами виноваты...

avatar
29.01.12 10:14 про пише:
ГАЗ,УАЗ, -жеруть бензину як за часів СРСР і не
більш як 2 роки до ремонту... інших марок авто
начебто і не існуєІнші публікації у розділі:

// 22.10.2018
<a href='/Info/?id=95564' >У Рівному не знають де взяти 99 мільйонів гривень для перевезень пільговиків [ВІДЕО]</a>

У Рівному не знають де взяти 99 мільйонів гривень для перевезень пільговиків [ВІДЕО] (переглядів: 107)

У Рівному не затвердили Програму компенсації за перевезення пільговиків у міському електричному та громадському транспорті на 2019 рік. Принаймні поки що.
// 22.10.2018
<a href='/Info/?id=95563' >Рівняни долучилися до загальноукраїнської акції по боротьбі з наркоторгівлею [ВІДЕО]</a>

Рівняни долучилися до загальноукраїнської акції по боротьбі з наркоторгівлею [ВІДЕО] (переглядів: 284)

У Рівному пройшла акція по замальовуванню написів інтернет каналів на стінах будинків, через які можна купити наркотики. Паралельно вона відбувалася ще у 16-ти містах країни.
// 22.10.2018
<a href='/Info/?id=95558' >Рівненські патрульні допомогли літньому чоловіку </a>

Рівненські патрульні допомогли літньому чоловіку (переглядів: 84)

Патрульні разом з небайдужим заявником знайшли помешкання для старенького дідуся.
// 22.10.2018
<a href='/Info/?id=95555' >У Рівному відбудеться великий Форум для бізнесменів </a>

У Рівному відбудеться великий Форум для бізнесменів (переглядів: 185)

Вже завтра, 23 жовтня, у Рівному відбудеться Форум «Регуляторна політика та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу».