Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /


// 08.04.2008

У Рівному розгорівся конфлікт між працівниками УБОЗу та адвокатами

Конфлікт інтересів між працівниками УБОЗу та адвокатами розгорівся у Рівному. Міліціонери приїхали в офіс адвокатської фірми "Західноукраїнський юридичний альянс" для обшуку. Втім, за словами самих працівників "Альянсу", відповідна постанова міського суду була видана на проведення обшуку власності приватної особи, а не їхнього офісу. Обшук працівники УБОЗу таки провели, заручившись підтримкою спецпідрозділу "Сокіл". Більше п'яти години, зачинившись ізсередини разом із працівниками офісу та понятими, вони шукали документи, необхідні слідству в кримінальній справі. Як вдалося з'ясувати, справу порушено за фактом шахрайства в особливо великих розмірах. Ідеться про купівлю приватною фірмою нежитлового приміщення Львівської залізниці. Тепер адвокати звинувачують убозівців у порушенні закону "Про адвокатуру", а у конфлікт втрутилась прокуратура. На чиєму боці закон досліджує і наша знімальна група

Суботнього ранку працівники УБОЗу завітали до офісу адвокатської фірми "Західноукраїнський юридичний альянс" з постановою суду про обшук. Адвокати у правомірності дій працівників УБОЗу засумнівались. Тому до обшуку міліціонерів не допустили і за допомогою звернулися у міську прокуратуру. УБОЗівці викликали на підмогу 2 бійців спецпідрозділу "Сокіл", зачинились із серединиі та офіс таки обшукали. Прокурори, які прибули на місце події, повідомили - УБОЗ діє в межах закону.

За словами начальника відділу прокуратури області Петра Мулярчука, який здійснює нагляд за УБОЗом, його піднаглядові ведуть слідство у серйозній справі. Ідеться про угоду купівлі-продажу приміщення колишнього дитячого садочка Львівської залізниці. Правоохоронці переконані, що приватна фірма придбала його незаконно, чим державі завдано збитків більш як на мільйон гривень. Адвокати вважають, що мета не виправдовує засобів, а докази повинні здобуватися законним шляхом.

Тепер адвокати із Західноукраїнського юридичного альянсу мають нагоду проявити свою професійну майстерність, захищаючи власні права. Вони готуються оскаржувати дії правоохоронців та вимагати від них компенсації шкоди, завданої їхній репутації.

Світлана Сирота, Олександр Ковтунець, Володимир Захаров, Новини Рівного.
переглядів: 3139

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 20.07.2018
<a href='/Info/?id=92817' >Як реагують рівняни на нову банкноту номіналом 20 гривень? [ОПИТУВАННЯ]</a>

Як реагують рівняни на нову банкноту номіналом 20 гривень? [ОПИТУВАННЯ] (переглядів: 238)

Оновили дизайн та омолодили Івана Франка. Саме такий вигляд має нова банкнота номіналом 20 гривень, яку нещодавно презентував Національний Банк України. Він ж планує виготовити близько 5 мільйонів таких купюр, а в грошовий обіг запустять її аж 25 вересня.
// 20.07.2018
<a href='/Info/?id=92813' >Пагорб Слави: рівняни заплатять за чужі промахи [ВІДЕО]</a>

Пагорб Слави: рівняни заплатять за чужі промахи [ВІДЕО] (переглядів: 294)

Вантажні автомобілі, завантажені піском та щебенем. На "гарячу лінію" телеканалу Рівне 1 зателефонував рівнянин і повідомив - бачив на власні очі, як все це зсипають на Пагорбі Слави і підозрює: тут і далі продовжують скандальне будівництво попри рішення судів усіх інстанцій.
// 20.07.2018
<a href='/Info/?id=92805' >У Рівному підтримали всеукраїнську акцію «Україна - не шкуродерня»</a>

У Рівному підтримали всеукраїнську акцію «Україна - не шкуродерня» (переглядів: 452)

Сьогодні, 20 липня, близько тридцяти учасників акції на захист тварин «Україна - не шкуродерня», зібравшись під стінами міської ради Рівного, закликали до більш суворого покарання для тих, хто до знущається на тваринами.
// 20.07.2018
<a href='/Info/?id=92795' >Кому у Рівному заважають сміттєві баки? [ВІДЕО]</a>

Кому у Рівному заважають сміттєві баки? [ВІДЕО] (переглядів: 439)

Кошти рівнян нещадно спалюють. Мова де про два випадки підпалу сміттєвих контейнерів у нашому місті. Втрати, яке понесло КАТП 1728 через таке хулігансьво, складає майже двадцять тисяч гривень.