Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 27.03.2012

теги: студенти, акція, флешмоб

Студенти виступили проти політичних репресій в Україні

Студенти виступили проти політичних репресій в Україні Беркути в Рівному затримали студентів, котрі роздавали листівки з вимогою припинити в Україні політичні репресії. Щоправда це був не спецпідрозділ, а просто рівненська молодь з написом "Беркута" на спинах. Інсценізація відбулася в рамках акції "Міліціє, досить клеїти молодь". Молодіжні громадські організації Рівного стали на захист студентів, котрих затримали правоохоронці в Херсоні на початку місяця.

"Міліціє, досить клеїти молодь" - з таким гаслом молодіжні громадські організації Рівного сьогодні провели флеш-моб в центрі міста. Активісти роздавали перехожим листівки з вимогою до Президента України припинити політичні репресії.

В рамках акції представники громадських організацій інсценізували затримання правоохоронцями студентів, котрі роздають такі листівки.

Рівненських активістів ніхто не розганяв, а міліціонери лише поцікавилися, чи є в них підстави для проведення акції.

Олександр Туз. Володимир Захаров
переглядів: 4836 / коментарів: 39

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі
сторiнки: попередня  1  2

avatar
28.03.12 18:31 від споглядача пише:
Шановна рівненська фундація РИГІОНАЛЬНИХ ініціатив, яка ходить під кланом берташа-матчука! З приблизно 20 учасників акції було 15 членів із Студентської Свободи! Можна це перевірити по фотографіям з акції! Олексій Сидорець, який був представником на даній акції від фундації РИГІОНАЛЬНИХ ініціатив, на скільки я проінформований, був повідомлений про участь в даній акції Студентської Свободи! Які питання і до кого тут можуть бути не зрозуміло!

avatar
28.03.12 23:39 Знаю хто такий "від споглядача" пише:
Шановний "від споглядача" ми з вами вже сьогодні говорили.
Думаю всі питання вирішено.

Вдячний звісно дуже за піар організації. Так говорите про
ФРІ, ніби це ваш конкурент...
Якщо проводите акції "ПРОТИ Януковича" як ви і сказали, то
цим і займайтесь. У вас інша мета, і було б чудово якби ви
її дотримувались...

avatar
28.03.12 23:44 до Студентської Свободи пише:
А чому це ви робили спільну акцію з організацією, яка "ходить" під кланом
Берташа-Матчука. Соромно вам має бути!!!

Ще одне, не знаю скільки вас було на акції, але те, що ви привели найбільше людей
не робить вас співорганізаторами акції. Навчіться визнавати помилки і тоді до вас
будуть краще ставитися)

avatar
29.03.12 01:11 Андрій пише:
здається ФРішникі, побачила собі конкурента як "Студентську Свободу"..працюємо тільки місяць, а вже фрішникі почали кипішувати...напевно Фонд Матчука, дуже хвилюється))молодіжка РИГІОНАЛЬНА!!!

avatar
29.03.12 01:15 Сашко пише:
взагалі прийшли підтримати 2-х затриманих студентів з Херсона, все ж таки "Студентська Свобода"...а ФРІ каже, що Ви, не у системі "Мама", тому ви не маєте право на пітримку)))..

avatar
29.03.12 01:30 Флудерам пише:
Справа не в тому, що прийшла "Студентська свобода", а те, що вони назвалися
співорганізаторами. На мою думку, так не робиться...

avatar
29.03.12 01:31 Знаючий пише:
тепер тако, ФРІ яке організовувало акцію її і організовувало, МНК яке підписалося під МАМУ також мало б її організовувати в Рівному, але Юля Гольберт яка була кординатором від МНК у рівному привела не МНК а свободу, які взагалі ніякого відношення до цього не мають, та просто пропіарилися на цьому, і організацією цієї акції займалося лише 2 людини, і вони були з ФРІ, бо Юлічка яка Гольберт просто забила, так що не приписуйте собі чужих гріхів....

avatar
29.03.12 01:36 Ігорь: Андрію пише:
Матчук був з "Нашої України", і якось РЕГІОНАЛЬНИХ до "Нашої України" не в'яжется, і ще + "РЕГІОНАЛЬНИХ" як ти їх назвав роблять акцію з брошурками на яких написано що президент зек, тобі не здаєтся що ти фігню ляпнув???))))

avatar
29.03.12 01:38 василь пише:
Фрішкам з легкістю дають приміщення в МПК "Текстильник"
(http://vk.com/event32246144)бо директор комунального закладу челядь мера Максименко))) а Свободі, коли приїзжав Тягнибок не дали приміщення!!!

avatar
29.03.12 01:48 Андрій: Ігорю пише:
добре, все там вяжеться)))...на місцях Наша Україна це сателіт Регіональний))) як в обласній так і в місцевій раді, то ти фігню ляпнув!!! кажеш про "брошурки" колись лідер цієї сили казав "бандитам тюрми"...а получилося,що?..опозиція зараз по тюрмах!!!

avatar
29.03.12 01:55 Сашко пише:
не треба ображати, типу Юля "забила", Юля активно готувалась до акції!!! Студентська Свобода була організатором флеш-мобу, майже на половону члени Студентської Свободи, безпосередньо взяли участь в самому флеш-мобі))..Ми підтримали студентів, які зараз пресують))..

avatar
29.03.12 02:00 Ігорь: Андрію пише:
ха ха ха)) ну да, ти краще знаєш))) http://fri.com.ua/hto-my/ ось, для тебе, читай)))

avatar
29.03.12 02:02 2 сашко пише:
ага, активно, що ввечері 26го до неї зателефонували, спитали що вони надумали робити, то вона сказала що нічьо не думали ще про це.. і ФРІшники плакати малювали, палатку принесли, брошурки роздрукували.. а що ж вона робила?? назви...))

avatar
29.03.12 08:31 ВО "Свобода" знову піариться на студентських акціях протесту пише:
ВО "Свобода" знову піариться на студентських акціях протесту - http://fri.com.ua/?p=14709

Співорганізатори вчорашньої всеукраїнської студентської правозахисної акції “Міліція – досить клеїти молодь!” заявляють, що політична партія ВО “Свобода” не має жодного стосунку до даної акції.

Про це заявив заступник голови Всеукраїнської молодіжної організації “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) Михайло Лебедь, зауваживши, що “типовою передвиборчою брехнею” є розміщення повідомлення на офіційному сайті партії про, буцім-то, організаційну участь ВО “Свободи” у акції “Міліція – досить клеїти молодь!” у місті Рівне .

“Політики вже не вперше намагаються пропіаритися на акціях, які організовують студентські та молодіжні організації. Надто люблять користатися чужою працею та надто прагнуть потрапити у парламент-2012,” – сказав Михайло Лебедь. – “Зокрема, у 2010 році після вбивства студента Ігоря Індила у київському райвідділку міліції близько 20 членів ВО “Свобода” вже намагалися видати мітинг з 200 протестуючих студентів та суспільних активістів за свій. А у 2011 році члени ВО “Свобода” взагалі були серед ініціаторів бійки зі студентами під час акції проти реформ міністра освіти Дмитра Табачника”.

Нагадуємо, що серія правозахисних акцій “Міліція – досить клеїти молодь!” відбулися вчора на знак підтримки херсонських студентів, яких правоохоронні органи переслідують через розклеювання листівок із “неправдивими чутками” про Президента України Віктора Януковича. В цей день акції синхронно відбудуться в таких містах: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Київ, Луганськ, Львів, Миколаїв, Котовськ, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Чернівці, Мукачево, Ужгород, Севастополь, Хмельницький, Херсон.

Акцію проводила МАМА – система колективної безпеки молоді від політичних переслідувань, створена за ініціативою молодіжних громадських організацій та рухів. На даний момент готовність до роботи у системі “МАМА” задекларували: ВМГО “Українська асоціація студентського самоврядування” (УАСС); ВМГО “Дебатна Академія”; МПО ХОГО “Молодіжна правозахисна група – Харків” (МПГ-Харків); Громадянський рух “Відсіч”; ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ); ВМГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес” (МНК); ГО “Центр Громадянських Свобод” (ЦГС).

avatar
29.03.12 09:38 флудеру пише:
Чого ти добиваєшся?

avatar
29.03.12 10:38 Віка пише:
Свобода - якщо ви такі сильні і хороші, робіть, будь ласка, свої акції
самостійно. У ФРІ мета інша, зовсім не політична :))
А як робити собі політичний рейтинг, це вже нехай вам пан Осуховський
розказує - фін. ресурсами він в достатній кількості забезпечений))

avatar
29.03.12 13:33 Флудеру пише:
Ти сьогодні- Віка?:))))

avatar
29.03.12 18:58 Віка пише:
Віка - це Віка :РР))

avatar
29.03.12 21:00 Віктор пише:
АБез Свободи це булаб не акція а якись збірка двох-трьох людей які щось там вирішили незрозуміло чому зібралися,а Студентська Свобода" привела людей,допомогла з організацією,зробила половину плакатів,і це така реакція за допомогу...

сторiнки: попередня  1  2


Інші публікації у розділі:

// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93642' >Сесія Рівнеради: забудова Басового Кута, "вигнанці" Народного дому та мільйони для "Вереса" [ВІДЕО]</a>

Сесія Рівнеради: забудова Басового Кута, "вигнанці" Народного дому та мільйони для "Вереса" [ВІДЕО] (переглядів: 178)

Як правильно забудувати Басів Кут, чи виселять і коли громадські організації, які орендують Народний дім у Рівному та понад три гектари земель міста. Сьогодні про це, 16 серпня, говорили на сесії Рівнеради. Крім того, просили грошей.
// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93636' >Еко-парковки у Рівному: мрія чи реальність? [ВІДЕО]</a>

Еко-парковки у Рівному: мрія чи реальність? [ВІДЕО] (переглядів: 134)

Замість асфальту - газони. У світі все більшої популярності набувають еко-парковки. Облаштовувати їх почали і в українських містах. Адже вони, як будь-яке зелене насадження, поглинають вуглекислий газ, при цьому виділяють кисень. Крім того, зелений паркінг збирає на своїй поверхні пил, що знаходиться в повітрі.
// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93637' >Чи побудують завод TESLA у Рівному? </a>

Чи побудують завод TESLA у Рівному? (переглядів: 264)

11 липня на сайті Рівненської міської ради з'явилась інформація щодо виділення ділянки для будівництва заводу TESLA.
// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93620' >У Рівному говорили про тренди українського бізнесу [ВІДЕО]</a>

У Рівному говорили про тренди українського бізнесу [ВІДЕО] (переглядів: 163)

Масштабний форум для підприємців, бізнесменів та чиновників зібрав понад дві сотні учасників із Волинської та Рівненської областей. Захід організувала група компаній Реноме до своєї 28-ї річниці.