Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти / Архів / Блоги /
// 27.07.2012

теги: Верховна Рада, студенти, робота

Чому ми не заробляємо?

Чому ми не заробляємо? Перестань жалітись на свою країну! Роби свою роботу добре, бо ти і є країна!!!!

Дуже хочу, аби ці слова стали гаслом для усіх – від чиновників та урядовців до пересічних громадян. Як же ми любимо нарікати на політиків!!! Все вони роблять не так, ведуть себе не достойно і ганьблять нашу країну! Але подумайте, кожен із цих депутатів – чийсь син, брат, чоловік, колишній однокласник. Всі вони – такі, як і ми. Вони б”ються у Верховній раді, ми сваримося у тролейбусах та робимо капості сусіду. Всі ми однакові. Просто кожному потрібно почати змінюватися із себе....

Чому ми не заробляємо?! А тому, що не хочемо. Всі бажають престижної роботи, гарної зарплати і нічого не робити... Так не буває... Згадайте, коли востаннє ви відвідували якісь курси із підвищення кваліфікації? Хочете сказати, що не варто на це витрачати час і гроші?! Отак і думають там на горі. Для чого вчити економіку, якщо я і так міністр і якось воно буде.... От і твориться чорт знає що... Ви ж не хочете взяти на себе більше роботи, краще піти на перекур з колегами, посидіти у соціальних мережах та якось відбути той час до 18-15... Розумний керівник будь-якого підприємства завжди радий заохотити підопічного, який мислить не шаблонно, готовий попрацювати довше та чомусь навчитися... Не дивуйтеся потім, чому Вами не задоволені?!

А студенти? Наші майбутні кадри? Чим вони зайняті? Диву даєшся, як з таким підходом до навчання взагалі можна було диплом отримати. І не залежить це від Вишу. Той, хто хоче вчитися – здобуде професію і в приватному університеті.... Просто роботодавцям давно вже начхати на червоні дипломи, якщо людина, навіть, говорити грамотно на співбесіді не може....

Почніть з себе, я Вас благаю... Цікавтеся іще чимось, окрім пива на дивані після роботи.... А якщо щось не влаштовує – звільняйтеся. Кожен має бути на своєму місці, лише тоді буде порядок.... І у Верховній раді, і у нас з вами....
Людмила Савонькіна
переглядів: 2874 / коментарів: 7

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
28.07.12 13:11 Сметливый пише:
В общем то да, власть это зеркало народа. По поводу умных начальников и поощрений, наверное вы еще мало работали, и сейчас вам везёт.Не видели вы начальников-самодуров и воров, который и так заставит работать внеурочно+заплатит гроши. Что до частного вуза, научит, если у него есть база и мудрые преподаватели. Много у нас таких частных вузов?

avatar
28.07.12 15:22 Анонім пише:
Не видели вы начальников-самодуров и воров, который и так заставит работать внеурочно+заплатит гроши.

Kurva,vy sho,skoty podnevol'nye?Pochemu vy rabotaete za groshi?Ne rabotajte!Soprotivlyajtes#,a ne ,,zasovujte v sraku yazyki ,, i sognuv sheju,idete rabotat' i terpite vse eto govno.

avatar
28.07.12 17:24 Сметливый пише:
А это я так понимаю, отписался колбасный иммигрант? Не работать? Да легко, тем более, что работать особо негде. Вы уважаемый/ая когда последний раз были в Украине? Знаете уровень зарплат тут? Не работать это значит или спиться, или тупо сдохнуть.

avatar
29.07.12 10:26 семен пише:
Умненькая/кий/ ты наша, из какого погребя вещаешь! Ты пробовала работать здесь в Украине. Да и вообще, какого фуя нам меняться, куда дальше, всю жизнь работали и работаем, а всеравно в жопе! У нас в Украине меняются только те кто приходит к власти. Смотришь, вроде был нормальный человек, только дорвался, хрен там, поменялся чел нахрен на 180 градусов, потому как добрался до корыта и пытается нахапать любыми путями, пока возле кормушки! Пока фмнансовая разведка будет интерсоваться достатками наших президентов и иже с ним, до тех пор страна и все мы будем в жопе!

avatar
30.07.12 12:46 Саша пише:
Ми заробляемо але получае це хтось інший,,,,,

avatar
11.09.12 21:55 ХтосьВажливий пише:
Та неправда це, Люда. Так, потрібно намагатись, потрібно щось робити, потрібно розвиватись, але...Завжди є "але". Квартира в Рівному коштує дорого, знімати - 1200 - 1500 грн. Ну, приблизно це рівень ЗП в цьому ж місті. На сьогоднішній день, може людина знайти роботу, щоб забезпечити для себе нормальну роботу з нормальним житлом? Ні. Ми завжди чимось жертвуєм, завжди відмовляємо собі у деяких речах. І навіть, якщо ти мега гарно проявиш себе на співбесіді, у тебе буде шикарне резюме - це не забезпечить тобі гарного ставлення від керівника, якщо він лох, вибач на слові. На жаль, зараз роботодавцям потрібні "рОботи для робОти", а не працівники з власним "Я" і амбіціми, навіть якщо вони дуже розумні та цілеспрямовані.

avatar
26.09.12 07:45 Альфрэд пише:
Согласен с вышенаписанным.И про повышение квалификации,я например хотел бы,но тренинги под сраку денег стоят,я ниасилю,бо дети-семья.Работодателю нафиг нада в меня вкладывать,бо я сильно умный буду и не захочу работать за то гавно шо мне плотют,буду требовать повышение ЗП,мотивируя переходом на другую фирму где больше плотют.Вот и вся хреньІнші публікації у розділі:

// 02.11.2013
<a href='/Info/?id=27666' >Усі забили на сімейні цінності?</a>

Усі забили на сімейні цінності? (переглядів: 7528 / коментарів: 62)

Колись цю фразу у стверджувальній формі я почула від однієї людини, котру дуже поважаю... Тоді якось не чіпляла вона... Але останнім часом почала звертати увагу на те, якими гидкими та вульгарними стали стосунки чоловіків і жінок.
// 07.10.2013
<a href='/Info/?id=26611' >Кличко-Повєткін: дзеркало стосунків України і Росії</a>

Кличко-Повєткін: дзеркало стосунків України і Росії (переглядів: 2787 / коментарів: 14)

З нетерпінням чекала цього бою… Не дратувала, навіть, 2-годинна дискусія у студії та передбачення, як триватиме бій… От скажіть, для чого показувати глядачам, як може пройти бокс?.. Ну це ж не шахи, де вже визначені чи не усі існуючі комбінації….
// 02.10.2013
<a href='/Info/?id=26442' >Коли спорт не приносить користі….</a>

Коли спорт не приносить користі…. (переглядів: 1893)

Довго не могла придумати заголовку для цього блогу…. Але не в тому
проблема… 1 жовтня я мимоволі стала свідком жахливої картини. На стадіоні
«Авангард» проводилась спартакіада школярів Рівного з легкої атлетики.
// 12.07.2013
<a href='/Info/?id=24534' >Коли не працюють світлофори...</a>

Коли не працюють світлофори... (переглядів: 3117 / коментарів: 2)

Важко у такому хаосі прийняти рішення. Стояти, іти, почекати, чи пропустити ось цей ряд авто? На дорозі машини керуються правилами дорожнього руху. Але що робити, якщо ти пішохід? Ти завжди правий чи маєш чемно стояти на узбіччі і пропускати автівки?....