Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 12.04.2013

теги: борг, теплопостачання, Теплотранссервіс

Найбільші суми за спожитий газ недоплачують рівненські тепловики

Найбільші суми за спожитий газ недоплачують рівненські тепловики У Рівному змінять власників теплопостачальні підприємства. Бюджетна комісія міської ради схвалила передачу акцій "Еско-Рівне" спецкомбінату. Наступним етапом може стати передача "Теплотранссервісу" в концесію приватному підприємцю. Міський голова переконаний, що тільки у такий спосіб можна врятуватися від банкрутства.

КП "Теплотранссервіс" заборгували Нафтогазу та своїм працівникам понад 83 мільйонів гривень. У боргову яму комунальне підприємство загнали збиткові тарифи.

Оскільки підприємство комунальне - платити по рахункам - міському бюджету. А грошей на це у скарбниці - катма. Місцеві чиновники знайшли варіант - віддати теплопостачальне підприємство в оренду, разом із боргами.

Передача акцій прибуткового і перспективного "Еско-Рівне" Спецкомбінату — спроба міста зберегти активи на більш, ніж 20 мільйонів гривень. Нині 48 відсотків акцій "Еско - Рівне" по заниженій вартості знаходиться у власнсті "Теплотранссервісу".

Про передачу комунального підприємства "Теплотранссервіс" в приватні руки відкрито ніхто з чиновників поки не говорить. Мовляв переділ комунальної сфери не на часі.

В кулуарах говорять про двох претендентів на концессію. Перший — підприємство створене працівниками "Теплотранссервісу" і другий — інше приватне теплопостачальне підприємство, яке працює у Рівному декілька останніх років. Воно і має найбільше шансів на перемогу в конкурсі. Офіційно ж долю зубожілого "Теплотранссервісу" вирішуватимуть на найближчій сесії Рівнеради.

Дмитро Леонтіюк, Артем Лаговський
переглядів: 2871 / коментарів: 13

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
12.04.13 18:19 резон пише:
Не можу зрозуміти.....комусь потрібні чужі борги - смішно!!!!!
і якщо все так аж погано чому хтось зможе працювати і перекрити
сумму боргу, а нинішнє керівництво не спромоглось це
зробити???? невже знищення самого принципу КОМУНАЛЬНОЇ
ВЛАСНОСТІ стоїть перед нинішнім керівництвом міста????

avatar
13.04.13 09:23 Анонім пише:
Тарифи у "Теплотрансервісу" і Рівнетеплоенерго" однакові. Але комунальне підприємство в боргах, а приватне - ні. Може діло не в тарифах?

avatar
13.04.13 11:01 Галя пише:
Справа у Сергійчуку якого одразу підібрав Сорока. Такі спритники в ціні.

avatar
13.04.13 17:47 КеП) пише:
Анонім хто тобі сказав шо тарифи однакові?

avatar
13.04.13 18:03 Анонім пише:
всім відомо, що державне підприємство завжди буде в боргах, адже в держави легше вкрасти, аніж в "приватника". закономірність...

avatar
14.04.13 11:23 Анонім пише:
Для КеП) - тому що тарифи встановлює не підприємство, а держава

avatar
15.04.13 10:04 рівнянка для "резон" та інших пише:
Так, саме витіснення з ринку комунальних послуг комунальних дприємств і є метою усіх цих новацій. Міський голова й не приховує цього. А тоді коли все ст ане приватним ощасливлять рівнян новими захмарними тарифами і що найцікавіше - рівнянам скаржиися буде нікому. Бо той же Хомко розведе руками, мовляв, це ж приватники. ВІн наразі втілює за поданням свого радника Зленка російську модель комуналки, яка до речі успішно провалилася у Росії. Аж Путін змушений був втручатися щоб виправити ситуацію. У нас же завжди живуть чужим розумом, а розгрібають прості люди.

avatar
15.04.13 12:37 Ольга пише:
Приватники уміють зменшити витрати. А державники звикли жирувати. Ви гляньте скільки майна на утриманні Рівнетеплоенерго. Все це лягає на тарифи.

avatar
15.04.13 13:43 Жора пише:
Оскільки - тарифи є збитковими, дайте дозвіл людям на встановлення автономного опалення! Людям краще і вам нагрузка менша!

avatar
15.04.13 20:08 резон пише:
Цікаво було б дізнатись думку працівників цього підприємства...насправді у всьому винні тарифи? Мені пам'ятається про списання державою облгазам 20 мільярдної заборгованості теплопостачальних підприємств...а
населенню ніхто нічого не простив...навпаки -штрафи і колектори.

avatar
16.04.13 08:21 Жора пише:
Виключте вже опалення! В квартирі 26 градусів! Цілодобово вікна двері відкриті! Змилуйтесь!

avatar
16.04.13 10:08 Ользі пише:
Ага, приватники вміють зменшити витрати, якраз! Теплотранссервіс беруть в оренду приватники такого рівня, які мають стосунок до газопостачання в Україні. Якщо не вірите, перепитайте в Хомка. І будуть робити на цьому не бізнес, а шахер-махер - самі в себе за одною ціною купувати буцімто, за іншою людям продавати. І в НКРЄ все нормально "порішають", 100% тариф піднімуть - бо для їхнього рівня це не проблема. Хомко задоволений - отримав гарний відкат і позбувся болячки з управлінням комунальним підприємством, бізнесмен задоволений - отримав ласий шматочок і повну свободу дій. Ось тільки ЩО З ТОГО НАМ З ВАМИ - РІВНЯНАМ??? Яким поки що ще належить Теплотранссервіс. Місяць лишився. А потім буде пізно.

avatar
30.04.13 13:50 ініціативна група пише:
ПАН голова «Хом..о» знахабнів вже нанівець! Складається враження, що він скоро «трісне», як поглянеш на нього так, і як дізнаєшся про нього.
Його загребущі руки всюди, місто «продано»!
«Комуналці капець», бо ВІН вже ставить останні крапки з «Водоканалом» та «Теплотранссервісом».
Початок «незаконної діяльності» мера Рівного – це ЖЕКИ, які поступово «зникають» замінюючи невідомо чим. Чітко відомо, про сміття «Санком» - це без сумніву творіння його і дохід – в карман «Хом..а».
Далі «Комуненергія», невідомо взагалі, що з нею зараз – «є вона чи немає її», але відомо що є «Рівнетеплоенерго» - приватна структура, яку КРИШУЄ «Хом..о» і за це, не важко здогадатися, що отримує «$»!!!
А зараз на підході «ТЕПЛОТРАНССЕРВІС», який до цього готують, «ніби-то» на конкурсних умовах передають в оренду «СМІШНО!!!!».
Ініціативна група депутатів, громадські організації намагаються цьому завадити, але «лаве» робить своє!!!
Уже все вирішено, навіть створене товариство членами трудового колективу «Теплотранссервіс», яке має переважне право на взяття в оренду (без проведення конкурсу), допущено лише на загальних підставах, тобто з проведенням конкурсу де переможе потрібна особа «лаве»!!!
На черзі «Водоканал», де штучно не виплачується заробітна плата. Створюються борги. А далі віддадуть «господарю», який нібито виведе його із кризи. Хоча «Водоканал» є поки що, обласним, але «Хом…о» там 100%.
Цікаво куди дивляться правоохоронні органи, прокуратура. Де Ви??? Зупиніть його!!!
Чому наша «незалежна» преса не висвітлює всієї правди???!!!!

Ініціативна групаІнші публікації у розділі:

// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93769' >Чому у Рівному зупинили капітальний ремонт двох великих вулиць міста? [ВІДЕО]</a>

Чому у Рівному зупинили капітальний ремонт двох великих вулиць міста? [ВІДЕО] (переглядів: 181)

Відремонтованої дороги на двох великих вулицях Рівного, ще тривалий час не буде. Мова йде про капітальний ремонт на Романа Шухевича та Макарова. Адже днями начальник обласного управління ДАБІ, видав припис, щодо призупинення робіт.
// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93767' >Чехи об'їздили увесь світ - заїхали і в Рівне [ВІДЕО]</a>

Чехи об'їздили увесь світ - заїхали і в Рівне [ВІДЕО] (переглядів: 116)

Декілька років в дорозі на колесах. Все для того,аби побачити світ. На таку авантюру насмілилися мандрівники із Чехії. Вони вже об'їхали на раритетних машинах майже весь світ. Завітали і в Україну, зокрема в Рівне.
// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93765' > У яких класах навчатимуться першачки Рівного? [ВІДЕО]</a>

У яких класах навчатимуться першачки Рівного? [ВІДЕО] (переглядів: 248)

Навчатися по-новому. З першого вересня першокласники всієї України сядуть за одномісні парти та навчатимуться за новою системою. А ще замість звичних рядів столів у кабінетах створюють тематичні простори, які допомагатимуть адаптуватися до нового шкільного життя.
// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93762' >Щоб було чисто: як у Рівному працюють двірники [ВІДЕО]</a>

Щоб було чисто: як у Рівному працюють двірники [ВІДЕО] (переглядів: 170)

Їхня робота складна, часто невдячна і брудна. Мова йде про двірників, які щоранку чепурять наше місто. Коли РІВНЕ ще спить - вони вже на вулицях: чи то сніг, дощ чи град.