Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 03.07.2013

теги: продаж, алкоголь, обмеження

Рівнерада проситиме Верховну Раду України обмежити продаж алкоголю

Рівнерада проситиме Верховну Раду України обмежити продаж алкоголю Обмежити продаж алкоголю проситимуть Верховну Раду України депутати Рівненської міської ради. Законопроект вже зареєстрований у Парламенті. Аби пришвидшити його прийняття громадські активісти проведуть у четвер акцію під стінами зали засідань Рівнеради. Вони хочуть щоб міські обранці проголосували за відповідне звернення до Верховної Ради. І якщо народні депутати дослухаються до прохань шановних рівнян, то алкогольні вироби продаватиме 1 торгова точка на 20 тисяч населення

За роки Незалежності в Україні посилилась проблема алкоголізації суспільства. Згідно даних Всесвітньої організації охорони здоров'я, наша держава посідає 5-те місце в світі за рівнем споживання алкоголю. Аби статистика не була такою жахливою, громадські активісти Рівного просять міських обранців звернутися до Парламенту, щоб той в свою чергу прийняв законопроект про обмеження продажу алкоголю.

Законопроектом передбачається продаж алкоголю лише в одному магазині на двадцять тисяч населення. Громадські активісти Рівненщини, аби депутати Верховної Ради таки прийняли закон, навіть зібрали підписи.

Проте в обмежені продажу алкоголю є і зворотній бік медалі. Депутат Рівнеради Олександр Лащук розповідає, законопроект підтримує, але потрібно зважити на всі аргументи.

Якщо законопроект все таки приймуть, то зменшиться кількість видачі ліцензій на торгівлю алкоголем, його перестануть продавати у нічну частину доби. Крім того документом передбачено підвищення вікового бар'єру до 21-ого року з якого дозволяється продаж алкоголю.

Олександр Туз, Володимир Захаров
переглядів: 2579 / коментарів: 14

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
03.07.13 19:03 Искатель пише:
І якого супермаркету інтереси проштовхують борці з алкоголем?!

avatar
03.07.13 19:26 правник пише:
за пивом прийдеться їхати у фоззі а спиртяку начнуть спихати безбожно.

avatar
03.07.13 20:54 Олександр пише:
"Искателю"."проштовхують Інтереси супермаркету" Ти хворий чи просто ідіот ?
Зявилась одна нормальна організація по боротьбі з алкоголізацією країни,і замість того щоб підтримати їх обовязково треба обісрати.Як задовбало це гівно яке постійно ниє,не має активної позиції,а коли хтось пробує хоч щось робити -гадить!Краще б поцікавився хто такі,чого добиваються.Бидло.

avatar
04.07.13 02:47 Сергій Одарченко пише:
Згідно закону 2062 якщо в населеному пункті проживає менше 20 тисяч населення, то передбачена одна ліцензія на продаж алкоголю і одна на продаж тютюну.
Олександру (95.135.0.***) дякуємо за захист та вважаємо, що обзивати і принижувати опонента не потрібно.

avatar
04.07.13 08:04 Жора пише:
Я цей закон підтримую, але погоджуюсь, що не все так просто і скоріш за все, що такий закон ніколи не приймуть, бо продаж алкоголю це: податки і робочі місця.
Крім того можна уявити - які хабарі прийдеться заплатити за ліцензію на продаж ....

Не можна боротися з алкоголізмом рубаючи з плеча це ні до чого доброго не приведе (згадайте сухий закон і процвітання самогоноваріння), потрібно виховувати тверезу культуру з дитинства. А це в першу чергу чк на мене - ПОВНА ЗАБОРОНА РЕКЛАМИ АЛКОГОЛЮ І СЛАБОАЛКОГОЛКИ, ЗАБОРОНА ПОКАЗУ ФІЛЬМІВ ПО ТВ ДЕ АКТОРИ "П"ЮТЬ І БУХАЮТЬ" І Т.Д.

avatar
04.07.13 08:17 Антиалкоголь пише:
А ви не думаєте що український народ споювати вигідно "кому"? Почніть кожен із себе

avatar
04.07.13 11:00 Жора пише:
Продовжу - через, що споювати український народ вигідно:
1 - Робочі місця і податки від реалізації;
2 - Люди які п"ють це клієнти (потенціїні) всіх можливих платних лікарень і лікарів;
3 - Алкоголіки (спуйки) довго не живуть - відповідно пенсію треба платити леше 1 рік.
І ще таких причин можна назвати багато.

avatar
04.07.13 19:15 Олександр пише:
Жора правда Ваша,але ближче до суті.Абсурдна логіка приблизно така :Давайте не будемо забороняти продаж якісних наркотиків бо почнуть колотись (О ЖАХ!)неякісними наркотиками!!!.Якщо мова про алкогольний геноцид,то мова тут лише про те, яким алкоголем себе знищити якісним чи неякісним і більше ні про що!!!Якщо це однозначно алкогольний геноцид,то мова лише про те,скільки податків і робочих місць позбудеться український народ якщо він зупинить власне самогубство(???)Це хто додумається взяти калькулятор і якось виправдати ЦЕ прибутками?Поки що навіть наша інтелігенція в забороні абортів і алкоголю вбачає тільки втрачені робочі місця і податки а не врятовані мільйони життів.

avatar
04.07.13 22:08 дивись по ай-пі адресі пише:
Ідеоти, пошевеліть МОЗГАМИ! Хто є власниками підприємств виробляючих алкоголь і власниками сітки його розповсюдження? Ну не простий же Васька з села. А нардепи, їх синки , братки, помічники і т.д. і т.п. Шо РИГИ проголосують за цей закон? ХА-ХА. Нема чим зайнятись? Давй сухий закон! Долой виноградники! Чи цього вже не було в різних варіантах? ОБЛИШТЕ і ЗАЙМІТЬСЯ ДІТЬМИ! ОСВІТА і КУЛЬТУРА в ЗАГОНІ. МУЗШКОЛИ, ХУДОЖКИ готують до закриття!Будуть ваші діти пити бухло і смалити наркоту! Ви ПІАРЩИКИ чи ДЕБІЛИ?

avatar
04.07.13 23:22 шевченко пише:
не буде пива.молодь перейде на наркотики.

avatar
05.07.13 08:07 Мінералка пише:
Рух "Твереза Україна" не є політичною силою. цей рух підтримують всі- ригі, комунякі і т.д... якщо ви з Рівного ви малиб помітити що в наших супермаркетах після 22-00 алкоголь не продається це-маленька перемога свободівця! викиньте рабські думки, боріться й поборите! Ця влада не вічна. Дітьми займаємось - для цього є пласт! а ви чим займаєтесь? окрім інтернет - базіканням??

avatar
05.07.13 08:59 Мінералка пише:
ДО речі, Міська рада підтримала ініціативу тверезників, і навіть риги голосували за! За звернення до верховної ради!

avatar
06.07.13 16:44 Студент пише:
ото вже черга біля точки буде)))

avatar
19.07.13 15:24 Містер Х пише:
Будемо робити самогонІнші публікації у розділі:

// 15.10.2018
<a href='/Info/?id=95151' >У Рівному хочуть якісну розмітку та нові дорожні знаки </a>

У Рівному хочуть якісну розмітку та нові дорожні знаки (переглядів: 417)

На сайті міської ради з'явилася нова петиція.
// 14.10.2018
<a href='/Info/?id=95343' >В Рівному клятву Військового ліцеїста склали першокурсники [ФОТО]</a>

В Рівному клятву Військового ліцеїста склали першокурсники [ФОТО] (переглядів: 389)

Сьогодні 14 жовтня, вперше за весь час існування навчального закладу 72 першокурсників Острозького військового ліцею дали клятву ліцеїста на головній площі обласного центру.
// 14.10.2018
<a href='/Info/?id=95342' >У центрі Рівного виставка військової техніки [ФОТО]</a>

У центрі Рівного виставка військової техніки [ФОТО] (переглядів: 474)

На майдані Незалежності Рівного на Покрову продемонстрували військову техніку.
// 14.10.2018
<a href='/Info/?id=95340' >У Рівному дві вулиці святкують [ФОТО]</a>

У Рівному дві вулиці святкують [ФОТО] (переглядів: 384)

У Рівному на мікрорайоні «Пивзавод» відбувається свято вулиць.