Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти / Архів / Блоги /
// 10.07.2013

теги: сайт, блог, рівне-1, коментатори

Іноді блоги оживають...

Іноді блоги оживають... Блог - публічний щоденник з коментарями. Мабуть, саме про це слід
було б написати першим ділом!

Так прикро, що люди не вміють поважати думку інших. Шкода, що серед нас, рівнян, є люди, котрі не дотримуються поваги та інтернет-культури. Я не претендую на звання блогера. Я не претендую на похвалу та розуміння у всьому. Я лише вчусь. І якщо в мене геть не виходитиме, в один день я припиню цю роботу. Я хочу зустріти у цій мережі своїх однодумців та противників. Я хотіла б почути іншу думку... а не маячню у вигляді матюкливих коментарів.

Мене ніколи не засмучував зміст таких коментарів, мені прикро що люди не поважають себе. Прикро, що заходячи у розділ блогів, ображають особистості - як мої, так і колег, котрі створюють теж свої записи.

Я хочу, щоб усі нарешті почули і зрозуміли, що таке блог! Що це явище має свою історію! Свою культуру. Це особистісні записи, публічні щоденники, різні думки щодо подій та ситуацій у суспільстві, які передбачають дискусію та спілкування. Але чомусь, усі дискусії під записами блогерів "Рівне-1" схожі на вияснення особистих стосунків, де автор називає себе, а анонімні дописувачі дозволяють собі будь-які образи.

Якщо ви не хочете знати чужих думок - не читайте їх. Не поважаєте чужі роздуми - не слухайте. Сядьте, поговоріть з телевізором. Від цього шкоди нікому не убде, крім вас! Для чого витрачати свій час на "флудерство"? Я не розумію. Мені важко усвідомити, як нормальна, працююча, цілеспрямована людина може витрачати на це свій час. у мене інколи часу не вистачає прокоментувати фото найкращій подрузі у соцмережі, не те щоб читати чиїсь блоги, не те щоб писати бридкі речі про незнайомих мені людей.

Я нещодавно натрапила на інший сайт, де теж є розділ блогів. Це також рівненський сайт. І блоги там не геть цікаві, і не зовсім аж такі професійні. Але таких коментарів, як на Рівне-1 просто немає. Взагалі.

Тоді я почитала блоги інших журналістів, відомих, іменитих. І чомусь не знайшла там матюкливих образ.звичайно, були не згодні з думкою автора. І вони його думку критикували. Але культурно! Поважаючи в першу чергу себе.

Тоді зайшла на якісь підліткові блоги, де писали про те, "як він вчора взяв мене за руку" і як "мама насварилась, що я не поприбирала. Вона мене не розуміє". І ці дитячі "брєдні" ніхто не ображав.

Чому ж на нашому сайті, який щодня має тисячі відвідувачів, частина з них - дійсно неадекватні заздрісники! Давайте почнемо з себе, бо легше всього винуватити владу, депутатів, чиновників, суддів, міліцію.... а ви чим займаєтесь? Вам не соромно доводити свою думку, за рахунок образи іншої людини? Цьому не вчать у школі! Мене точно такому не вчили! А якщо у вас це заклали з шкільної парти - то подайте на своїх вчителів у суд! Вони зіпсували вам життя!

Усім же іншим, адекватним дописувачам сайту, я щиро дякую за те, що ви з нами. Бо ми дійсно працюємо лише для вас. Люблю вас. Дякую....
Людмила Савонькіна
переглядів: 2262 / коментарів: 4

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
10.07.13 13:01 Оксана пише:
Люда, ти і не мусиш всім подобатись. А думок в людей завжди багато. Різних. Не зважай.
Посміхнись - в тебе дуже гарна посмішка)))

avatar
10.07.13 14:13 Людмилі пише:
Шкода, що серед нас, рівнян, є люди, котрі не дотримуються поваги та інтернет-культури.- Не думали,що тролі зовсім не рівняни,або-вже не рівняни,емігранти котрі мають серйозні проблеми з психікою?Пишуть сюди з Демидівки, Тель-Авіву, Пєрмі, села Конюшки і т.д. Отримують за те що паплюжать Вас, інших авторів-патріотів рублями,доларами,шекелями. НЕ ЗВАЖАЙТЕ! Ви-гарна,розумна, молода. Ігноруйте протухлу ТРОЛЯТИНУ!!!!

avatar
16.07.13 17:15 Людмилі Савонькіній пише:
При нагоді читаю твій блог, читаю і коментарі під ними. Бачу, ти дуже переймаєшся образами та критикою, які надходять на твою адресу. Як на мене, багато що в тих коментарях занадто, але багато що відзеркалює реальну картину речей. І багато що з тої критики, яку ти так болюче сприймаєш і бурхливо реагуєш, таки конструктивна, тільки ти її не сприймаєш, бо образа у тебе сильніша. Хоча й справді, кому сподобається, коли тебе критикують, як мінімум, на всеньке Рівне?))Всі тебе називають гарною, молодою. Не сперечаюсь, так воно й є. Але цього не достатньо. Лише на красі і молодості надовго не виїдеш, бо вони - тимчасові і на 90% фізична краса - це не заслуга самої людини, а того, хто її дає, тобто Бога. Решта 10% - це те, що ми самі в себе вкладаємо, як себе розвиваємо. І бажано сполучати фізичне із розумовим (твоїх розумових здібностей не заперечую, але й не утверджую, бо особисто тебе не знаю). В одній із своїх статей ти гнівно відповідаєш коментатору, що це блог, що ти маєш право писати і казати те, що вважаєш за потрібне. Якщо так, то і люди мають право коментувати так, як вони вважають за потрібне, адже вони теж висловлюють свою думку, чи не так? Взявши на себе публічність, ти маєш це враховувати. Маєш враховувати і те, що ти ще й журналіст, який веде блог, Тож перед тим, як почати щось писати, треба зважити, як писати і чи дійсно воно варте того, щоб читати. Блоги пише багато людей. Як ти сама зазначала, пишуть навіть про те, як хтось когось взяв за руку чи мама насварила. Але ж то пишуть підлітки... А отже, на тобі більша відповідальність за все тобою сказане і написане.
Крім того, те, що я помітила: на більшість критичних відгуків у тебе майже єдиний аргумент: "Я молода і недосвідчена". Ніхто не сперечається, досвід приходить. Але до декого не приходить, а саме до тих, хто не сприймає критики, не прислухається до чужих об"єктивних порад і постійно прикривається поняттям молодості і недосвідченності. До речі, щодо двох останніх: так можна одного ранку проснутися, глянути на себе в дзеркало і побачити, що ВЖЕ не молода, але ЩЕ недосвідчена. Бажаю тобі такою не стати. Далі. Не потрібно постійно стверджувати, що мало не всі критикери тобі заздрять. Так, не без цього (до речі, в тій чи іншій мірі заздрять всім, бо в сусіда жінка завжди краща і хата біліша), але не варто списувати все на заздрість. Бо складається враження, що в тебе манія величі (без образ, моє особисте враження. Маю право, чи не так?)Крім заздрості існує ще багато інших емоцій, які диктують поведінку людини. І бажаю тобі рости професійно і по-людськи (в цьому плані всім нам ЗАВЖДИ буде куди рости). Згадай-но, хто із античних мудреців сказав фразу, що я знаю, що геть нічого не знаю? Завжди є чому вчитися, а ти дуже часто це заперечуєш, кажучи, що ось цьому Фєді тебе не вчити, бо ти маєш два дипломи. Всі знають, що в наш час значить диплом, що він не завжди підтверджує наявність знань і що його просто-на-просто можна купити (не про твій диплом особисто, бо його в руках не тримала). Коли людина головою торкається стелі, не можна вважати, що вона стала найрозумнішою. Вона стала сліпою і зарозумілою, бо не бачить, що за стелею є небо. А це означає єдиний і незворотний процес - деградацію і регрес.

avatar
16.07.13 19:45 Савонькіна пише:
Дякую))) ви абсолютно праві... Але обурююсь я лише коментарям, які не
стосуються моєї роботи, а моєї особистості... На загальний осуд я
виставляю тут лише свої думки... Їх і прошу коментувати... І кожну думку
ціную...Інші публікації у розділі:

// 02.11.2013
<a href='/Info/?id=27666' >Усі забили на сімейні цінності?</a>

Усі забили на сімейні цінності? (переглядів: 7542 / коментарів: 62)

Колись цю фразу у стверджувальній формі я почула від однієї людини, котру дуже поважаю... Тоді якось не чіпляла вона... Але останнім часом почала звертати увагу на те, якими гидкими та вульгарними стали стосунки чоловіків і жінок.
// 07.10.2013
<a href='/Info/?id=26611' >Кличко-Повєткін: дзеркало стосунків України і Росії</a>

Кличко-Повєткін: дзеркало стосунків України і Росії (переглядів: 2793 / коментарів: 14)

З нетерпінням чекала цього бою… Не дратувала, навіть, 2-годинна дискусія у студії та передбачення, як триватиме бій… От скажіть, для чого показувати глядачам, як може пройти бокс?.. Ну це ж не шахи, де вже визначені чи не усі існуючі комбінації….
// 02.10.2013
<a href='/Info/?id=26442' >Коли спорт не приносить користі….</a>

Коли спорт не приносить користі…. (переглядів: 1896)

Довго не могла придумати заголовку для цього блогу…. Але не в тому
проблема… 1 жовтня я мимоволі стала свідком жахливої картини. На стадіоні
«Авангард» проводилась спартакіада школярів Рівного з легкої атлетики.
// 12.07.2013
<a href='/Info/?id=24534' >Коли не працюють світлофори...</a>

Коли не працюють світлофори... (переглядів: 3125 / коментарів: 2)

Важко у такому хаосі прийняти рішення. Стояти, іти, почекати, чи пропустити ось цей ряд авто? На дорозі машини керуються правилами дорожнього руху. Але що робити, якщо ти пішохід? Ти завжди правий чи маєш чемно стояти на узбіччі і пропускати автівки?....