На домашньому майданчику приймала «Пульсар» алчевську «Коксохім-сталь». Ряд помилок та низька реалізація стали причиною поразки.

Поєдинок проти Алчевська рівняни розпочали дуже повільно. Вже на третій хвилині матчу «Пульсар» програвав 2-11. До кінця першої чверті ситуація тільки погіршилася. Другу частину рівняни теж програли, щоправда вже з меншим відставанням. Після великої перерви у останніх двох чвертях пульсарівці заграли значно активніше, але для перемоги цього їм не вистачило. Після фінальної сирени рахунок на табло був 70-76 на користь гостей. Вирівняти гру місцевій команді допоміг нинішній лідер рівнян, Андрій Артимович, який заробив 35 очок і зіграв свій кращий матч у чемпіонаті. Але для тріумфу цього не вистачило. Натомість Алчевськ отримав першу перемогу у сезоні.

Після домашньої поразки «Пульсар» з 12-ї опустився на 13-ту сходинку чемпіонату. А Наступний матч рівняни проведуть у Луцьку проти тамтешнього «Лучеська».