Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми / Комунальний патруль /
Чим живе Рівненщина комунальна.

Найсвіжіші комунальні новини, проблеми галузі, діяльність комунальників Рівного та області, компетентні коментарі та роз’яснення фахівців, які стосуються комунальних питань.

Якщо ж Ви хочете повідомити цікаву тему для програми — звертайтеся за телефоном 096 - 11 - 400 - 11. Також надсилайте нам фото та відео «комунальних маразмів», які яскраво демонструють «якість» роботи комунальних служб, адреса: [email protected]

Періодичність виходу: один раз у тиждень (з повторами)

Також можна опублікувати свою скаргу безпосередньо на сайті через спеціальну форму

// 18.09.2014

Двір,Комунальники

Ювілейна 11

Добрий вечір хотів би розповісти про свій двір. Вулиця Ювілейна 11 славиться своїми переритими комунальниками ямами, собаками, і пьяницями які просто набридли. От нещодавно з 16.09 комунальники розпочали знову розкопки по середині двору, де раніше проходила дорога.По їх словах всі ремонтні роботи завершено. Але як завжди в нашому дворі на початку осінні розпочинають міняти труби, і.т.д. Після того як закопають яму, в дворі болото яке просто залишать без якихось дій . В дощ пройти через двір просто не реально, багнюка багнюка багнюка.... Хотів би щоб Рівне 1 прослідкувало, або хоча б по завадили щоб навели порядок після цього всього що вони зроблять. Дякую
Олександр
переглядів: 1681

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 16.02.2017

Чи потрібно чистити троуари? (переглядів: 775)

Коновальця, 14/ Черняка
// 16.09.2016
<a href='/Info/?id=71699' >У Рівному розпочали ремонт двору на Гагаріна [ФОТОФАКТ]</a>

У Рівному розпочали ремонт двору на Гагаріна [ФОТОФАКТ] (переглядів: 1057)

Працівники КП "Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг" проводить поточний ремонт прибудинкової території на вулиці Гагаріна, 67.
// 14.09.2016
<a href='/Info/?id=71589' >Рівненське ШЕУ ремонтує дороги...приблизно [ФОТО]</a>

Рівненське ШЕУ ремонтує дороги...приблизно [ФОТО] (переглядів: 2080)

У Рівному відремонтували асфальтове покриття прибудинкової території на вулиці Вербовій, 41а. Проте інакше, як комунальним жахом, даний ремонт не назвеш.
// 14.09.2016
<a href='/Info/?id=71588' >У Рівному ремонтують тротуари [ФОТОФАКТ]</a>

У Рівному ремонтують тротуари [ФОТОФАКТ] (переглядів: 1109)

Працівники "Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг" ремонтують тротуари поблизу драмтеатру.