Шоколад
rivne1.tv / Програми /
Огляди та результати європейських ліг, турнірів та міжнародних змагань. Розповіді про видатних авто- та мотогонщиків минулого та сучасності. Спецрепортажі з усіх спідвейних треків України.

Періодичність виходу: один раз у тиждень (з повторами)

Час виходу: п'ятниця 22.15, повтор: субота 06.15, 21.40. Хронометраж: 60 хв.

Автор та ведучий: Сергій Головня

// 15.05.2015

теги: спідвей, спорт, Авто-Мото-Ревю, мото

Спідвеїсти та мотокросмени зустрілися зі школярами

Спідвеїсти та мотокросмени зустрілися зі школярами

"КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ" разом з викладацьким корпусом колегіуму провели відкритий урок для дітлахів 3-4 класів, присвячений улюбленому виду спорту тисяч рівнян, а саме спідвею. Зустріч пройшла з участю легенди непереможного "Сигналу" Анатолія Жабчика та юного Віктора Трофимова.

Більше ста дітей познайомились з історією гаревих перегонів на Рівненщині та особисто з представниками цього мужнього виду спорту. Триразовий чемпіон Радянського Союзу у складі непереможного Сигналу Анатолій Павлович Жабчик, представник найвідомішої спідвейної династії Віктор Трофимов молодший та вихованець дитячо-юнацької секції спідвею Назар Федорчук. Окрім того не обійшлося і без одного з наймасовіших видів мотоциклетного спорту, а саме мотокросу, представником якого був Василь Данилюк.

Вперше таке дійство було проведено у Рівному. Цікаві запитання від вибагливих дітлахів, серйозні відповіді від провідних спортсменів та майбутніх зірок мотоспорту, обмін враженнями та емоціями.

Подібного роду творчі зустрічі популярні у спідвейній Польщі, яка не забуває про своїх відданих вболівальників. Передавати любов до спідвею, окрім ветеранів долучилися й молоді гонщики, які чи не вперше в житті роздавали таку кількість автографів своїм новим фанам.

Незабутні враження, подарунки та сюрпризи, а найголовніше захоплення дітей мотоспортом – стали запорукою успіху організаторів прекрасного дійства. Спідвей ще на один крок став ближчим до вболівальників.

Сергій Головня
переглядів: 1248

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Щоб залишити коментар, нажміть на іконку своєї соцмережі

Вконтакте   Facebook   Однокласники

Інші публікації у розділі:

// 02.10.2016
<a href='/Info/?id=72421' >СПІДВЕЙ: Стартовий склад Міжнародного турніру серед пар (2 жовтня, мототрек)</a>

СПІДВЕЙ: Стартовий склад Міжнародного турніру серед пар (2 жовтня, мототрек) (переглядів: 524)

Сьогодні 2 жовтня о 16-й годині на мототреці «КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ» проводить Міжнародний турнір серед пар на "ПРИЗ ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ". Став відомий стартовий склад турніру та учасники автограф-сесії».
// 01.10.2016
<a href='/Info/?id=72406' >СПІДВЕЙ: 2 жовтня «КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ» розігрує «Грант для кращого рівненського гонщика 2016 року»</a>

СПІДВЕЙ: 2 жовтня «КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ» розігрує «Грант для кращого рівненського гонщика 2016 року» (переглядів: 232)

«КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ» розігрує «Грант для кращого рівненського гонщика 2016 року».
// 29.09.2016
<a href='/Info/?id=72292' >СПІДВЕЙ: 2 жовтня Міжнародний Турнір серед пар "ПРИЗ ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ" - Анонс (відео)</a>

СПІДВЕЙ: 2 жовтня Міжнародний Турнір серед пар "ПРИЗ ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ" - Анонс (відео) (переглядів: 361)

СПІДВЕЙ: 2 жовтня Міжнародний Турнір серед пар "ПРИЗ ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ" - Анонс (відео)
// 18.09.2016
<a href='/Info/?id=71763' >СПІДВЕЙ: 2 жовтня на рівненському мототреці пройде "Міжнародний Турнір на Приз Закриття Сезону"!!!</a>

СПІДВЕЙ: 2 жовтня на рівненському мототреці пройде "Міжнародний Турнір на Приз Закриття Сезону"!!! (переглядів: 2018)

2 жовтня Рівне прийматиме "Міжнародний Турнір серед пар на Приз Закриття Сезону". В кожній парі стартуватимуть 1 легіонер, 1 українець + 1 запасний. Найсильніша пара за підсумками основної серії заїздів одразу виходить у фінал. Друга та третя пари розіграють між собою ще одну путівку в фінал у заїзді останньої надії.