Шоколад
rivne1.tv / Програми /
Огляди та результати європейських ліг, турнірів та міжнародних змагань. Розповіді про видатних авто- та мотогонщиків минулого та сучасності. Спецрепортажі з усіх спідвейних треків України.

Періодичність виходу: один раз у тиждень (з повторами)

Час виходу: п'ятниця 22.15, повтор: субота 06.15, 21.40. Хронометраж: 60 хв.

Автор та ведучий: Сергій Головня

// 15.05.2015

теги: спідвей, спорт, Авто-Мото-Ревю, мото

Спідвеїсти та мотокросмени зустрілися зі школярами

Спідвеїсти та мотокросмени зустрілися зі школярами

"КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ" разом з викладацьким корпусом колегіуму провели відкритий урок для дітлахів 3-4 класів, присвячений улюбленому виду спорту тисяч рівнян, а саме спідвею. Зустріч пройшла з участю легенди непереможного "Сигналу" Анатолія Жабчика та юного Віктора Трофимова.

Більше ста дітей познайомились з історією гаревих перегонів на Рівненщині та особисто з представниками цього мужнього виду спорту. Триразовий чемпіон Радянського Союзу у складі непереможного Сигналу Анатолій Павлович Жабчик, представник найвідомішої спідвейної династії Віктор Трофимов молодший та вихованець дитячо-юнацької секції спідвею Назар Федорчук. Окрім того не обійшлося і без одного з наймасовіших видів мотоциклетного спорту, а саме мотокросу, представником якого був Василь Данилюк.

Вперше таке дійство було проведено у Рівному. Цікаві запитання від вибагливих дітлахів, серйозні відповіді від провідних спортсменів та майбутніх зірок мотоспорту, обмін враженнями та емоціями.

Подібного роду творчі зустрічі популярні у спідвейній Польщі, яка не забуває про своїх відданих вболівальників. Передавати любов до спідвею, окрім ветеранів долучилися й молоді гонщики, які чи не вперше в житті роздавали таку кількість автографів своїм новим фанам.

Незабутні враження, подарунки та сюрпризи, а найголовніше захоплення дітей мотоспортом – стали запорукою успіху організаторів прекрасного дійства. Спідвей ще на один крок став ближчим до вболівальників.

Сергій Головня
переглядів: 1288

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Щоб залишити коментар, нажміть на іконку своєї соцмережі
Вконтакте   Facebook   Однокласники

Інші публікації у розділі:

// 27.11.2016
<a href='/Info/?id=74977' >АВТО-МОТО-РЕВЮ - 2016/17 - Гість у студії - Станіслав МЕЛЬНИЧУК - Найкращий Гонщик Сезону у Рівному </a>

АВТО-МОТО-РЕВЮ - 2016/17 - Гість у студії - Станіслав МЕЛЬНИЧУК - Найкращий Гонщик Сезону у Рівному (переглядів: 124)

Найрезультативніший гонщик рівненського спідвею завітав в гості до передачі "Авто-Мото-Ревю".
// 20.11.2016
<a href='/Info/?id=74645' >"АВТО-МОТО-РЕВЮ" - 2016/17:  Гість у студії - Голос українського мотоспорту В'ячеслав КРИЖАНІВСЬКИЙ!</a>

"АВТО-МОТО-РЕВЮ" - 2016/17: Гість у студії - Голос українського мотоспорту В'ячеслав КРИЖАНІВСЬКИЙ! (переглядів: 141)

Золотий голос українського мотоспорту, а для рівнян в першу чергу спідвею, завітав в гості до передачі "Авто-Мото-Ревю".
// 02.10.2016
<a href='/Info/?id=72421' >СПІДВЕЙ: Стартовий склад Міжнародного турніру серед пар (2 жовтня, мототрек)</a>

СПІДВЕЙ: Стартовий склад Міжнародного турніру серед пар (2 жовтня, мототрек) (переглядів: 671)

Сьогодні 2 жовтня о 16-й годині на мототреці «КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ» проводить Міжнародний турнір серед пар на "ПРИЗ ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ". Став відомий стартовий склад турніру та учасники автограф-сесії».
// 01.10.2016
<a href='/Info/?id=72406' >СПІДВЕЙ: 2 жовтня «КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ» розігрує «Грант для кращого рівненського гонщика 2016 року»</a>

СПІДВЕЙ: 2 жовтня «КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ» розігрує «Грант для кращого рівненського гонщика 2016 року» (переглядів: 348)

«КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ» розігрує «Грант для кращого рівненського гонщика 2016 року».