24-25 травня у місті Кіровоград проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

У цих змаганнях взяли участь вихованці комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівне нської обласної ради. Переможцем чемпіонату у бігу на 800м стала вихованка ліцею Марина Дуць. Срібну нагороду у секторі для метання спису здобув Олександр Звіздецький ( 60м 91см), бронзову нагороду у цьому ж виді виборов вихованець ліцею Володимир Огородник ( 60м 56см).

За крок до медалі, а саме 4 місце посів Микола Сірий у бігу на 1500м та став дев'ятим на 800м, Вікторія Ковба на дистанції 1500м (4:41.50) також фінішувала за крок до п'єдесталу, а у бігу на 800м стала восьмою. Шосте місце у Інни Ковтун на стометрівці ( 12.62) та сьоме у бігу на 200м ( 25.49), сьомою фінішувала Ірина Омелянова у бігу на 800м ( 2:15.82) та посіла дванадцяте залікове місце у бігу на 400м. Богдан Мордяк у бігу на 100м (11.26) став десятим, а Дмитро Пачковський на 1500м (4.05.39) - одинадцятим.

Про це повідомили у прес-службі Рівне нської обласної ради.