Шоколад
rivne1.tv / Програми /
Огляди та результати європейських ліг, турнірів та міжнародних змагань. Розповіді про видатних авто- та мотогонщиків минулого та сучасності. Спецрепортажі з усіх спідвейних треків України.

Періодичність виходу: один раз у тиждень (з повторами)

Час виходу: п'ятниця 22.15, повтор: субота 06.15, 21.40. Хронометраж: 60 хв.

Автор та ведучий: Сергій Головня

// 14.06.2015

теги: спідвей, мототрек, спорт, Авто-Мото-Ревю

СПІДВЕЙ: Станіслав Огородник та Максим Росощук бажають повернутися до активних виступів у спідвеї.

СПІДВЕЙ: Станіслав Огородник та Максим Росощук бажають повернутися до активних виступів у спідвеї.

Рівненські спортсмени та юніори дитячо-юнацької секції спідвею активно готуються до змагань, - «Відкритого Кубку зі спідвею до Дня Молоді та Меморіалу Ігоря Марко», який пройде 27 червня на рівненському мототреці. Активні тренування проводять Станіслав Огородник та Максим Росощук, які бажають повернутися до активних виступів.

Все менше часу залишається до перших у нинішньому спортивному сезоні змагань зі спідвею у Рівному. 27 червня о 17.00 мототрек прийматиме учасників «Відкритого Кубку зі спідвею до Дня Молоді та Меморіалу Ігоря Марко». Спортсмени з Польщі, Словакії, Чехії та Болгарії після довгої перерви стартуватимуть в Україні. Рівненські гонщики активно готуються до турніру, намотуючи кола на тренуваннях дитячо-юнацької секції спідвею. І якщо Станіслав Мельничук вже неодноразово стартував у змаганнях у цьому році, то інші спортсмени тільки починають набирати форму. Максим Росощук та Станіслав Огородник взагалі вирішили повернутися до активних занять спідвеєм.

Після декількох тренувань Росощук отримав у своє розпорядження нову техніку з Польщі. Свої мотоцикли має і Огородник. Обидва гонщики з нетерпінням очікують на виступ у гонці, яку організовує «КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ».

«КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ» не забуває і про юніорів. Зокрема шанс показати себе отримає перспективний 14-річний вихованець секції Марко Левішин. Окрім того, між заїздами стартуватимуть дітлахи, на мотоциклах з об’ємом двигуна у 125 та 500 кубічних сантиметрів. До старту залишилося чекати зовсім недовго.

Сергій Головня
переглядів: 1487

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Щоб залишити коментар, нажміть на іконку своєї соцмережі

Вконтакте   Facebook   Однокласники

Інші публікації у розділі:

// 02.10.2016
<a href='/Info/?id=72421' >СПІДВЕЙ: Стартовий склад Міжнародного турніру серед пар (2 жовтня, мототрек)</a>

СПІДВЕЙ: Стартовий склад Міжнародного турніру серед пар (2 жовтня, мототрек) (переглядів: 553)

Сьогодні 2 жовтня о 16-й годині на мототреці «КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ» проводить Міжнародний турнір серед пар на "ПРИЗ ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ". Став відомий стартовий склад турніру та учасники автограф-сесії».
// 01.10.2016
<a href='/Info/?id=72406' >СПІДВЕЙ: 2 жовтня «КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ» розігрує «Грант для кращого рівненського гонщика 2016 року»</a>

СПІДВЕЙ: 2 жовтня «КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ» розігрує «Грант для кращого рівненського гонщика 2016 року» (переглядів: 250)

«КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ» розігрує «Грант для кращого рівненського гонщика 2016 року».
// 29.09.2016
<a href='/Info/?id=72292' >СПІДВЕЙ: 2 жовтня Міжнародний Турнір серед пар "ПРИЗ ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ" - Анонс (відео)</a>

СПІДВЕЙ: 2 жовтня Міжнародний Турнір серед пар "ПРИЗ ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ" - Анонс (відео) (переглядів: 388)

СПІДВЕЙ: 2 жовтня Міжнародний Турнір серед пар "ПРИЗ ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ" - Анонс (відео)
// 18.09.2016
<a href='/Info/?id=71763' >СПІДВЕЙ: 2 жовтня на рівненському мототреці пройде "Міжнародний Турнір на Приз Закриття Сезону"!!!</a>

СПІДВЕЙ: 2 жовтня на рівненському мототреці пройде "Міжнародний Турнір на Приз Закриття Сезону"!!! (переглядів: 2055)

2 жовтня Рівне прийматиме "Міжнародний Турнір серед пар на Приз Закриття Сезону". В кожній парі стартуватимуть 1 легіонер, 1 українець + 1 запасний. Найсильніша пара за підсумками основної серії заїздів одразу виходить у фінал. Друга та третя пари розіграють між собою ще одну путівку в фінал у заїзді останньої надії.