З 21 по 28 листопада в угорському місті Егер відбувся чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями ОРА. У змаганнях взяли участь 220 спортсменів з 44 країн світу.

Крім того, чемпіонат мав статус відкритого, тому до змагань були допущені також спортсмени з неєвропейських країн. Тому проводився паралельний залік як лише серед спортсменів з Європи, так і залік серед усіх учасників змагань.

В змаганнях приймала участь національна збірна команда України, в кількості 13 чоловік, до складу якої входить спортсменка Рівне нщини: майстер спорту України міжнародного класу – Любов Семенюк.

Любов Семенюк на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу у ваговій категорії до 79 кг посіла ІІ місце з результатом 106 кг, з цим же результатом на відкритому чемпіонаті Європи з пауерліфтингу жінка посіла ІІІ місце.

Готував провідну рівненську спортсменку до даних змагань заслужений тренер України – Демчук Андрій Олександрович.

Загалом на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу збірна команда України завоювала дві золоті, дві срібні та стільки ж бронзових медалей, посівши 3 командне місце.

Про це повідомили у прес-службі Рівне нської ОДА.