Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 24.12.2015

Верховна Рада прийняла закон про капіталізації банків

Верховна Рада прийняла закон про капіталізації банків Законом передбачається пом'якшення вимог до фінустанов через девальвацію гривні.

В четвер, 24 грудня, Верховна Рада прийняла закон про капіталізацію та реструктуризацію банків. Цей документ, зокрема, передбачає пом'якшення вимог до фінустанов через девальвацію гривні.

Закон "Про внесення змін до закону "Про заходи, спрямовані на сприяння капіталізації та реструктуризації банків" (№2449-д) підтримали 239 народних депутатів.

Як повідомила прес-служба НБУ на веб-сайті регулятора, центробанк вітає прийняття закону.

"Цей законопроект є одним із заходів, передбачених Комплексною програмою розвитку фінансового сектору до 2020 року, прийнятої навесні цього року. Він є структурно важливим, адже його дія спрямована, насамперед, на стабілізацію роботи банківської системи України та посилення захисту прав інших кредиторів банків. Надалі документ дозволить мінімізувати вплив складної економічної ситуації на діяльність банків та пов'язаних з цим негативних явищ, викликаних девальвацією національної валюти та втратою довіри з боку вкладників", - наголошується в повідомленні.

Законопроект про капіталізації та реструктуризації банків надає право Національному банку не відносити банк до категорії проблемних та неплатоспроможних, у разі якщо зменшення розміру регулятивного капіталу, значення нормативу адекватності регулятивного капіталу, нормативів поточної та короткострокової ліквідності, збільшення обсягу негативно класифікованих активів банку, за якими має оцінюватися ризик та формуватися резерви згідно з нормативно-правовими актами НБУ, викликане девальвацією курсу гривні або формуванням резервів для відшкодування можливих втрат за активними банківськими операціями.

Джерело: ТСН

переглядів: 716

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 15.08.2018
<a href='/Info/?id=93591' >«Бейбі-бокси» видаватимуть уже з першого вересня: що туди входитиме?</a>

«Бейбі-бокси» видаватимуть уже з першого вересня: що туди входитиме? (переглядів: 997)

Вже з 1-го вересня в Україні видаватимуть одноразову допомогу - пакунки для малюка. Офіційний список того, що входитиме у бейбі-бокси, опублікували на сайті Міністерства соціальної політики України.
// 10.08.2018
<a href='/Info/?id=93439' >"Слава Україні!" буде офіційним військовим вітанням ЗСУ - Глава держави</a>

"Слава Україні!" буде офіційним військовим вітанням ЗСУ - Глава держави (переглядів: 154)

Слова «Слава Україні! Героям слава!» стануть офіційним вітанням Збройних Сил нашої держави, заявив Президент України.
// 03.08.2018
<a href='/Info/?id=93249' >Супрун пояснила, що впливатиме на розмір зарплати лікарів </a>

Супрун пояснила, що впливатиме на розмір зарплати лікарів (переглядів: 187)

У липні Національна служба здоров'я України (НСЗУ) оплатила 255,3 млн грн за медичне обслуговування пацієнтів у 161 заклад первинної допомоги.
// 02.08.2018
<a href='/Info/?id=93217' >Нові правила для перших класів. Усе, що варто знати батькам</a>

Нові правила для перших класів. Усе, що варто знати батькам (переглядів: 603)

З 1 вересня учні перших класів вчитимуться у Новій українській школі.