Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 28.12.2015

У Птичі досі триває конфлікт між конфесіями [ФОТО]

У Птичі досі триває конфлікт між конфесіями [ФОТО] Напруженим видався минулий тиждень у селі Птича Дубенського району. Міжконфесійний конфлікт, який учергове загострився 18 грудня, триває і досі. На вихідні правоохоронці продовжували нести службу із забезпечення публічної безпеки і порядку.

27 грудня на богослужіння біля Свято-Успенської церкви зібралося чимало вірян. Службу прихильники УПЦ Московського та УПЦ Київського патріархату правили почергово по обидва боки храму на вулиці, тому до церкви ніхто з прихожан не заходив.

Майже півсотні правоохоронців із Дубенського, найближчих відділів поліції та спецпідрозділу поблизу Свято-Успенської церкви забезпечували публічну безпеку та порядок. Будь-яких порушень з боку прихожан працівники поліції не зафіксували. Тож недільна літургія у Птичі минула спокійно.

Наприкінці минулого тижня питання врегулювання конфлікту у селі Птича піднімали і на черговій сесії Рівненської обласної ради. Депутати підтримали звернення обох патріархатів із проханням порозумітися, показати приклад прощення і таки погодитись на почергові богослужіння. Також в обласних обранців просили посприяти у відміні дозволу на приватизацію культової споруди, який був наданий понад 20 років тому. Наразі поліцейські продовжують нести службу біля храму у селі Птича та забезпечуватимуть публічну безпеку та порядок допоки не буде врегульовано міжконфесійний конфлікт.

Про це повідомили у відділі комунікації ГУНП в Рівненській області

pic

pic

переглядів: 934

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 21.09.2018
<a href='/Info/?id=94715' >На Зарічненщині пройшла "Розминка від чемпіона"</a>

На Зарічненщині пройшла "Розминка від чемпіона" (переглядів: 79)

З початком осені на Рівненщині стартувала спортивна «Розминка від чемпіона».
// 21.09.2018
<a href='/Info/?id=94713' >Де на Рівненщині відновили найбільше електроліній? </a>

Де на Рівненщині відновили найбільше електроліній? (переглядів: 85)

Зарічненський район – лідер в області за кількістю реконструйованих мереж.
// 21.09.2018
<a href='/Info/?id=94707' >На Рівненщині реалізовуватимуть проекти для молоді </a>

На Рівненщині реалізовуватимуть проекти для молоді (переглядів: 117)

Замість «вуличного» та «віртуального» дозвілля - таборування, патріотичний вишкіл та школа лідерства. А ще виховання справжніх цінностей через соціальне мистецтво
// 21.09.2018
<a href='/Info/?id=94706' >На Рівненщині будинок культури перевтілять у сучасну школу</a>

На Рівненщині будинок культури перевтілять у сучасну школу (переглядів: 752)

Будинок культури у Жобрині Рівненського району довгі роки не функціонував. Збудоване у 90-х роках приміщення на сьогодні занедбане та в аварійному стані. Тому будівлю вирішили реанімувати та переобладнати під навчальний заклад.