З 15 по 16 січня 2016 року команда вихованців комунального закладу "Рівненська обласна станція юних туристів" Рівненської обласної ради взяла участь у V Чемпіонаті Волинської області з лижного туризму серед юніорів, який проходив у с. Гаразджа Луцького району Волинської області.

На дистанції "Смуга перешкод» наша команда виборола І місце, а в особисто-командних змаганнях на дистанції "Лижний туризм" зайняла ІІ місце. За результатами двох днів змагань із 12 команд збірна команда обласної станції юних туристів зайняла І місце в загальному заліку.

Команда виступала під керівництвом директора комунального закладу «Рівне нська обласна станція юних туристів» Рівне нської обласної ради Григора В.М. та керівників гуртків закладу Кравця І.В. та Самборської Н.М.

Про це повідомила Методична служба КЗ "Рівне нська обласна станція юних туристів" РОР.