Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми / Комунальний патруль /
Чим живе Рівненщина комунальна.

Найсвіжіші комунальні новини, проблеми галузі, діяльність комунальників Рівного та області, компетентні коментарі та роз’яснення фахівців, які стосуються комунальних питань.

Якщо ж Ви хочете повідомити цікаву тему для програми — звертайтеся за телефоном 096 - 11 - 400 - 11. Також надсилайте нам фото та відео «комунальних маразмів», які яскраво демонструють «якість» роботи комунальних служб, адреса: [email protected]

Періодичність виходу: один раз у тиждень (з повторами)

Також можна опублікувати свою скаргу безпосередньо на сайті через спеціальну форму

// 18.01.2016

Собачий притулок в центрі міста під багатоповерховим будинком

Собачий притулок в центрі міста під багатоповерховим будинком Чорновола, 44

Вже неодноразово освітлювалась ця тема, але вона "болить" лише тим, хто живе в будинку 44 по вул Чорновола. Ось попередня публікація, від якої нуль реакції http://rivne1.tv/Info/?id=55586#frm. Йшлося про те, що одна "добра жіночка, яка проживає по вул .С. Бандери влаштувала собачий притулок під чужими вікнами( чому ж не під своїми?), намостила якихось будок, приносить туди їжу, збігаються собаки чи не з усього міста. Гавкіт стоїть практично круглодобовий, а особливо вночі, такий, що ніхто не позаздрить. Крім того біля того місця не пройти-собаки кидаються на людей. Це місце якесь закляте. Спочатку там скидали сміття, будівельники Набережного кварталу встановили відкритий туалет - благо комунальні служби відгукнулись і виправили ситуацію. Потім будівельники, які роблять ремонти в будинку навпроти ( "Набережний квартал") почали скидати мішки з-під цементу ( див. фото 1), які підпалили прямо біля газоропридільної споруди. Люди з вікон почали кричати, бо полум"я вжу було таке, що як мінімум один будинок злетів би в повітря. Зараз на цьому місці собачий притулок (фото 2). Що ще має статись, щоб нарешті міська влада зреагувала і це місце чи загородила високим муром, чи придумала щось інше? А може можновладці попробують жити в цьому будинку?

pic
Аліна Смірнова
переглядів: 1101

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 16.02.2017

Чи потрібно чистити троуари? (переглядів: 770)

Коновальця, 14/ Черняка
// 16.09.2016
<a href='/Info/?id=71699' >У Рівному розпочали ремонт двору на Гагаріна [ФОТОФАКТ]</a>

У Рівному розпочали ремонт двору на Гагаріна [ФОТОФАКТ] (переглядів: 1052)

Працівники КП "Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг" проводить поточний ремонт прибудинкової території на вулиці Гагаріна, 67.
// 14.09.2016
<a href='/Info/?id=71589' >Рівненське ШЕУ ремонтує дороги...приблизно [ФОТО]</a>

Рівненське ШЕУ ремонтує дороги...приблизно [ФОТО] (переглядів: 2075)

У Рівному відремонтували асфальтове покриття прибудинкової території на вулиці Вербовій, 41а. Проте інакше, як комунальним жахом, даний ремонт не назвеш.
// 14.09.2016
<a href='/Info/?id=71588' >У Рівному ремонтують тротуари [ФОТОФАКТ]</a>

У Рівному ремонтують тротуари [ФОТОФАКТ] (переглядів: 1105)

Працівники "Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг" ремонтують тротуари поблизу драмтеатру.