rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули / Архів /
// 19.01.2016

Як правильно зберігати водохресну воду?

Як правильно зберігати водохресну воду?
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Набираючи святу воду на Водохреща, потрібно робити це тільки з чистими помислами, з радістю. Найкраще зберігати її біля ікони, не обов’язково ставити воду в холодильник.

Воду тримають у хаті весь рік, уживаючи її задля лікування найрізноманітніших хвороб. Святу воду прийнято вживати натщесерце, після ранкової молитви. Однак при недугах чи при нападі злих сил пити її можна і потрібно повсякчас. Кроплять нею всю господу й худобу. Кроплять свяченою водою й самих себе, якщо збираються кудись у дорогу тощо. Літом кроплять бджоли, щоб велися. Нею вмиваються дівчата, аби бути гарними з обличчя.

Якщо водохресної води здалося мало - можна розбавити її звичайною водою. Обіцяють, що вона буде така ж повна благодаті і ніколи не зіпсується.

Хрещенська вода, кажуть священики, іноді може і зіпсуватися, адже люди своїми гріхами відганяють Божественну благодать. Якщо вода з хрещення зацвіла або зіпсувалася, її слід вилити в річку або злити в коріння дерева. Посуд з-під неї не можна використовувати в побуті.

переглядів: 1262

<< попередній матеріал    список   
Щоб залишити коментар, нажміть на іконку своєї соцмережі
Вконтакте   Facebook   Однокласники

Інші публікації у розділі:

// 19.01.2016
<a href='/Info/?id=59563' >19 січня - Хрещення Господнє, свято Водохреща</a>

19 січня - Хрещення Господнє, свято Водохреща (переглядів: 890)

Свято Водохреща, що відзначається 19 січня, має й іншу назву - Богоявлення. Може виникнути закономірне запитання: чому Богоявленням названий не день народження Ісуса Христа, а саме цей день. Відповідь проста: справжній день не той, у який Христос народився, а той, у який він хрестився й освятив воду.
// 18.01.2016
<a href='/Info/?id=59533' >Народні прикмети на Хрещенський Святвечір </a>

Народні прикмети на Хрещенський Святвечір (переглядів: 1047)

Це Другий Святвечір, під час якого проводили обряди, пов'язані з освітленням води. Напередодні Водохреща це відбувалося в храмах, а вже в саме свято Хрещення - на вулиці, біля джерел і річок.
// 18.01.2016
<a href='/Info/?id=59530' >18 січня - "Голодна кутя" або Другий Святий вечір</a>

18 січня - "Голодна кутя" або Другий Святий вечір (переглядів: 2851)

Сьогодні, 18 січня Православна Церква відзначає Водохресний святвечір. У цей день слід було дотримуватися суворого посту, а увечері християнські родини збираються за святковим столом, де подаються пісні страви.
// 17.01.2016
<a href='/Info/?id=43416' >Що рівнянкам приготувати на "Голодну кутю"?</a>

Що рівнянкам приготувати на "Голодну кутю"? (переглядів: 2109)

Наближається третій різдвяний праздник — Водохреща (19 січня). Але напередодні, 18 січня, святкується «Голодна кутя» або другий Свят-Вечір. Увесь день віруючі нічого не їдять — постують.