rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Заклади /
// 03.02.2016

Мовний центр “ВСЕСВІТ”

Мовний центр “ВСЕСВІТ”
“Навчайтесь з нами та пізнавайте світ!”

Адреса: м.Рівне, майдан Короленка, 5, офіс 117-118

Контактні телефони: 097 707 48 18, 066 66 22 188, 0362 45 02 08

Електронна адреса: [email protected]

Ми у соціальних мережах: https://vk.com/universe_rivne_languages (Вконтакте)


Мовний центр “ВСЕСВІТ” - це:
- курси іноземних мов

- бюро перекладів;

- літні табори для дітей;

- навчання за кордоном.

Курси іноземних мов

Мовний центр "Всесвіт" пропонує вивчення іноземних мов від початкового до високого рівнів для дорослих і дітей з можливістю проходження базового та інтенсивного навчання.

До вивчення пропонуємо наступні мови:

• англійська;

• німецька;

• французька;

• італійська;

• польська;

• чеська;

• словацька;

• іспанська.

До Ваших послуг:

• навчання у міні-групах;

• індивідуальне навчання;

• спеціалізовані групи з підготовки учнів до ЗНО, ДПА та міжнародних тестів (PTE, TOEFL, IELTS, TestDaF, DSH, DELF, DALF та ін.);

• навчальний курс-підготовка до співбесіди на отримання карти поляка;

• навчальний курс по підготовці до Work&Travel, Au-pair та ін.;

• корпоративне навчання;

• висококваліфіковані викладачі;

• цікаві інформативні заняття;

• сучасні підручники;

• мультимедійне забезпечення;

• заняття з носіями мови;

• можливість отримати міжнародні сертифікати та бал "12" у випускному класі.


pic
Англійська мова.

Вивчення англійської мови проводиться від початкового рівня (Elementary) да професійного (Advanced).
Початковий рівень студента та вік не мають значення. Можливе індивідуальне навчання та навчання у міні-групах від 2 до 8 осіб на вибір студента.

Навчання проводиться на основі методик провідних ВУЗів світу.

Методична база мовних курсів налічує більше 300 підручників та посібників для розвитку комунікативних, граматичних, письмових мовних компетенцій, розширення словникового запасу студентів, навичок читання, аудіювання та говоріння.

Серед них підручники провідних американських та британських видавництв Pearson, National Geographic, Cambridge, Oxford та ін. Навчання проходить із залученням мультимедійних засобів: відео- та звукозаписів, презентацій, фільмів, музики тощо. По завершенню курсу студент здає іспит та отримує сертифікат міжнародного зразка, з зазначенням кількості пройдених академічних годин та здобутим рівнем володіння мовою.

Ми також пропонуємо спеціалізовані курси:
1. Підготовка до ЗНО та ДПА.
Даний курс спрямований на підготовку школярів до здачі Зовнішнього Незалежного Оцінювання та Державної Підсумкової Атестації з англійської мови. Тривалість курсу від 8 місяців. Підготовка проводиться за методичною базою, рекомендованою Міністерством Освіти та Науки України та Українським Центром Оцінювання Якості Освіти. Навчання включає в себе виконання типових для ЗНО вправ та пробних тестів. Викладацький склад постійно бере участь у семінарах та практикумах, присвячених підготовці учнів до ЗНО, що забезпечує максимальний рівень викладання та володіння найновішою інформацією щодо ЗНО та ДПА.

Наші переваги:

• сучасна методика підготовки по методичних матеріалах, рекомендованих Міністерством освіти для підготовки учнів до ЗНО;

• висококваліфіковані викладачі, що спеціалізуються саме на підготовці учнів до ЗНО;

• цікаві та інформативні заняття;

• виконання пробних завдань з ЗНО;

• гнучкий розклад.

Підготовка до міжнародних екзаменів PTE, TOEFL, IELTS та ін.

Мовний центр “ВСЕСВІТ” пропонує унікальну можливість пройти курс підготовки до міжнародного тесту PTE, пройти безкоштовний пробний тест у екзаменатора цього тесту та здати британський міжнародний тест PTE на базі нашого центру у м.Рівне.

Окрім PTE, ми допоможемо Вам підготуватися до інших міжнародних екзаменів, типу TOEFL та IELTS. Навчальний курс включає: покращення загального рівня мови + підготовка по структурі тесту та практика стратегій успішного виконання завдань.

PTE (Pearson Test of English) – це міжнародний екзамен на загальний рівень володіння англійською мовою, призначений для визначення цього рівня. PTE складається з двох частин: письмової (читання, аудіювання, письмо) та усної (говоріння). Екзаменаційні роботи учасників тестування перевіряються кваліфікованими екзаменаторами у Великобританії.
Всі рівні екзамену відповідають Загальноєвропейській системі оцінки знань іноземних мов (Common European framework – CEFR) та мають акредитацію OFQUAL, Великобританія (Office of Qualifications and Examinations Regulation – державна організація, яка контролює та регудює стандарті та якість екзаменів та тестів у Англії та Пн. Ірландії). Існує шість рівнів екзамену PTE: Foundation A1, Elementary A2, Intermediate B1, Upper-Intermediate B2, Advanced C1, Proficient C2.
Переваги PTE: успішно пройдений тест дає можливість отримати бал “12” у випускному класі.

2. Kурс по підготовці до Work&Travel.
Інтенсивний комунікативний курс, спрямований в першу чергу на покращення мовленнєвих навичок, за спеціальною тематикою, адаптованою до програми Work&Travel допоможе студентам підготуватися до поїздки за кордон за короткий час.

pic
Cпеціалізовані курси (бізнес-англійська, англійська в туризмі тощо)

Даний курс допоможе покращити Ваш рівень англійської за професійним спрямуванням.

Польська мова

Вивчення польської мови проводиться з нульвого рівня підготовки студента до високих рівнів. Сучасна методична база, комунікативні методики, мультимедійне забезпечення та інноваційні методи навчання допоможуть опанувати мову швидко та з задоволенням. Базовий курс розрахований на 8 місяців та забезпечує достатній рівень для вступу до польських ВУЗів та проживання в Республіці Польща. По завершенню курсу студент здає іспит та отримує сертифікат міжнародного зразка, з зазначенням кількості пройдених академічних годин та здобутим рівнем володіння мовою.

Cпеціальний курс по підготовці до здобуття карти поляка

Даний курс включає підготовку до іспиту на отримання карти поляка (надання інформації щодо історії, культури Польщі тощо) + мовний курс (аудіювання, говоріння, читання, письмо).

Німецька мова

Вивчення німецької мови проводиться від початкового до високого рівня. Проводиться підготовка до екзаменів DAF, onDAF та ін при сприянні Goethe Institut на методичній базі, рекомендованій даним університетом та DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst).

До уваги студентів пропонується інтенсивний початковий комунікативний курс для швидкого опанування німецької мови на побутовому рівні для подорожей, екскурсій, бізнесу тощо.

Італійська мова

Пропонуються курси італійської мови для студентів різного віку та різного початкового рівня: покращення загального рівня володіння мовою, підготовка до навчання за кордоном, підготовка до працевлаштування за кордоном.
Для тих, хто має намір працювати в Італії є спеціальний інтенсивний курс вивчення італійської мови за короткий термін на побутовому рівні. Курс спрямований на покращення комунікативних навичок та охоплює основні граматичні конструкції та теми для повсякденного спілкування.
Для студентів мовного центру постійно діють акції та спеціальні пропозиції.


pic
переглядів: 1108

   список   Щоб залишити коментар, нажміть на іконку своєї соцмережі
Вконтакте   Facebook   Однокласники