12-13 лютого у місті Суми відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні. Вихованка Костопільського обласного ліцею-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту Вікторія Ковба стала переможницею Чемпіонату у бігу на 1500м.

- Усього Чемпіонат зібрав 450 атлетів. Участь у ньому взяли і вихованці та випускники ліцею-інтернату. На цих змаганнях відбувся відбір до збірної України, яка 27 лютого у Мінську візьме участь у матчевій зустрічі з однолітками з Білорусі та Литви. Вікторія Ковба з результатом 4:44.73 виборола ліцензію на участь у престижних змаганнях, - розповіла методист зі спортивної роботи закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Галина Ковтун.

Срібну нагороду у бігу на 2000м з перешкодами здобув Дмитро Пачковський, пробігши дистанцію за 6:01.38. З третім результатом фінішував Павло Білий ( 6:01.53) та четвертим перетнув лінію фінішу випускник ліцею Олексій Цицюра ( 6:02.26).

П’яті місця посіли: Андрій Колодистий у бігу на 1500м; Владислав Фінчук у бігу на 800м ; випускниця ліцею Інна Ковтун у бігу на 400м та 60м з/б. Шосте місце у бігу на 800м посіла Вікторія Ковба, восьмі місця у Ірини Омелянової у бігу на800м, Інни Ковтун у естафетному бігу 4Х400 та дев’ятий результат показала Інна у бігу на 200м, Микола Сірий у бігу на 1500м. Десяте місце у бігу на 3000м у Михайла Цицюри та 12-е у Дмитра Пачковського у бігу на 800м.

Про це повідомили на сайті Рівне нської обласної ради.