rivne1.tv / Новини /
// 29.02.2016

Рівненські плавці привезли 15 медалей з Всеукраїнського турніру

Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
9 золотих, 5 срібних та 1 бронзову медаль завоювали рівненські спортсмени Назар Андрощук, Володимир Гусаковський, Євген Козлюк, Ольга Романуха та Катерина Ткачук на ХVIІ Всеукраїнському традиційному турнірі з плавання «Кубок Вегаса».

Змагання відбувалися з 23 по 25 лютого в місті Кременчук на Полтавщині серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. У змаганнях взяли участь 11 команд, у тому числі і команда вихованців комунального закладу «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» Рівненської обласної ради.

- Спортсмени-інваліди змагалися кожен у своїй нозології. Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класам. Підготувала спортсменів до цих змагань Заслужений тренер України Ольга Палюх, - розповіли у комунальному закладі «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» Рівненської обласної ради.

Результати змагань:

Ольга Романуха, 2003 р.н. (УОРА, S-9, SB-8)

І місце на дистанції 100 м брас;

ІІ місце на дистанції 50 м на спині;

ІІІ місце на дистанції 50 м вільний стиль

Володимир Гусаковський, 1995 р.н. (УОРА, S-2)

Виконав кваліфікаційні норми та вимоги ЄСКУ ІІІ спортивного розряду

Назар Андрощук, 2004 р.н. (вади зору,S-13, SВ-13)

І місце на дистанції 50 м. брас;

І місце на дистанції 100 м. брас;

ІІ місце на дистанції 50 м. на спині

Катерина Ткачук, 1995 р.н. (вади зору,S-11, SМ-11, SВ-11)

// 21.03.2017
<a href='/Info/?id=79619' >Рівненські пауерліфтери успішно виступили на Чемпіонаті ВПА України </a>

Рівненські пауерліфтери успішно виступили на Чемпіонаті ВПА України (переглядів: 151)

16-19 березня відбувся 7-й Чемпіонат ВПА України в м.Луцьк, на якому, в аматорському дивізіоні, успішно виступила команда спортсменів з міста Рівне, у складі 11 чоловік серед яких було троє дівчат.
// 20.03.2017
<a href='/Info/?id=79576' >Перший домашній програш у чемпіонаті за рік: "Верес" поступився "Колосу" [ВІДЕО]</a>

Перший домашній програш у чемпіонаті за рік: "Верес" поступився "Колосу" [ВІДЕО] (переглядів: 299)

Скандальний футбол. Що це таке знову згадали прихильники рівненського народного клубу. Учергове саме це словосполучення пов'язують із принциповим для рівненського "Вереса" суперником - футбольним клубом "Колос" із Ковалівки. Історія протистоянь команд - справжня кардіограма. Бо ж саме "Верес" минулоріч "вибив" Колос" із кубку України, але саме ковалівці приміряли золоті медалі другої ліги, залишивши рівнянам лише срібло.
<a href='/Info/?id=79552' >Рівненський "Верес" вже у "чорному списку" і може зіграти при порожніх трибунах [ФОТО, АУДІО, ВІДЕО]</a>

Рівненський "Верес" вже у "чорному списку" і може зіграти при порожніх трибунах [ФОТО, АУДІО, ВІДЕО] (переглядів: 578)

Програш рівненського "Вересу" "Колосу" з Ковалівки викликав бурхливу реакцію вболівальників.
// 18.03.2017
<a href='/Info/?id=79511' >НК "Верес" (Рівне) - ФК "Колос" (Ковалівка): післяматчеві коментарі тренерів</a>

НК "Верес" (Рівне) - ФК "Колос" (Ковалівка): післяматчеві коментарі тренерів (переглядів: 623)

Сьогодні, 18 березня, відбувся матч 21-го туру Першої ліги Чемпіонату України з футболу між командами НК "Верес" Рівне та ФК "Колос" Ковалівка. Команди зійдуться у бою на стадіоні "Ізотоп-РАЕС" у м.Вараш. Матч завершився з рахунком 2:3 на користь Колоса"