Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 01.03.2016

У Рівненській обласній раді замість скорочення штату створять нове управління

У Рівненській обласній раді замість скорочення штату створять нове управління
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
На комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності одним із перших питань пролунала пропозиція реорганізувати структуру виконавчого апарату. Вона була внесена на розгляд заступником керівника секретаріату Ростиславом Стаськом.

У планах – передання сегменту інформаційної роботи у руки прес-служби ради, натомість інформаційно-аналітичний відділ отримає функцію фінансового моніторингу. Назви усіх структур залишаться, натомість – зміняться функції.

Серед нововведень – збільшення штату в управлінні майна спільної власності територіальних громад області. До роботи долучать ще двох осіб, а структура налічуватиме два відділи. Такі зміни Стасько вважає необхідними, адже питання комунального майна вимагає ретельного опрацювання, і такий обсяг роботи подужати важко. Якщо відділ стає управлінням, перебираючи на себе більше функцій, то заробітна плата керівника суттєво збільшиться, а працівників – ні, – закцентував голова комісії на підводних каменях реорганізації.

Створення патронатної служби керівництва облради – ще одна кадрова реформа. У цю структуру, за планом Стаська, входитимуть помічники, консультанти та заступник голови Рівненської обласної ради.

Такі штатні рішення понесуть за собою звільнення усіх працівників відділу. Натомість місця можуть зайняти «свої» люди, – стверджує Юрій Шарманський, депутат облради.

Михайло Кирилов наголосив, що доцільніше було б рухатися у бік зменшення чисельності апарату. Він наполягає на необхідності зменшування фінансування. Натомість Стасько відповів, що такі зміни збільшення фінансування не потребують. Наразі проет штатних перетрубацій загальмовано – голова комісії вимагає його вдосконалити.

Анастасія Бачук
переглядів: 1035

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93620' >У Рівному говорили про тренди українського бізнесу [ВІДЕО]</a>

У Рівному говорили про тренди українського бізнесу [ВІДЕО] (переглядів: 91)

Масштабний форум для підприємців, бізнесменів та чиновників зібрав понад дві сотні учасників із Волинської та Рівненської областей. Захід організувала група компаній Реноме до своєї 28-ї річниці.
// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93618' >Рівненські рятувальники здали кров для онкохворих дітей </a>

Рівненські рятувальники здали кров для онкохворих дітей (переглядів: 104)

Сьогодні, 16 серпня, близько 30 співробітників Служби порятунку Рівненщини здали кров в обласній станції переливання для онкохворих дітей, що перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні.
// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93617' >Що буде з Народним домом у Рівному? </a>

Що буде з Народним домом у Рівному? (переглядів: 177)

Сьогодні, 16 серпня, на сесії Рівненської міської ради, депутати вирішили що буде з орендаторами Народного дому.
// 15.08.2018
<a href='/Info/?id=93606' >Іграшковими ведмедями рівненські рятувальники зніматимуть стрес у дітей [ВІДЕО]</a>

Іграшковими ведмедями рівненські рятувальники зніматимуть стрес у дітей [ВІДЕО] (переглядів: 209)

Разом з вогнеборцями на виклики тепер їздитимуть іграшкові ведмеді.