rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Здоров'я /
// 18.03.2016

Як вибрати весняне взуття для дітей?

Як вибрати весняне взуття для дітей? Весною нас підстерігає мінлива погода: калюжі, тепло, холод, дощ тощо. Окрім неї є ще питання комфорту для ніжки дитини. Усе це ми врахуємо при описі критеріїв вибору весняного взуття.

Отже, існує кілька факторів, які допоможуть спростити для батьків цей вибір. Один з факторів зручності дитячого весняного взуття – фіксація на ніжці. Увага на правильний механізм застібки та фіксацію п’ятки. Ці два моменти мають бути бездоганними, адже він них також залежить формування стопи у дитини.

На суху і на вологу погоду є свої критерії:

Для сухої погоди бажано, щоб взуття було виготовлене з промасленого нубуку або шкіри. Це або черевики на байкової підкладці, або дитячі чоботи. Волога погода – гумові чобітки. При цьому зверніть увагу на вагу взуття. Вона не має перевищувати трьохсот грам.

В залежності від активності дитини також варто підбирати взуття, адже дитина, яка тільки вчиться ходити, не буде так шустро ганяти м'яч і бігати по калюжах, як дитина 5-10 років.

pic

Кілька моментів, від яких залежить формування столпи дитини:

1) взуття має бути по розміру, а не в притул чи на кілька розмірів більше. Це може призвести до деформування нігтів, пальців ніг, стопи;

2) застібка і підйом взуття не лише вплинуть на стопу дитини, але й допоможуть їй легко, або ж з труднощами самостійно взуватись.

Отже, одобрення дитини, зносостійкість взуття, демісезонні характеристики – усе це ознаки успішної купівлі весняного взуття для дитини.

переглядів: 594

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Щоб залишити коментар, нажміть на іконку своєї соцмережі
Вконтакте   Facebook   Однокласники

Інші публікації у розділі:

// 04.10.2016
<a href='/Info/?id=72521' >Сколіоз у школярів: що потрібно знати батькам аби вберегти дітей?</a>

Сколіоз у школярів: що потрібно знати батькам аби вберегти дітей? (переглядів: 330)

Важкий та незручний рюкзак, неправильне сидіння за партою, занадто близько (низько, далеко) монітор телевізора, комп'ютера - далеко не всі причини розвитку сколіозу у дитини. Що варто знати і робити батькам аби вберегти дитину від цього недугу? Читайте далі.
// 28.09.2016
<a href='/Info/?id=68790' >Гумові чоботи - калюж та дощу ми не боїмося! [ПОРАДИ У ВИБОРІ]</a>

Гумові чоботи - калюж та дощу ми не боїмося! [ПОРАДИ У ВИБОРІ] (переглядів: 729)

Осінь на порозі, дощі за нею. Про сухість та захист подбають гумові чобітки - зручні, легкі та комфортні. Як правильно підбрати їх для ваших малюків - спробуємо розібратися далі.
// 23.07.2016
<a href='/Info/?id=63930' >Здоровий хребет: як вберегти дитину від жахливих наслідків гіперлордозу</a>

Здоровий хребет: як вберегти дитину від жахливих наслідків гіперлордозу (переглядів: 841)

Гіперлордоз - посилення вираженості фізіологічного лордозу хребетного стовпа (поперековий і шийний відділ). Він формується в результаті слабкості м'язового каркаса спини, дефектів кісткової структури, ураження суглобів нижніх кінцівок і безлічі інших чинників.
// 15.07.2016
<a href='/Info/?id=68687' >Крокси: сучасні, яскраві, модні. Варто чи ні купувати їх для дитини?</a>

Крокси: сучасні, яскраві, модні. Варто чи ні купувати їх для дитини? (переглядів: 488)

Вони легкі, яскраві та зручні в обслуговуванні. Крокси - нові модні віяння останніх років. Дійсно, моя доня також їх обожнює, з однієї пари ніжка вже "виросла", тому хоче аби їй придбали нові. Я відразу погодилася, проте задумалася - чи дійсно ця новинки корисна для дитячих ніжок? Розбираємося далі.