Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми /


Чим живе Рівненщина комунальна.

Найсвіжіші комунальні новини, проблеми галузі, діяльність комунальників Рівного та області, компетентні коментарі та роз’яснення фахівців, які стосуються комунальних питань.

Якщо ж Ви хочете повідомити цікаву тему для програми — звертайтеся за телефоном 096 - 11 - 400 - 11. Також надсилайте нам фото та відео «комунальних маразмів», які яскраво демонструють «якість» роботи комунальних служб, адреса: [email protected]

Періодичність виходу: один раз у тиждень (з повторами)

Також можна опублікувати свою скаргу безпосередньо на сайті через спеціальну форму

// 05.04.2016

Спалив сміття - сплати штраф

Спалив сміття - сплати штраф
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Управління з питань надзвичайних ситуацій Рівненського міськвиконкому звертається до мешканців і гостей міста з проханням не допускати випадків спалювання сміття та рослинних залишків у весняно-літній пожежонебезпечний період!

Відповідно до ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статей 16 та 22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», пунктів 3.6.14 та 3.7.1 «Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій», пунктів 3.6 та 6.4.2 «Правил утримання зелених насаджень у містах та інших населених пунктах України» та законодавства України про охорону земель ніхто не має права самовільно спалювати листя, траву чи стерню.

Згідно зі ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.pic

Спалювання сміття є смертельно небезпечне для здоров'я. Під час горіння виділяються різні речовини, які загострюють або викликають захворювання, — переважно серцево-судинної системи і дихальних шляхів.

Труячи себе та своїх дітей, ми ще й створюємо загрозу масових пожеж і знищуємо природу. Дуже часто саме горіння стерні стає головною причиною вигоряння прилеглих до полів природних ділянок, лісових пожеж і навіть пожеж у населених пунктах.

Та головне, що вогонь завдає колосальний удар по біорізноманіттю. Разом зі стернею полум’я знищує безцінну біосферу ланів, яка могла б суттєво підвищити врожайність у наступні роки. При спалюванні соломи та стерні одночасно згорає гумус найбільш родючого поверхневого шару, внаслідок чого знижується біологічна активність ґрунту.

Пам’ятайте, що спалюючи сміття - Ви шкодите своєму здоров’ю та забруднюєте атмосферу!

Про це повідомили на сайті Рівненської міської ради та її виконавчого комітету

переглядів: 1453 / коментарів: 1

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Коментарі

avatar
03.08.16 01:29 Людмила Коротич пише:
Стаття була б набагато корисніша якби вказали номер телефону за яким можна повідомляти про
випадки спалювання сміття та ін.Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті


Інші публікації у розділі:

// 23.04.2018
<a href='http://public-patrol.rivne1.tv/news/de-na-rivnenshchini-24-kvitnia-vimknut-svitlo' >Де на Рівненщині, 24 квітня, вимкнуть світло?</a>

Де на Рівненщині, 24 квітня, вимкнуть світло?

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.
// 19.04.2018
<a href='http://public-patrol.rivne1.tv/news/komunalnii-patrul-za-18-04-2018-video' > Комунальний патруль за 18.04.2018 [ВІДЕО]</a>

Комунальний патруль за 18.04.2018 [ВІДЕО] (переглядів: 189)

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv
// 17.04.2018
<a href='http://public-patrol.rivne1.tv/news/de-na-rivnenshchini-18-kvitnia-vimknut-svitlo' >Де на Рівненщині, 18 квітня, вимкнуть світло?</a>

Де на Рівненщині, 18 квітня, вимкнуть світло? (переглядів: 27)

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.
// 12.04.2018
<a href='/Info/?id=89773' >Комунальний патруль за 11.04.2018 [ВІДЕО]</a>

Комунальний патруль за 11.04.2018 [ВІДЕО] (переглядів: 264)