rivne1.tv / Новини /
// 07.04.2016

"Народна мрія" - фільм про НК "Верес" презентували для загалу

"Народна мрія" - фільм про НК "Верес" презентували для загалу У стрічці показані моменти про відродження та становлення Народного Клубу.

До створення стрічки, відеоматеріалами, долучився і телеканал "Рівне1".

Про це повідомила інформаційна служба НК «Верес» (Рівне)

переглядів: 442

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>

Щоб залишити коментар, нажміть на іконку своєї соцмережі
Вконтакте   Facebook   Однокласники

Інші публікації у розділі:

// 15.01.2017
<a href='/Info/?id=77052' >Рівненський спідвеїст переміг на чемпіонаті в Аргентині</a>

Рівненський спідвеїст переміг на чемпіонаті в Аргентині (переглядів: 211)

Сьогодні вночі Станіслав Мельничук здобув перемогу в Карлос Касересі.
// 13.01.2017
<a href='/Info/?id=76986' >Рівненські баскетболістки у міжнародній першості</a>

Рівненські баскетболістки у міжнародній першості (переглядів: 96)

Рівненські баскетболістки стали переможцями Міжнародного турніру із баскетболу «ВЕГАС-2017».
// 09.01.2017
<a href='/Info/?id=76759' >Рівненський спідвеїст виборов друге місце на Відкритому Чемпіонаті Аргентини [ФОТО] </a>

Рівненський спідвеїст виборов друге місце на Відкритому Чемпіонаті Аргентини [ФОТО] (переглядів: 155)

Сьогодні вночі рівнянин Станіслав Мельничук увійшов до історії українського спідвею. Він став першим нашим гонщиком, якому вдалось завершити на подіумі етап Відкритого Чемпіонату Аргентини.
// 06.01.2017
<a href='/Info/?id=76691' >На Рівненщині відбулися перші спортивно-масові заходи</a>

На Рівненщині відбулися перші спортивно-масові заходи (переглядів: 112)

До вихованців комунального закладу «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Рівненської обласної ради, що в селі Олександрія Рівненського району, завітав майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, срібний призер ХV літніх Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Олександр Назаренко.