rivne1.tv / Новини /
// 08.04.2016

У Рівному нагородили переможців "Спортивної зими"

У Рівному нагородили переможців "Спортивної зими" Вчора, 7 квітня, з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, у бібліотеці відбулася презентація виставки робіт переможців та призерів конкурсу фотографії «Спортивна зима», організована комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за сприяння Відділення НОК України в Рівненській області.

Після церемонії нагородження переможців, за традицією, організатори конкурсу подарували бібліотеці низку книг спортивної тематики.

Цього разу фонди бібліотеки поповнилися англомовними виданнями, чим у книгозбірні тішаться, та запрошують всіх до читання та знайомства з новинками.

// 23.02.2017
<a href='/Info/?id=78524' >У Рівному стартував Фінал Чемпіонату ДСНС України з футзалу [ФОТО]</a>

У Рівному стартував Фінал Чемпіонату ДСНС України з футзалу [ФОТО] (переглядів: 74)

Участь у змаганнях беруть 9 команд – переможців зональних етапів Чемпіонату.
// 21.02.2017
<a href='/Info/?id=78463' >Рекордну кількість медалей вибороли рівненські дзюдоїсти на чемпіонаті України [ФОТО]</a>

Рекордну кількість медалей вибороли рівненські дзюдоїсти на чемпіонаті України [ФОТО] (переглядів: 140)

13 золотих, 6 срібних та 8 бронзових медалей вибороли рівненські дзюдоїсти на чемпіонаті України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, який 18-19 лютого проходив у Рівному.
<a href='/Info/?id=78420' >Рівненська команда лижників змагалася на Чемпіонаті України [ФОТО]</a>

Рівненська команда лижників змагалася на Чемпіонаті України [ФОТО] (переглядів: 103)

Завершився Чемпіонат України з лижного туризму, який проходив у Чернівецькій області. Із різних областей з’їхалось 12 команд. Рівненщину представляли вихованці та працівники станцій юних туристів області.
// 20.02.2017
<a href='/Info/?id=78390' >Рівненські стрільці - найвлучніші</a>

Рівненські стрільці - найвлучніші (переглядів: 154)

На чемпіонаті України з стрільби кульової, що триває нині у Львові, у вправі МІХ Олег Омельчук та Оксана Ковальчук здобули золоті нагороди.