Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 08.04.2016

У Рівному нагородили переможців "Спортивної зими"

У Рівному нагородили переможців "Спортивної зими" Вчора, 7 квітня, з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, у бібліотеці відбулася презентація виставки робіт переможців та призерів конкурсу фотографії «Спортивна зима», організована комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за сприяння Відділення НОК України в Рівненській області.

Після церемонії нагородження переможців, за традицією, організатори конкурсу подарували бібліотеці низку книг спортивної тематики.

Цього разу фонди бібліотеки поповнилися англомовними виданнями, чим у книгозбірні тішаться, та запрошують всіх до читання та знайомства з новинками.

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 23.04.2018
<a href='/Info/?id=90077' >Рівненські гімнастки завоювали 53 медалі на турнірі "Динаміка - 2018"</a>

Рівненські гімнастки завоювали 53 медалі на турнірі "Динаміка - 2018" (переглядів: 69)

Вихідними рівненські гімнастки СК "Золота осінь" змагалися у Львові на традиційному турнірі "Динаміка-2018". Змагання є відкритою першістю КДЮСШ "Здоров'я".
// 22.04.2018
<a href='/Info/?id=90065' >Рівненський "Верес" поступився київському "Динамо" [ПІСЛЯМАТЧЕВІ КОМЕНТАРІ]</a>

Рівненський "Верес" поступився київському "Динамо" [ПІСЛЯМАТЧЕВІ КОМЕНТАРІ] (переглядів: 237)

Матч Верес (Рівне) - Динамо (Київ) закінчився із рахунком 1:4. Рівненський "Верес" поступився "Динамо".
<a href='/Info/?id=90064' >Після першого тайму у матчі "Верес" - "Динамо" рахунок 0:1</a>

Після першого тайму у матчі "Верес" - "Динамо" рахунок 0:1 (переглядів: 286)

Сьогодні, 22 квітня, о 17:00 на стадіоні "Арена Львів" розпочався матч 28-го туру Чемпіонату УПЛ між командами "Верес" (Рівне) та "Динамо" (Київ).
<a href='/Info/?id=90062' >На Рівненщині відбудеться найбільша в Україні теренова гра "Гурби-Антонівці"</a>

На Рівненщині відбудеться найбільша в Україні теренова гра "Гурби-Антонівці" (переглядів: 251)

28 квітня на межі Тернопільської та Рівненської областей стартує найбільша в Україні спортивно-патріотична теренова гра "Гурби-Антонівці". Гра присвячена 76-й річниці створення Української Повстанської Армії.