Сьогодні, 9 квітня, відбувся футбольний матч між командами "Верес" (Рівне) - "Арсенал - Київщина" (Біла церква). Рівненська команда зіграла у гостях. Гра на чужому полі завершилась невдачею.

На 5-ій хвилині матчу рівненській команді вдалось відкрити рахунок. Антон Яременко забив м'яч у ворота суперника. Кілька атак у виконанні футболістів "Арсенала" і на 20-ій хвилині гравець "Арсенала-Київщини" Дмитро Подколзін влучає прямісінько у ворота "Вереса" та зрівнює рахунок - 1:1.

Перший тайм завершився з нічийним рахунком. Та вже з початку другого тайму - невдача у гравців "Вереса". На 49-ій хвилині Іван Спичка відбиває удар "арсеналівця" і влучає прямісінько у ласні ворота. Автогол на рахунку "Вереса". Та рахунок 2:1 на користь "Арсенала".

За результатами гри "Верес" не отримує жодного очка. Після завтрашньої гри "Буковина" - "Нікополь" буде відомо, як розмістяться команди у турнірній таблиці.

Про перебіг матчу читайте у ТЕКСТОВІЙ ТРАНСЛЯЦІЇ або дивіться ЗАПИС ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЇ