rivne1.tv / Новини /
// 18.04.2016

У капітана НК "Верес" діагностували забій правої нирки

У капітана НК "Верес" діагностували забій правої нирки Ушкодження капітана НК «Верес» виявилося настільки серйозним, що допомогу йому довелося надавати у лікарні.

Нагадаємо, капітан НК «Верес» Ярослав Рафальський не зумів дограти навіть до перерви матчу проти «Енергії». Після зіткнення із суперником у карному майданчику гостей, капітана рівнян замінив Олександр Логінов.

Щодо Ярослава Рафальського – то його прямо зі стадіону «Авангард» доправили до лікарні. Там у футболіста діагностували сильний забій правої нирки. Коли Ярослав Рафальський зможе знову приступити до активних тренувань – поки невідомо.

// 21.02.2017
<a href='/Info/?id=78463' >Рекордну кількість медалей вибороли рівненські дзюдоїсти на чемпіонаті України [ФОТО]</a>

Рекордну кількість медалей вибороли рівненські дзюдоїсти на чемпіонаті України [ФОТО] (переглядів: 111)

13 золотих, 6 срібних та 8 бронзових медалей вибороли рівненські дзюдоїсти на чемпіонаті України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, який 18-19 лютого проходив у Рівному.
<a href='/Info/?id=78420' >Рівненська команда лижників змагалася на Чемпіонаті України [ФОТО]</a>

Рівненська команда лижників змагалася на Чемпіонаті України [ФОТО] (переглядів: 91)

Завершився Чемпіонат України з лижного туризму, який проходив у Чернівецькій області. Із різних областей з’їхалось 12 команд. Рівненщину представляли вихованці та працівники станцій юних туристів області.
// 20.02.2017
<a href='/Info/?id=78390' >Рівненські стрільці - найвлучніші</a>

Рівненські стрільці - найвлучніші (переглядів: 148)

На чемпіонаті України з стрільби кульової, що триває нині у Львові, у вправі МІХ Олег Омельчук та Оксана Ковальчук здобули золоті нагороди.
// 18.02.2017
<a href='/Info/?id=78364' >Ольга Земляк привезла ще одну золоту медаль до Рівного</a>

Ольга Земляк привезла ще одну золоту медаль до Рівного (переглядів: 362)

Рівнянка Ольга Земляк продовжує збирати золоті нагороди з міжнародних легкоатлетичних змагань. Цього разу Ольга виграла забіг у Туреччині, у турнірі Istanbul Cup.