rivne1.tv / Новини /
// 18.04.2016

У капітана НК "Верес" діагностували забій правої нирки

У капітана НК "Верес" діагностували забій правої нирки Ушкодження капітана НК «Верес» виявилося настільки серйозним, що допомогу йому довелося надавати у лікарні.

Нагадаємо, капітан НК «Верес» Ярослав Рафальський не зумів дограти навіть до перерви матчу проти «Енергії». Після зіткнення із суперником у карному майданчику гостей, капітана рівнян замінив Олександр Логінов.

Щодо Ярослава Рафальського – то його прямо зі стадіону «Авангард» доправили до лікарні. Там у футболіста діагностували сильний забій правої нирки. Коли Ярослав Рафальський зможе знову приступити до активних тренувань – поки невідомо.

// 16.01.2017
<a href='/Info/?id=77074' >Головний тренер рівненського «Вереса» зацікавив кіпрський гранд</a>

Головний тренер рівненського «Вереса» зацікавив кіпрський гранд (переглядів: 138)

Головний тренер рівненського "Вереса" Володимир Мазяр має шанс продовжити кар'єру на Кіпрі. Про це повідомляє інтернет-сайт «24 футбол».
// 15.01.2017
<a href='/Info/?id=77052' >Рівненський спідвеїст переміг на чемпіонаті в Аргентині</a>

Рівненський спідвеїст переміг на чемпіонаті в Аргентині (переглядів: 227)

Сьогодні вночі Станіслав Мельничук здобув перемогу в Карлос Касересі.
// 13.01.2017
<a href='/Info/?id=76986' >Рівненські баскетболістки у міжнародній першості</a>

Рівненські баскетболістки у міжнародній першості (переглядів: 102)

Рівненські баскетболістки стали переможцями Міжнародного турніру із баскетболу «ВЕГАС-2017».
// 09.01.2017
<a href='/Info/?id=76759' >Рівненський спідвеїст виборов друге місце на Відкритому Чемпіонаті Аргентини [ФОТО] </a>

Рівненський спідвеїст виборов друге місце на Відкритому Чемпіонаті Аргентини [ФОТО] (переглядів: 161)

Сьогодні вночі рівнянин Станіслав Мельничук увійшов до історії українського спідвею. Він став першим нашим гонщиком, якому вдалось завершити на подіумі етап Відкритого Чемпіонату Аргентини.