Шоколад
rivne1.tv / Новини /

// 22.06.2010

Рівненський ляльковий театр здивував прем'єрою

Рівненський ляльковий театр здивував прем'єрою Ляльковий театр не втомлюється дивувати свого глядача новими постановками. Цього разу прем'єру підготував білоруський режисер Дмитро Нуянзін - один із найзатребуваніших нині постановників на теренах не тільки рідної Білорусі. а й Росії. З його легкої руки герої несподіваного навіть за сюжетом "Лелеченяти та опудала" рухаються і розмовляють по-новому.

За основу вистави "Лелеченя та опудало" режисер взяв словацьку казку. З акторами Рівненського лялькового театру Дмитро Нуянзін поставив її за десять днів. Каже, прем'єра стане своєрідним відкриттям театру ляльок для рівненських дітей. Адже постановник застосував нові прийоми гри, в яких існують актори на сцені.

Очікування режисера справдилися. Для наймолодших глядачів вистава дійсно була складною в сприйнятті. А от дітки молодшого шкільного віку з цікавістю спостерігали за подіями на сцені. Переживали за долю позитивних героїв.

Жанр вистави "Лелеченя та опудало" - це осіння соната про самотність. За сюжетом стає зрозуміло - ти одинокий не тоді коли сам, а коли нікому не потрібен, не в змозі допомогти і обігріти. Насолоджуватися цією постановкою рівненські глядачі зможуть ще довго. Адже рівненський театр ляльок отримав від автора право на її показ упродовж десяти сезонів.

Ольга Міхньов, Володимир Захаров
переглядів: 2056 / коментарів: 1

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Інші публікації у розділі:

// 25.05.2016
<a href='/Info/?id=65963' >Чи задоволені рівняни послугами безкоштовних правників? [ВІДЕО]</a>

Чи задоволені рівняни послугами безкоштовних правників? [ВІДЕО] (переглядів: 28)

Наближаємося до Європейський стандартів, та чи всім це потрібно. Центр надання безоплатної правової допомоги у Рівному працює вже понад 4 роки. Однак, як виявилось, про нього знають лише одиниці. Чи то мешканці обласного центру не володіють інформацією про своє законне право чи то недовіряють.
// 25.05.2016
<a href='/Info/?id=65960' >Як змінять рівненський "Авангард"? [ВІДЕО]</a>

Як змінять рівненський "Авангард"? [ВІДЕО] (переглядів: 71)

Рівненський "колізей" перетвориться на сучасний європейський стадіон. Сьогодні були представлені проекти реконструкції стадіону Авангард. Відбирали із двох запропонованих варіантів. Який же буде новий стадіон та хто виграв нагоду здійснити спортивну мрію рівнян дізнавалася Анастасія Кучеренко.
// 25.05.2016
<a href='/Info/?id=65959' >Надії рівнян на унікальну історичну спадщину розвіялися [ВІДЕО]</a>

Надії рівнян на унікальну історичну спадщину розвіялися [ВІДЕО] (переглядів: 138)

Багато галасу з нічого - надії рівнян на унікальну історичну спадщину розвіялися. Резонансна знахідна на вулиці Шкільній - арки, які начебто були входами у тунелі підземної павутини 17 століття - нікуди не ведуть і не мають жодної історичної цінності.
// 25.05.2016
<a href='/Info/?id=65945' >На Рівненщині політична партія "Сила людей" отримала нового голову [ВІДЕО]</a>

На Рівненщині політична партія "Сила людей" отримала нового голову [ВІДЕО] (переглядів: 188)

А попереднього відомого рівненського активіста Зураба Кантарію відправила в Київ. Справа в тім що згідно партійного положення керувати обласними осередками цієї політичної сили можна лише рік. Про перепитії партійної конференції далі в сюжеті.


Коментарі

avatar
01.10.10 21:17 ryslana пише:
Супер, молодці!!!!Безмежно щаслива спостерігати, та навчатися пізнавати "прекрасне"Щоб побачити форму для коментування, нажміть на іконку своєї соцмережі

Вконтакте   Facebook   Однокласники