rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний / Програми /
Якщо ви вважаєте, що водії тільки на те і здатні, що налаятись на пішоходів, то ви помиляєтесь. Адже життя автомобіліста не таке вже і легке, як здається на перший погляд. Постійні дорожні, автомобільні та непередбачені пригоди, непланові витрати на автомобіль та запчастини, і це ще не повний список того, з чим стикаються наші водії. Ми задумались над цим запитанням, тому разом з нашими партнерами, експертами, та однодумцями вирішили розповісти та показати життя автомобіліста із середини.

// 26.09.2016

Їдете за місто? Не забудьте увімкнути фари!

Їдете за місто? Не забудьте увімкнути фари! Вже рівно через тиждень, 1 жовтня, водії всіх транспортних засобів, що рухаються за межами міста, повинні в обов'язковому порядку включати фари ближнього світла.

Якщо автомобіль на заводі був обладнаний штатними денними ходовими вогнями, водій може обійтися і ними. Але, щоб убезпечити себе від необґрунтованих претензій з боку правоохоронців, все ж рекомендується в осінньо-зимовий період використовувати ближнє світло, навіть якщо на вашому автомобілі встановлені ходові вогні.

У такому режимі українські автомобілісти будуть зобов'язані їздити до 1 травня. Саме ця дата вказана в пункті 9.8 Правил дорожнього руху України. Варто відзначити, що водії, які не дотримуються дану норму ПДР, ризикують нарватися на штраф від 425 до 510 гривень повідомляє auto.ria.com.

переглядів: 458

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Щоб залишити коментар, нажміть на іконку своєї соцмережі
Вконтакте   Facebook   Однокласники

Інші публікації у розділі:

// 26.01.2017
<a href='/Info/?id=77467' >У Лондоні вже дивляться Драйв-Тайм. А ви?</a>

У Лондоні вже дивляться Драйв-Тайм. А ви? (переглядів: 432)

Щосереди о 19.20 на Рівне 1 дивіться Драйв-Тайм та будьте в курсі усіх новин автомобільного світу.
// 22.01.2017
<a href='/Info/?id=77289' >Коли треба змінювати посвідчення водія?</a>

Коли треба змінювати посвідчення водія? (переглядів: 1809)

Чи потрібно змінювати посвідчення водія зі зміною прізвища?
// 13.01.2017
<a href='/Info/?id=77004' >Як завести машину в мороз: поради експерта</a>

Як завести машину в мороз: поради експерта (переглядів: 566)

На дворі мороз і автівка ніяк не заводиться? Напевно, знайома до болі ситуація для багатьох водіїв взимку. Як все-таки змусити двигун автомобіля працювати у люті морози та чого робити не варто?
// 15.12.2016

ДрайвТайм. Випуск №23 (переглядів: 450)