Рівненський "Верес" попри порожні трибуни не залишився без підтримки й переміг "Гірник-Спорт" з рахунком 4:2.

Сьогодні, 14 квітня, рівненський "Верес" приймав дома "Гірник-Спорт" з Горішніх Плавнів. Команди вже зустрічалися у першій частині сезону. Тоді рівняни перемогли рахунком 6:1.

Цього разу грати довелося за надзвичайно мінливої погоди: сонце, хмарне небо, злива та пронизливий вітер.

Та попри погоду, футболісти продемонстрували усі бійцівські якості. І "назабивали" аж шість голів - по три у кожному таймі.

Спершу реалізував пенальті, зароблене не без допомоги Антона Котляра, нападник Руслан Степанюк. А вже на 27 хвилині після виконання стандарту тим же Котляром, Степанюк оформлює дубль.

Символічно на 33 хвилині третій гол у ворота полтавців забиває 33 номер рівнян, капітан команди Сергій Борзенко.

На останній хвилині першого тайму м'яч таки залітає у ворота "Вереса", але вже після свистка арбітра, який фіксує офсайд.

Вже у другому таймі рівняни втратили іще кілька нагод змінити рахунок. Та на 71 хвилині Ростислав Волошинович таки бере штурмом ворота суперника - 4:0.

Та рахунок змінюється вже за три хвилини "Гірник-Спорт" виконує стандарт неподалік карного майданчика рівнян і арбітр фіксує забитий м'яч. А за кілька хвилин до завершення матчу Дмитро Козьбан "заробляє" пенальті для гостей, яке тут же реалізовує Моісеєнко.

Рахунок 4:2 на користь рівнян.

Як забивали цього дня футболісти:

Наставники команд традиційно після гри мають власну думку щодо подій на полі.

Нагадаємо, як покарання за поведінку вболівальників рівняни змушені були грати при порожніх трибунах. Але найактивніші таки прийшли підтримати рідну команду - їх підбадьорюючі вигуки увесь матч лунали з-за воріт стадіону.

#верес #фани #luckyfans #рівне1 #НАШІ кращі - і команда, і фанати!!⚽ Як же ж вас чути!!Які ви кльові!!💪

Допис, поширений Олена Демчук-Рибінська (@o_demchuk_rybinska)

Саме до них подякувати по завершенню матчу і вирушили гравці "Вереса".