1910 — відкрито першу в Європі повітряну пасажирську лінію Фрідріхсгафен-Дюсельдорф, що нею курсував дирижабль «Німеччина»

1915 — австро-німецькі війська відвоювали Львів

1940 — у Комп'єні Франція підписала капітуляцію перед Німеччиною (у тому ж вагоні, в якому 1918 року підписувала капітуляцію Німеччина)

1941 — Німеччина напала на СРСР

1942- у Києві відбувся так званий "матч смерті" між футболістами київського "Динамо" і німецького "Люфтваффе" (кияни виграли з рахунком 5:3).

1944 — німецька авіація в ході масованого повітряного нальоту знищила 47 американських стратегічних бомбардувальників B-17 на авіабазі в Полтаві

1973 — до ООН одночасно прийняли НДР і ФРН

1983 — у НХЛ запровадили овертайм (додаткові п'ять хвилин гри до першої закинутої шайби в разі нічиєї в основний час).

Народилися 22 червня

1767 — Вільгельм фон Гумбольдт, німецький філолог, філософ, лінгвіст, державний діяч, дипломат

1805 — Джузеппе Мацзіні, діяч національно-визвольного руху Італії, політик, письменник і філософ

1877 — Болеслав Яворський, український композитор та музикознавець

1898 — Еріх Марія Ремарк, німецький письменник

1901 — Сергій Образцов, російський актор, режисер лялькового театру

1979 — Зозуля Роман Володимирович, український гімнаст, віце-чемпіон Олімпіади-2000

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Обручки: прикмети, які запрограмують щасливе сімейне життя