Сьогодні, 12 серпня, рівненський "Верес" зустрівся з луганською "Зорею". Матч 5-го туру УПЛ відбувається на "Арені Львів". Слідкуйте за найгарячішими моментами матчу разом з Rivne1.tv.

Стартові склади команд:

"Верес": Бандура, Іщенко, Борзенко, Сімінін, Адамюк, Федорчук, Карасюк, Г.Пасіч, Є.Пасіч, Степанюк, Гринь – Когут, Кобін, Кучеров, Морозенко, Волошинович, Котляр, Сергійчук

Головний тренер– Юрій Вірт

"Зоря": Шевченко, Сухоцький, Прийма, Гордієнко, Калітвінцев, Луньов, Гречишкін, Бабенко, Опанасенко, Чечер, Іурі – Лунін, Сваток

Головний тренер – Юрій Вернидуб.

Вже на другій хвилині матчу суддя зафіксував порушення з боку рівнян. Штрафний у виконанні Владислава Калитвинцева "вересівці" відбили і відразу перейшли до атаки. Шанс взяти ворота суперника мав 41 номер "Вереса" Геннадій Пасіч, але м'яч пролетів мимо воріт.

НА 10-ій хвилині гри пробиває по воротах рівнян Гречишкин, мяч летить прямо в руки воротарю "Верес".

Жовту картку отримав Руслан Степанюк на 31-ій хвилині, коли в стрибку за м'ячем збив гравця "Зорі".

Не вдалась "Вересу" ще одна атака воріт луганчан на 32-й хвилині матчу.

На перерву обидві команд пішли без забитих м'ячів.

На другий тайм "Верес" вийшов із заміною. Замість Євгенія Пасіча на поле вийшов зірковий новачок Василь Кобін.

Рівняни відразу перевели гру ближче до воріт суперника, але реалізувати гольовий момент не вдалось - добре працює захист "Зорі".

Артем Сухоцький заробляє "гірчичник" за симуляцію на 51-ій хвилин.

На 55-ій хвилині гри "Зоря" просувається до воріт "Вереса". Взяття воріт не увінчалось успіхом для луганчан, але заробили кутовий. Небезпечно біля воріт червоно-чорних! Але рівняни відбирають м'яч.

Василь Кобін виконує стандарт, але голкіпер вибиває м'яч від воріт.

Небезпечно було для воріт луганчан на 61-ій хвилині грі.

Ще один "гірчичник" в "Зорі" отримує Василь Прийма.

Небезпечно зіграли проти Романа Карасюка, до нього підбіг медик, але Роман повернувся у гру.

Заміну проводять обидві команди. У Вереса замість Сергія Гриня на поле вийшов Михайло Сергійчук. У "Зорі" замість Руслана Бабенка вийшов Ігор Харатін

69' Борзенко зриває атаку Гречишкина. Артем Гордієнко неточно пробиває - мяч пролітає мимо воріт.

Ще одну заміну проводить тренер "Зорі": замість Максима Луньова на поле вийшов Владислав Кабаєв. Тим часом арбітр призначив паузу - через спеку.

ГОЛ! На 76-ій хвилини луганчани відкривають рахунок. Владислав Калітвінцев влучає у ворота "Вереса" - 0:1 .

Ростислав Волошинович виходить на поле замість Геннадія Пасіча. І майже відразу береться атакувати ворота суперника, але невдало. Голкіпер відбиває мяч рівнян.

Тим часом порушення збоку луганчан. Штрафний для "Вереса" знову невдалий.

Сфолив Юрі, за що отримує жовту картку.

Після забитого м'яча команди стали грати активніше і жорсткіше.

Чергова заміна у "Зорі" - замість Юрі виходить Олександр Сваток.

"Зоря" активно атакує ворота "Вереса", але рівняни відводять небезпеку від воріт.

До основного часу арбітр додає 5 хвилин.

Владислав Кабаєв впевнено іде до воріт народного клубу, але невдало пробиває. Аут.

"Вересівці" знов пробують взяти ворота луганчан. Кутовий для "Вереса". Пробивають - але добре зіграв голкіпер "Зорі" і вибив м'яч від воріт.

Матч завершився перемогою луганської "Зорі" з рахунком 0:1.