rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 18.07.2018

теги: Рівне 1, ПрофіБуд, стиль прованс

Спальня в стилі Прованс [ФОТО]

Спальня в стилі Прованс [ФОТО] Чарівність провансу — однойменного сонячного регіону Франції, втіленого в інтер’єрі, не втрачає актуальності і стійко витримує конкуренцію інших популярних стилів. Наприклад, спальні, витримані в такому самобутньому напрямку, сприймаються неймовірно витонченими, саме завдяки простоті і натуральності використовуваних в інтер’єрі матеріалів.

Основні риси стилю в оформленні спальні

Відсутність контрастів

Облаштовуючи спальню, не рекомендується використовувати занадто яскраві кольори або агресивні матеріали. А якщо мова йде про стиль прованс, це правило є майже основоположним для вдалого оформлення: жодних неочікуваних поєднань в інтер’єрі спальні бути не повинно, тільки нейтральні гармонійні відтінки і фактури.

picpicpic Скажіть «ні» штучності

Стиль прованс не терпить нічого, виготовленого штучним шляхом, особливо, якщо це матеріали для меблів. Адже було б дивно побачити у французькому сільському будинку пластикові стільці або оббивку з поліестеру.

picpicpic Спальня повинна бути світлою

Ми говоримо не тільки про обов’язкову наявність вікон, але і відповіднЕ освітлення в сутінковий час. У приміщенні слід передбачити кілька джерел світла, у тому числі, основного і декоративного.

picpicpic Декор — душа стилю

Не достатньо лише правильно облаштувати спальню і використовувати потрібні матеріали в облицюванні. Прованс буде відчуватися в неї тільки наполовину, але для завершеного образу потрібно щось більше, те, що розкриє всю унікальність незвичайного стилю — це декоративне оздоблення.

picpicpicpicpicpic ЧИТАЙ ТАКОЖ:Маленька кухня - не вирок! [ФОТО]

переглядів: 3341

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93122' >Як створити затишок у домі за допомогою шпалер [ФОТО]</a>

Як створити затишок у домі за допомогою шпалер [ФОТО] (переглядів: 119)

Мрієте, щоб настрій у домочадців піднімався, як тільки вони переступили поріг рідної домівки? Це можливо!
// 15.08.2018
<a href='/Info/?id=93586' >Декоративна штукатурка на кухні: переваги та недоліки</a>

Декоративна штукатурка на кухні: переваги та недоліки (переглядів: 129)

Використання декоративної штукатурки на кухні це відмінне рішення з точки зору практичності та дизайну.
// 13.08.2018
<a href='/Info/?id=93436' >Фабрика жалюзі: комфорт за будь-якої погоди [ФОТО]</a>

Фабрика жалюзі: комфорт за будь-якої погоди [ФОТО] (переглядів: 195)

Зараз нікого не здивуєш банальною фразою, що час невпинно крокує, а точніше – біжить вперед, змінюючи все на своєму шляху: вдосконалюються технології, починають домінувати інші смаки споживачів, окреслюються нові тенденції, на зміну одним трендам приходять інші. Раптом те, що колись милувало око, починає виглядати недолугим і трохи дивним. Відходять у минуле громіздкі меблі, величезні люстри і важкі габардини.
// 06.08.2018
<a href='/Info/?id=90013' >Як почистити кондиціонер: поради рівнянам</a>

Як почистити кондиціонер: поради рівнянам (переглядів: 792)

Кондиціонер за велику кількість часу своєї роботи проганяє через себе пил, пух і шерсть тварин, які у вас живуть, а також різні бактерії і грибки. Щоб кондиціонер продовжував працювати справно, фільтри потрібно періодично чистити або замінювати. І це можна зробити власноруч.