Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми /
// 11.12.2017

Публічна посада і невідомий посадовець. Чому рівняни не знають, хто займає "козирне" крісло області? [ВІДЕО]

Знати про людину все не може ніхто. Бо, як кажуть, у людини є три я: те, що вона про себе думає, те, що про неї думають інші, і те, якою вона є насправді. Все це спробувала з'ясувати Інеса Пославська. Тим більше, що герой рубрики "Чи бачили, чи чули?" - людина не остання.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

переглядів: 1185 / коментарів: 1

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Коментарі

avatar
12.12.17 16:12 Анонім пише:
бо він є повним нулем, маріонетка в руках Кучерука, котрий хотів підім'яти під себе всю область, за допомогою інтриг, підкупу та обману.Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 25.12.2017
<a href='/Info/?id=87820' >Храм на території Рівненського тубдиспансеру можуть закрити [ВІДЕО]</a>

Храм на території Рівненського тубдиспансеру можуть закрити [ВІДЕО] (переглядів: 1042)

Уявіть, що ви прийшли в церкву. За чим ви туди прийшли? Певно, щоб відновити втрачену рівновагу, знайти свій шлях, помолитися за здоров'я своє, близьких та рідних. І навіть ті, хто в ніщо не вірить і все заперечує, заперечити не зможе, що там, де безліч людей прийшли з добром і добра просять, якось і дихати легше, і життя набуває якщо не радості, то хоча б надії, і думки чистішими стають. А от коли той храм закрити хочуть, бо нечистим його вважають? Що це за храм і чому ікон там цілувати не дають - дивіться у сюжеті Іванни Ілліної.
// 25.12.2017
<a href='/Info/?id=87815' >На чому міські обранці їздять на роботу? [ВІДЕО]</a>

На чому міські обранці їздять на роботу? [ВІДЕО] (переглядів: 1546)

Дехто з міських обранців під час опитування стверджував, що і рогатими їздять. Та більшість все ж має комфортабельні автівки. Окремі зізнаються - люди вони багаті і дозволити це собі можуть. Розповідали і про те, що авто не їхнє, а до прикладу друг дав покористуватися. Мова про наших міських депутатів. На чому вони їздять та чи знають скільки коштує проїзд в громадському транспорті?
// 25.12.2017
<a href='/Info/?id=87810' >Детальний новинний огляд від 23.12.2017 [ВІДЕО]</a>

Детальний новинний огляд від 23.12.2017 [ВІДЕО] (переглядів: 211)

Життя - то храм. Чогось доброго і чистого. Радісного і безмежно світлого. Ну, але то в ідеалі. Бо в декого не храм, а розплідник - темноти, злоби, брехні, та такої, що того й диви, німб над головою спалахне. В когось руки постійно чешуться, та не від сверблячки, а від любові...привласнювати все чуже. В іншого аж очі світяться...від щастя - когось обдурити, у пастку штовхнути, в багні виваляти. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.
// 18.12.2017
<a href='/Info/?id=87650' >Детальний новинний огляд від 16.12.2017 [ВІДЕО]</a>

Детальний новинний огляд від 16.12.2017 [ВІДЕО] (переглядів: 236)

Тому дам, тому ні, тому дулю, тому дві, або чому одні рівняни отримують лічильники безкоштовно, а іншим треба платити?Золоте пальне. Їздити чи не їздити і як їздити,скільки треба в Україні заробляти, щоб дозволити собі на авто кататися? Чи бачили, чи чули, чому того хто має слідкувати, щоби закону дотримувалися люди у бандитизмі підозрюють.? "В чужій шкурі", або як воно, асфальт укладати, з власного досвіду тепер знають і наші журналісти.