rivne1.tv / Проекти / Порадник /
// 28.02.2018

Смарт годинник vs Класика. Хто переможе?

Смарт годинник vs Класика. Хто переможе?
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.

Інтернет-магазини брендової продукції готові запропонувати широкий асортимент багатофункціональних і привабливих моделей наручних годинників. Переглядаючи каталоги хронометрів, ви зустрінете класичні варіанти з механічною і кварцовою системою. Однак поряд з традиційними моделями неможливо не помітити широке розмаїття смарт-годинників, що притягують погляд з першого разу.В інтернет-магазині Імідж ви побачите годинники, які мають розширенні функціональні можливості і оснащені практично комп'ютерними параметрами, абож красиві класичні годинники механізмом із швейцарії. Широкий попит на цей вид хронометрів викликає обґрунтоване запитання: невже сучасні технології повністю витиснуть з годинного ринку традиційні моделі? Отже, спробуємо розібратися в цьому питанні і розглянемо прогнози фахівців.

Яке майбутнє смарт годинників і класики?

два хлопця і годинник

Відразу варто зауважити, що фахівці позитивно налаштовані, бо впевнені у майбутньому обох варіантів. Якщо ви відкриєте каталог швейцарських годинників або японських моделей з механічною або кварцовою системою, то відразу виникає бажання вибрати пару примірників. Брендові виробники старанно працюють над створенням інноваційних дизайнерських лінійок, які зачаровують дух високих цінителів моди і культури. Тому популярність і актуальність традиційних моделей не піде в минуле.

У той же час, «розумні» хронометри оснащені інноваційними технологіями, які необхідні для сучасного користувача. Нові наручні аксесуари інтегруються з мобільним пристроєм, мають безліч функцій і виходять в інтернет для пошуку певної інформації. Завдяки цьому вони завжди будуть «на голову вище» від своїх конкурентів.

Зверніть увагу на деякі переваги і недоліки різних варіантів годинників:

  • Ціновий діапазон. Відомо, що ціновий діапазон класичних моделей досить широкий. Брендові вироби з механічною системою коштують дорожче, ніж кварцові, але багато що залежить від бренду і наявності додаткових функцій. Також потрібно відзначити, що традиційні аксесуари бездоганно служать довгі роки. Якщо говорити про «розумний» годинник, то його ціна буде досить високою і не доступною для середньостатистичного покупця.
  • Якісні характеристики. Якість смарт-механізмів перевищує всі очікування, тому їх вартість вище своїх конкурентів. Механічні і кварцові механізми також виготовляються з високоякісних мануфактур, які цінуються у всьому світі. Тому вибір залишається особисто за кожним покупцем.
переглядів: 512 / коментарів: 1

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Коментарі

avatar
01.03.18 00:32 Анонім пише:
У меня Samsung Gear S3 супер гаджет в
связке с Samsung S8Інші публікації у розділі:

// 02.10.2018
<a href='/Info/?id=95021' >Що робити в саду у жовтні?</a>

Що робити в саду у жовтні? (переглядів: 622)

Жовтень – час важливих садових справ. Завершується черговий сезон, але досвідчені садівники розуміють, що краса саду і його благополуччя у наступному році буде залежати і від того, наскільки правильно, своєчасно і акуратно вирішені всі поточні завдання. Відпочивати ще рано, роботи знайдеться багато.
// 02.10.2018
<a href='/Info/?id=85552' >Лісова земля – заготовка і суміші своїми руками</a>

Лісова земля – заготовка і суміші своїми руками (переглядів: 1303)

Плануючи пересадження кімнатних рослин, ми часто задаємося питанням, яку суміш краще використовувати: покупну або приготовлену самостійно.
// 29.09.2018
<a href='/Info/?id=94894' >Куди дівати бадилля після збору врожаю?</a>

Куди дівати бадилля після збору врожаю? (переглядів: 2355)

Багато грядок уже звільняється від посівів. Від деяких рослин залишається велика кількість бадилля. Невже його доведеться викидати? Або можна знайти застосування всьому, що виросло на ділянці?
// 28.09.2018
<a href='/Info/?id=94893' >Підготовка саду до зимівлі</a>

Підготовка саду до зимівлі (переглядів: 730)

З приходом осені у садівників починаються нові турботи, пов'язані з підготовкою до зими. Ні для кого не секрет, що врожай наступного року закладається восени попереднього. Як усі рослини перезимують, такий і врожай від них слід чекати. Особливо це питання актуальне, коли можлива холодна зима з дуже низькими температурами. А оскільки важко визначити, якою буде наступаюча зима, то садівникам доводиться готуватися до гіршого.