Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 20.04.2018

Захаращені та напіврозвалені: що псує "обличчя" Рівного? [ВІДЕО]

Без вікон, без дверей та ... без людей. З кожним роком у Рівному стає все більше захаращених та напівзруйнованих будівель. Лише у центрі міста їх можна нарахувати з десяток. Чиї ці будинки та чому ніхто не будується на ласих шматках землі, - дізнавалися наші журналісти.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

переглядів: 1048 / коментарів: 3

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
20.04.18 20:03 Анонім пише:
Кого гребе чужа приватна власність, перший будинок взагалі треба реставрувати, він краще ща 90% рівненьскиз будівель. А більшість того що зараз будують або нахерячили при совєтах як естетично так і конструкційно повне лайно. А в того совєцького упиря з міськради аж слина тече як він мрійливо думав про майбутні хабарі від забудовників, аж рота відкрив

avatar
20.04.18 21:43 Анонім пише:
Ні, будівля на 16-го липня не псує вигляд міста, в цивілізованих європейських країнах такі старі будиночки кінця 19-го століття реставрують, принаймні намагаються зберегти первісний вигляд фасаду. А цей безграмотний і, скоріше всього, заказний сюжет, який не відповідає загальноприйнятим стандартам журналістикпи, ТОЧНО псує враження від каналу. Журналістка краще в себе в рідному селі порядки наводила б і свої особисті естетичні смаки і побажання, щодо сусідської приватної власності висловлювала.

avatar
21.04.18 03:17 inspector58 пише:
декілька рококів назад у вашому сюжетів це була історична памятка яку требе
зберегтиІнші публікації у розділі:

// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93769' >Чому у Рівному зупинили капітальний ремонт двох великих вулиць міста? [ВІДЕО]</a>

Чому у Рівному зупинили капітальний ремонт двох великих вулиць міста? [ВІДЕО] (переглядів: 205)

Відремонтованої дороги на двох великих вулицях Рівного, ще тривалий час не буде. Мова йде про капітальний ремонт на Романа Шухевича та Макарова. Адже днями начальник обласного управління ДАБІ, видав припис, щодо призупинення робіт.
// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93767' >Чехи об'їздили увесь світ - заїхали і в Рівне [ВІДЕО]</a>

Чехи об'їздили увесь світ - заїхали і в Рівне [ВІДЕО] (переглядів: 128)

Декілька років в дорозі на колесах. Все для того,аби побачити світ. На таку авантюру насмілилися мандрівники із Чехії. Вони вже об'їхали на раритетних машинах майже весь світ. Завітали і в Україну, зокрема в Рівне.
// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93765' > У яких класах навчатимуться першачки Рівного? [ВІДЕО]</a>

У яких класах навчатимуться першачки Рівного? [ВІДЕО] (переглядів: 265)

Навчатися по-новому. З першого вересня першокласники всієї України сядуть за одномісні парти та навчатимуться за новою системою. А ще замість звичних рядів столів у кабінетах створюють тематичні простори, які допомагатимуть адаптуватися до нового шкільного життя.
// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93762' >Щоб було чисто: як у Рівному працюють двірники [ВІДЕО]</a>

Щоб було чисто: як у Рівному працюють двірники [ВІДЕО] (переглядів: 177)

Їхня робота складна, часто невдячна і брудна. Мова йде про двірників, які щоранку чепурять наше місто. Коли РІВНЕ ще спить - вони вже на вулицях: чи то сніг, дощ чи град.