Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 22.04.2018

Після першого тайму у матчі "Верес" - "Динамо" рахунок 0:1

Після першого тайму у матчі "Верес" - "Динамо" рахунок 0:1 Сьогодні, 22 квітня, о 17:00 на стадіоні "Арена Львів" розпочався матч 28-го туру Чемпіонату УПЛ між командами "Верес" (Рівне) та "Динамо" (Київ).

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Рахунок після першого тайму: "Верес" (Рівне) - "Динамо" (Київ) 0:1.

На 14 хвилині матчу динамівці відкривають рахунок. Денис Гармаш забиває Гол у ворота рівненського "Вереса". Рахунок 0:1.

Рівненський "Верес" у першому таймі таки поступається київському "Динамо".

переглядів: 479

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>

Інші публікації у розділі:

// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93754' >Рівнянки відіграли на Чемпіонаті Європи з баскетболу</a>

Рівнянки відіграли на Чемпіонаті Європи з баскетболу (переглядів: 157)

Наймолодша дівоча Збірна України, складена з баскетболісток не старше 14 років, повернулася з Чемпіонату Європи, який відбувся у Словенії.
<a href='/Info/?id=93740' >У Здолбунові пройде шаховий турнір </a>

У Здолбунові пройде шаховий турнір (переглядів: 128)

25 та 26 серпня відбудеться Першість Здолбунівського району з шахів.
<a href='/Info/?id=93725' >У Рівному відбудеться Veres Plogging Run [ВІДЕО]</a>

У Рівному відбудеться Veres Plogging Run [ВІДЕО] (переглядів: 163)

Plogging Run – новий різновид бігу у західній Європі. Учасники не просто біжать але і виконують важливу місію – роблять місто чистішим.
<a href='/Info/?id=93721' >У Рівному пройде забіг у вишиванках</a>

У Рівному пройде забіг у вишиванках (переглядів: 123)

24 серпня, у День Незалежності, у Рівному відбудеться вже традиційний, третій за ліком, Забіг у вишиванках «Rivne Patriotic Run 2018».