Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 22.04.2018

Після першого тайму у матчі "Верес" - "Динамо" рахунок 0:1

Після першого тайму у матчі "Верес" - "Динамо" рахунок 0:1 Сьогодні, 22 квітня, о 17:00 на стадіоні "Арена Львів" розпочався матч 28-го туру Чемпіонату УПЛ між командами "Верес" (Рівне) та "Динамо" (Київ).

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Рахунок після першого тайму: "Верес" (Рівне) - "Динамо" (Київ) 0:1.

На 14 хвилині матчу динамівці відкривають рахунок. Денис Гармаш забиває Гол у ворота рівненського "Вереса". Рахунок 0:1.

Рівненський "Верес" у першому таймі таки поступається київському "Динамо".

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 25.05.2018
<a href='/Info/?id=91047' >Дубровицька громада отримала спортивні нагороди</a>

Дубровицька громада отримала спортивні нагороди (переглядів: 128)

В квітні поточного року у містах, районах та об’єднаних територіальних громадах області відбувалися масові спортивні активності. Вони були приурочені до Міжнародного дня спорту.
// 24.05.2018
<a href='/Info/?id=91012' >У Рівному змагатимуться тхеквондисти усієї України</a>

У Рівному змагатимуться тхеквондисти усієї України (переглядів: 163)

У неділю, 27 травня Рівне прийматиме традиційний турнір з тхеквондо ВТФ "Західний п'єдестал".
<a href='/Info/?id=91005' >У Рівному атестували каратистів</a>

У Рівному атестували каратистів (переглядів: 178)

З 18-20 травня у Рівному відбувся традиційний дванадцятий будо-табір Рівненської обласної Федерації кйокушінкаі карате унія України.
// 23.05.2018
<a href='/Info/?id=90993' >Безперечні лідери: юні кікбоксери вибороли призові місця на Кубку світу</a>

Безперечні лідери: юні кікбоксери вибороли призові місця на Кубку світу (переглядів: 211)

Рівненські спортсмени завоювали призові місця на Кубку Світу. Три золоті, три бронзові і дві срібні медалі вибороли юні кікбоксери. Нині вони готуються до чемпіонату світу.