rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 21.07.2018

Що дарувати на хрестини?

Що дарувати на хрестини? Вас запросили стати хрещеними батьками? І виникає питання - що подарувати дитині на хрестини?

Стати хрещеними батьками - дуже відповідальний крок. Хрещені з моменту хрещення дитини стають для нього другими батьками, духовними наставниками на все життя. Згідно православним традиціям є певний набір подарунків, які на хрестини повинні дарувати хрещена мама і хресний тато.

Подарунковий набір від хрещеної матері дитини

Крижма - великий красивий рушник або покривальце, прикрашене церковною символікою, ангелами. Такі рушники можна купити як у відділах для новонароджених, так і в церковних крамницях. В цей рушник будуть загортати дитину після купелі, тому він повинен бути не тільки красивим, але і виготовленим з м'яких натуральних матеріалів, щоб не травмувати ніжну шкіру малюка.

Сорочечка - можна придбати спеціальну хрестинну сорочку, а можна використовувати звичайну сорочечку - головне, щоб її було легко знімати і одягати на дитину.

Хрестильний набір від хрещеного батька в день хрестин

Натільний хрестик - тут виходите з ваших матеріальних можливостей. Вибирайте хрестик з золота, срібла, мідний - з якого матеріалу буде головний атрибут хрещення не має значення, головне, щоб ви дарували його від чистого серця. Хрестик повинен бути попередньо освячений в церкві, пам'ятайте про це. Купуючи хрестик для дитини, звертайте увагу на такі речі: він повинен бути невеликого розміру, із закругленими краями, з розп'яттям Ісуса Христа за православними традиціями.

Ланцюжок для хрестика купується також з фінансових можливостей хрещеного батька.

Ікона з Ангелом-Хранителем або ікона-захисниця дитини. Її можна придбати в самому храмі в день хрещення, але краще це зробити завчасно, тому що в тій церкві, де буде проходити таїнство такої іменної ікони може не виявитися.

В обов'язки хрещеного батька також входить оплата всіх витрат, які пов'язані з обрядом хрещення в церкві. Уточнити суму витрат краще заздалегідь, щоб знати, яку суму брати з собою до церкви.

переглядів: 822

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 17.08.2018
<a href='/Info/?id=93662' >7 сучасних прикмет, які завжди збуваються</a>

7 сучасних прикмет, які завжди збуваються (переглядів: 109)

Ви вірите в прикмети? Розсипаною сіллю і чорною кішкою вже давно нікого не здивуєш, але є ряд сучасних прикмет, які збуваються із регулярністю. Отже, які 7 прикмет потрібно обов'язково знати, щоб уникнути неприємностей?
// 17.08.2018
<a href='/Info/?id=82250' >Коли б'ється посуд: 10 прикмет, які допоможуть зберегти щастя у домі</a>

Коли б'ється посуд: 10 прикмет, які допоможуть зберегти щастя у домі (переглядів: 4110)

Посуд б'ється на щастя. Так кажуть кожен раз, коли в будинку розбивається чергова чашка або тарілка. Але чи так це насправді? І що обіцяє, наприклад, розбитий стакан.
// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=82128' >Які дерева можна садити біля будинку – прикмети наших предків  </a>

Які дерева можна садити біля будинку – прикмети наших предків (переглядів: 3876)

Існують дерева, які можуть налагодити життя в будинку, а є і такі, які ні в якому разі не можна садити біля житла.
// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=70279' >Любовні прикмети та забобони</a>

Любовні прикмети та забобони (переглядів: 7322)

Наші бабусі завжди вірили в безліч різних прикмет та забобонів. Це і прикмети про погоду, побут, тварин, речі тощо. От здавна існує багато забобонів і для закоханих дівчат та хлопців.