Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 21.07.2018

теги: тренінг, підлітки, ні

Рівненських підлітків будуть вчити казати "ні"

Рівненських підлітків будуть вчити казати "ні" У Рівному з 23 по 27 липня відбудеться тренінг для підлітків. Де юнаків вчитимуть відмовляти.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

Фундаментом для тренінгу є ідея викладена у книгах відомих американських психологів Генрі Клауда та Джона Таундсена (в авторів вийшло дві книги на цю тему: “Межі”, рос. “Барьеры” та “Межі в житті підлітків”). Акумулювавши наш досвід, знання та опрацювавши книгу, ми створили психологічний тренінг для підлітків, який розпочинає наш проект “Психологія для підлітків”.

Межі впливають на всі сфери нашого життя:

– Фізичні межі допомагають нам визначити, хто може нас торкатися і за яких обставин. – Розумові межі дають нам свободу мати власні думки і враження. – Емоційні межі допомагають нам впоратися з власними емоціями і визволитися від шкідливих, маніпулятивних емоцій інших людей.

Що відбуватиметься під час психологічного тренінгу:

+ міні-лекції; + перегляд і обговорення тематичних відео; + групова робота (малі групи та всією групою); + індивідуальна робота кожного учасника; + розігрування ситуацій та обговорення процесу/результату.

Тренінг проходить в рамках освітньо-терапевтичного проекту “Психологія для підлітків”. Першою частиною проекту є тренінг «Межі: коли говорити «так» і як сказати «ні».

Тренінг проводять: Сергій Терентьєв, психолог, тренер, керівник Фонду Сприяння Лідерству “Стандарт” Ірина Березовська, тренер, студент-психолог.

Коли: 23-27 липня; з 14:00 до 17:00. Вік учасників: 12-16 років. Вартість курсу 800 грн.

Зареєструватися можна ось тут

pic

переглядів: 662

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93642' >Сесія Рівнеради: забудова Басового Кута, "вигнанці" Народного дому та мільйони для "Вереса" [ВІДЕО]</a>

Сесія Рівнеради: забудова Басового Кута, "вигнанці" Народного дому та мільйони для "Вереса" [ВІДЕО] (переглядів: 178)

Як правильно забудувати Басів Кут, чи виселять і коли громадські організації, які орендують Народний дім у Рівному та понад три гектари земель міста. Сьогодні про це, 16 серпня, говорили на сесії Рівнеради. Крім того, просили грошей.
// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93636' >Еко-парковки у Рівному: мрія чи реальність? [ВІДЕО]</a>

Еко-парковки у Рівному: мрія чи реальність? [ВІДЕО] (переглядів: 134)

Замість асфальту - газони. У світі все більшої популярності набувають еко-парковки. Облаштовувати їх почали і в українських містах. Адже вони, як будь-яке зелене насадження, поглинають вуглекислий газ, при цьому виділяють кисень. Крім того, зелений паркінг збирає на своїй поверхні пил, що знаходиться в повітрі.
// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93637' >Чи побудують завод TESLA у Рівному? </a>

Чи побудують завод TESLA у Рівному? (переглядів: 264)

11 липня на сайті Рівненської міської ради з'явилась інформація щодо виділення ділянки для будівництва заводу TESLA.
// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93620' >У Рівному говорили про тренди українського бізнесу [ВІДЕО]</a>

У Рівному говорили про тренди українського бізнесу [ВІДЕО] (переглядів: 163)

Масштабний форум для підприємців, бізнесменів та чиновників зібрав понад дві сотні учасників із Волинської та Рівненської областей. Захід організувала група компаній Реноме до своєї 28-ї річниці.