rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 02.08.2018

Чому не можна фотографувати сплячих людей: забобони і прикмети

Чому не можна фотографувати сплячих людей: забобони і прикмети Спляча людина виглядає мило і беззахисно, смішно і забавно. Хочеться не просто помилуватися, а сфотографувати. Однак подумайте двічі, перш ніж діставати камеру. Як би не нашкодити.

Фотографувати людей, навіть найближчих, буває непросто. Побачивши камеру, одні лякаються, інші беруть найбільш вдалі пози. Уві сні вираз обличчя моделі найприродніший, невимушений, а іноді і зворушливий. Особливо у дітей.

Однак є кілька причин не фотографувати сплячих. Умовно їх можна розділити на три групи:

містичні;

медичні;

етичні.

Етична заборона фотографувати сплячих

Почнемо з морально-етичних причин. Мало кому подобається, коли його «підловлюють» в незручній ситуації або ж під час настільки особистого, інтимного процесу, до якого безсумнівно відноситься сон. Заснув в транспорті, втупившись у плече сусіда; уві сні відкрив рот; обійняв подушку. Так, хіба мало «гумористичних» ситуацій може трапитися. Людина беззахисна - вона не може попросити не знімати її або видалити невдалі кадри.

Уразливість «захисного біополя»

Якщо вірити в те, що у людини є якесь захисне біополе або аура, то можна повірити і в те, що це біополе легко порушити. Найбільш відповідний момент «порвати» цю тонку матерію - це сон. Уві сні людина вважається беззахисною перед впливом негативних енергій, тому нишком зроблена фотографія здатна принести хвороби, накликати біду і навіть змінити долю.

Особливо трепетно ​​до цього ставляться молоді батьки. Біополе у ​​дитини вважається набагато слабкіше, ніж у дорослого. Тому фотографувати дітей з езотеричної точки зору - остання справа. Втім, наукових пояснень у даних міркувань немає. Вірити чи не вірити в негативний вплив фотоапаратури? Ось у чому питання.

Ще одне сумнівне марновірство полягає в тому, що уві сні душа покидає тіло. В цьому є щось з давнього вірування, коли люди вважали, що душа має звичай подорожувати по різних світах, поки тіло спить. Якщо через фотоапарат людина ненароком прокинеться в момент, поки його душа не повернулася в тілесну оболонку, то вона помре. Наукового підтвердження таким «даним» немає.

Боязнь пристріту

Можливо, вам відомо про існування на ринку чорної магії «послуги» з наведення псування по фотографії. Так ось: куди легше наврочити або навести порчу по фотографії сплячої людини з ослабленим енергетичним захистом. Так що якщо кадр, зроблений з любов'ю, ненавмисно потрапить до недоброзичливцям, про наслідки залишається тільки здогадуватися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Що не можна робити перед дзеркалом: 10 застережень

Як потрібно загадувати бажання, щоб вони здійснювалися

переглядів: 420

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 21.09.2018
<a href='/Info/?id=94679' >Як позбутися від негативної енергії і змінити своє життя на краще</a>

Як позбутися від негативної енергії і змінити своє життя на краще (переглядів: 121)

В житті кожної людини присутній негатив. Але деякі просто вміють від нього позбавлятися і тим самим покращувати своє життя і робити його щасливішим.
// 20.09.2018
<a href='/Info/?id=94644' >Чому ввечері не можна виносити сміття з будинку?</a>

Чому ввечері не можна виносити сміття з будинку? (переглядів: 169)

Незважаючи на те, що сучасні люди не такі забобонні, є прикмети, в які багато хто вірить досі. Всі знають, що сміття після заходу сонця з дому виносити не можна, але не всі знають чому.
// 19.09.2018
<a href='/Info/?id=94609' >Привітання з Днем ангела Михайла</a>

Привітання з Днем ангела Михайла (переглядів: 981)

19 вересня відзначається Михайлове Чудо. Тому, не забудьте привітати зі святом свого Михайла.
// 15.09.2018
<a href='/Info/?id=94536' >Як зрозуміти, що з вас висмоктують сили: ознаки енергетичного вампіра</a>

Як зрозуміти, що з вас висмоктують сили: ознаки енергетичного вампіра (переглядів: 553)

Енергетичні вампіри - як їх відрізнити? Потрібно знати, як спілкуватися з енергетичним вампіром, щоб не нашкодити собі.