rivne1.tv / Новини /
// 16.08.2018

теги: перемога, Польща, легка атлетика, Наталя Прищепа

Рівнянка Наталя Прищепа знову виборола спортивну перемогу

Рівнянка Наталя Прищепа знову виборола спортивну перемогу Рівнянка Наталя Прищепа вкотре перемогла на спортивних змаганнях. Про це повідомили у групі UAthletics.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

В польському місті Щецин легкоатлетка на змаганнях "Memorial Wiesława Maniaka" в бігу на 800 метрів виборола золото. Вона фінішувала першою з результатом 1.59.91.

pic

Нагадаємо, днями раніше, Наталя Прищепа виборола першість Чемпіонату Європи з легкої атлетики. А після того спортсменка розповіла кореспонденту rivne1.tv про свої подальші плани.

Анастасія Боднарська
переглядів: 456

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>

Інші публікації у розділі:

// 21.09.2018
<a href='/Info/?id=94708' >Легкоатлети з Рівненщини виступили на Чемпіонаті України </a>

Легкоатлети з Рівненщини виступили на Чемпіонаті України (переглядів: 105)

На Чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів 2003-2004 років народження Рівненщину представляла збірна команда, до складу якої увійшли сім спортсменів Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю.
// 19.09.2018
<a href='/Info/?id=94632' >Рівненські сумоїсти поїдуть на Чемпіонат Європи</a>

Рівненські сумоїсти поїдуть на Чемпіонат Європи (переглядів: 187)

10 золотих, 9 срібних та 25 бронзових медалей привезли борці сумо Рівненщини з чемпіонату України серед юнацтва
<a href='/Info/?id=94629' >Рівненські каратисти вчились на Міжнародному семінарі </a>

Рівненські каратисти вчились на Міжнародному семінарі (переглядів: 181)

З 13 по 15 вересня команда каратистів Рівненської обласної Федерації Кйокушінкаі Карате Унія України взяла участь у Міжнародному методологічному Інструкторському семінарі.