З нагоди святкування 521-ї річниці міста Здолбунів відбулися святкові заходи, серед яких – і дитячий міні-футбольний турнір серед дворових команд.

У турнірі взяли участь 7 команд, які розділили на дві групи. До групи А увійшли: «Вулкан» (Здолбунів), с. Здовбиця, с. П’ятигори, «Локомотив» (Здолбунів); до групи Б: «Здолбунів-3», «Здолбунів-2», «Юні футболісти».

Ігри проходили у кожній групі за коловою системою.

pic

У групі А жодної поразки не було у команди «Локомотив», яка набрала максимум очок – 9. Другою стала команда «Вулкан» – 6 очок.

У групі Б перше місце посіла команда «Здолбунів-3», яка набрала 4 очки. Другими стали юні футболісти, набравши 3 очки.

pic

Відповідно до регламенту змагань, переможці груп грали за перше-друге місце. Ті, ж хто посів другі місця, змагалися за третє-четверте.

Тож третє місце вибороли юні футболісти, обігравши команду «Вулкан» з рахунком 2:1.

Перше місце посіла команда «Локомотив», яка у складній боротьбі вирвала перемогу у команди «Здолбунів-3».

Усі команди-призери нагородили медалями та грамотами.

Наймолодший учасник змагань Денис Іванов (2009 р. н.) виборов срібну медаль турніру.