сторiнки:   5  4  3  2  1  старіша

// 16.11.2013
Спідвей. 7 років без Ігоря Марко

Спідвей. 7 років без Ігоря Марко (переглядів: 4008)

16 листопада 2013 року виповнюється рівно 7 років з дня, коли цей світ залишила людина, яка дарувала хвилини радості тисячам рівнян... і не тільки... 7 років тому перестало битися серце чемпіона Європи серед юніорів зі спідвею 1986 року Ігоря Марко.

теги: спідвей, мототрек, Марко

// Конкурс  02.11.2013
Конкурс від програми АвтоМотоРевю. Переможець жовтня.

Конкурс від програми АвтоМотоРевю. Переможець жовтня. (переглядів: 2223)

За підсумками 4-х турів жовтня 2013-го року переможцем конкурсу на знавця історії авто- та мотоспорту став рівненський вболівальник спідвею Валентин Марчук, який дав правильні відповіді на усі чотири запитання конкурсу. До речі Валентин здобуває перемогу у конкурсі вже вдруге протягом року.

теги: спідвей, конкурс

// Конкурс  16.10.2013
Конкурс від програми АвтоМотоРевю. Переможець вересня.

Конкурс від програми АвтоМотоРевю. Переможець вересня. (переглядів: 2048)

За підсумками 4-х турів вересня 2013-го року переможцем конкурсу на знавця історії авто- та мотоспорту став рівненський вболівальник спідвею Ілля Тищук.

// Конкурс  07.09.2013
Конкурс від програми АвтоМотоРевю. Переможець серпня.

Конкурс від програми АвтоМотоРевю. Переможець серпня. (переглядів: 2424)

За підсумками 5-ти турів серпня 2013-го року переможцем конкурсу на знавця історії авто- та мотоспорту став рівненський вболівальник спідвею Сергій Гладкий.

// 04.08.2013
Спідвей. Гран-Прі. 8-й раунд. Італія (Терензано) + відео

Спідвей. Гран-Прі. 8-й раунд. Італія (Терензано) + відео (переглядів: 2995)

Після перерви, пов’язаної з проведенням Кубку Світу зі спідвею, поновився розіграш серії Гран-Прі. 8-й етап чемпіонату відбувся минулої суботи в Італії на треці в Терензано. І головним підсумком турніру можна назвати загострення боротьби за чемпіонську корону між Емілем Сайфутдіновим і Таєм Вуффінденом.

теги: змагання, спідвей, гонка

// Конкурс  03.08.2013
Конкурс від програми АвтоМотоРевю. Переможець липня.

Конкурс від програми АвтоМотоРевю. Переможець липня. (переглядів: 2068)

За підсумками 4-х турів липня 2013-го року переможцем конкурсу на знавця історії авто- та мотоспорту став рівненський вболівальник спідвею зі стажем Матієнко Віктор Васильович. До речі Віктор Васильович претендує на звання найактивнішого глядача нашої програми, а також найактивнішого учасника вікторини, так як перемагає вже вдруге поспіль.