Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /


сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  1972  1971  1970  ...  6  5  4  3  2  1  старіша

// 04.04.2008
На Лебединці у Рівному з"являться нові лебеді лише після того, як там стане безпечно для птахів

На Лебединці у Рівному з"являться нові лебеді лише після того, як там стане безпечно для птахів (переглядів: 2881)

На рівненській лебединці білі лебеді з'являться лише тоді, коли міська влада гарантуватиме їх безпеку. На цьому сьогодні зійшлися представники Тресту зеленого господарства, учні другої школи та керівництво Рівненського зоопарку. Саме останнє зініціювало зустріч усіх зацікавлених сторін.

// 04.04.2008
До Рівного привезли Великодні писанки

До Рівного привезли Великодні писанки (переглядів: 3492)

До Великодня - менше місяця - час робити писанки. Перший у цьому сезоні майстер-клас провела сьогодні київська майстриня Олеся Токарська. Тонкощами розпису великодніх яєць вона ділилися в краєзнавчому музеї. Рівнятися було на що - художниця презентувала вже готову експозицію власних писанок.

// 04.04.2008
У Рівному побільшало лікарів сімейної медицини

У Рівному побільшало лікарів сімейної медицини (переглядів: 2558)

Здоров'я рівнян в руках сімейних лікарів. У цьому переконані в третій міській поліклініці. Фахівців родинної медицини там тепер удвічі більше. Лікарі налаштовані оптимістично - кажуть здорових родин у Рівному побільшає.

// 03.04.2008
Студенти РДГУ не хочуть переукладати угоду з навчальним закладом

Студенти РДГУ не хочуть переукладати угоду з навчальним закладом (переглядів: 5223)

Хочеш отримати диплом - доплати. Ректор та студенти Рівненського гуманітарного університету не можуть дійти згоди. Молодь відмовляється платити понад 8 тисяч гривень в рік за навчання. Бо в договорі, який уклали чотири роки тому, - стоїть учетверо менша сума. Тиждень студенти не могли достукатися до ректора. Сьогодні нарешті пощастило. Без сварок не обійшлося.

// 03.04.2008
У Рівному розмовляють квіти

У Рівному розмовляють квіти (переглядів: 20619 / коментарів: 3)

[+відео]
У Рівному квіти почали розмовляти - цьому їх вчить звичайний студент. Він робить написи на пелюстках з допомогою спеціального принтера. Переконує, рослинам це анітрохи не шкодить. Натомість людям приносить радість.

// 03.04.2008
Рівне співпрацює з Фондом місцевого самоврядування

Рівне співпрацює з Фондом місцевого самоврядування (переглядів: 2983)

Президент України дбає про Рівне. Спеціальний фонд, який працює під його патронатом ось уже кілька років дає гроші місцевій громаді. За них у Рівному залатали кілька дірок в комунальній галузі та відкрили відділення в одному з пологових будинків. Річку Устя цьогоріч чиститимуть також коштом президентського фонду. Утім місцевим чиновникам і цього мало - вони проситимуть ще.

// 02.04.2008
Чи змінювати назву Проспекту Миру у Рівному, вирішуватимуть рівняни

Чи змінювати назву Проспекту Миру у Рівному, вирішуватимуть рівняни (переглядів: 3332)

Майбутнє проспекту Віктора Чайки тепер в руках самих рівнян. Депутати Рівнеради хочуть провести соціологічне опитування, яке і дасть відповідь - перейменовувати вулицю чи ні. До такого рішення обранців спонукали акції протесту мешканців проспекту Миру та дискусії, які точаться у Рівному. Вони навіть підрахували, скільки коштуватиме міському бюджету таке дослідження.

// 02.04.2008
Місто Кузнецовськ хочуть перейменувати на Вараш

Місто Кузнецовськ хочуть перейменувати на Вараш (переглядів: 17624 / коментарів: 35)

Перейменування - топ-тема для жителів Кузнецовська. Місто рівненських атомників також хочуть переназвати. Замість імені радянського розвідника краєзнавці пропонують історичну назву Вараш. Саме так називалося село, на місці якого 35 років тому почали будувати сучасний Кузнецовськ.

// 02.04.2008
Рівненські чиновники воюють з гральним бізнесом

Рівненські чиновники воюють з гральним бізнесом (переглядів: 2968)

Війна з гральним бізнесом на Рівненщині у розпалі. Слідом за депутатами облради перевіряти азартних підприємців взялася обласна адміністрація. Там навіть створили робочу групу з правоохоронців та податківців. Порушників обіцяють позбавляти ліцензії. Чиновники наголошують - це не порожні слова.

// 01.04.2008
Для ЛОР відділення обласної дитячої лікарні придбали нове обладнання

Для ЛОР відділення обласної дитячої лікарні придбали нове обладнання (переглядів: 5607)

Нове обладнання для лікування дітей з вадами слуху з'явилося у ЛОР відділенні обласної дитячої лікарні. Його придбали за гроші рівнян. Благодійних п’ятнадцять тисяч гривень торік зібрали волонтери всеукраїнської акції "Почуйте всі".


сторiнки: новіша  1972  1971  1970  ...  6  5  4  3  2  1  старіша


*