rivne1.tv / Новини /
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  1805  1804  1803  ...  45  44  43  42  41  ...  3  2  1  старіша

// 24.10.2008
Біла тростина мій брат і товариш

Біла тростина мій брат і товариш (переглядів: 1637)

Біла тростина мій брат і товариш. У цьому запевняють люди з вадами зору. Незрячі рівняни скаржаться держава не надто звертає на них увагу, тому сліпим доводиться нагадувати про себе. Цього разу акцією "Якщо добром зігріти серце". Протягом місяця інваліди на концертах та виступах розповідатимуть про свої біди небайдужим людям.

// 24.10.2008
Рівненське Полісся за кілька років стане туристичною Меккою

Рівненське Полісся за кілька років стане туристичною Меккою (переглядів: 1888 / коментарів: 1)

Рівненське Полісся за кілька років стане туристичною Меккою. Переконує місцева влада. Вже й маршрути для відпочивальників затвердили. Поки шукають грошей на втілення ідей. І хизуються журналістам мальовничою природою.

// 23.10.2008
Уже за тиждень-два з кабельної мережі Рівного зникнуть одразу кілька іноземних каналів - переважно російських

Уже за тиждень-два з кабельної мережі Рівного зникнуть одразу кілька іноземних каналів - переважно російських (переглядів: 1864 / коментарів: 4)

Уже за тиждень-два з кабельної мережі Рівного зникнуть одразу кілька іноземних каналів - переважно російських. Так першого жовтня вирішили в Нацраді з телебачення та радіомовлення. Провайдери уже почали виконувати розпорядження столичних чиновників. Останні своє рішення пояснюють просто - доводять телевізійний простір України до вимог чинного законодавства. Тим часом деякі глядачі вже обурені: одні вбачають у цьому політику, інші просто хочуть дивитися улюблені, хоча й іноземні, канали.

// 23.10.2008
Активісти молодіжних громадських організацій не проти зустрітися віч на віч з усіма претендентами на міського голову

Активісти молодіжних громадських організацій не проти зустрітися віч на віч з усіма претендентами на міського голову (переглядів: 1584)

Тим часом активісти молодіжних громадських організацій не проти зустрітися віч на віч з усіма претендентами на міського голову. Мовляв, мають що сказати кожному з них. Гроші на фінансування молодіжних проектів, брак приміщень для Молодіжного центру, а також відсутність представника молоді серед членів міськвиконкому - це лише частина вимог молодих виборців до тих, за кого голосуватимуть 30 листопада.

// 23.10.2008
Доторкнутися до прекрасного мали змогу депутати Рівненської обласної ради

Доторкнутися до прекрасного мали змогу депутати Рівненської обласної ради (переглядів: 1464)

Доторкнутися до прекрасного мали змогу депутати Рівненської обласної ради. Напередодні вони відвідали один з кращих краєзнавчих музеїв Західної України. Це в Нетішині. У десятку кімнат - тисячі експонатів. Від сивої давнини до сучасності. Їх збирали по усій Хмельниччині. Корали, яким 400 мільйонів років у місті атомників бачив Ярослав Кухаренко.

// 22.10.2008
Релігійною Меккою стає Рівненщина

Релігійною Меккою стає Рівненщина (переглядів: 5030 / коментарів: 3)

[+ВІДЕО] Релігійною Меккою стає Рівненщина. У Березнівському районі місцеві бачать зображення Ісуса Христа, Божої матері та ангелів. І все це у лісі - на фоні дерев та каміння. Подивитися на дивовижу з'їжджаються тисячі поломників. Священники кажуть про чудо і правлять богослужіння на околиці лісу.

// 22.10.2008
  Другий енергоблок Хмельницької АЕС знову зупинили

Другий енергоблок Хмельницької АЕС знову зупинили (переглядів: 1606)

Другий енергоблок Хмельницької АЕС знову зупинили. З ладу вийшов статор - нерухома частина реактора - пояснили на підприємстві. Енергоблок нещодавно уже був на ремонті. Тоді атомники лагодили ротор. Нинішня зупинка - не надовго - кажуть на ХАЕС.

// 22.10.2008

ТВК зареєструвала 23 кандидати у мери Рівного (переглядів: 3779)

Територіальна виборча комісія закінчила прийом документів від претендентів на посаду міського голови Рівного. Як повідомили у комісії, поки що за крісло мера зможуть боротимуться 23 кандидати. Однак ця кількість не остаточна. Ще троє потенційних мерів подали документи до ТВК в останні хвилини, тому комісії доведеться провести додаткове засідання.

// 20.10.2008
Претенденти відомі - виборчі перегони на старті

Претенденти відомі - виборчі перегони на старті (переглядів: 2382 / коментарів: 1)

Претенденти відомі - виборчі перегони на старті. Завтра кандидати на посаду міського голови Рівного офіційно розпочнуть кампанію з власної розкрутки. А з нею на вулицях Рівного з'явиться і політична реклама. На неї кандидати не шкодуватимуть ні грошей, ні зусиль. Скільки коштуватиме піар і чи буде чорним - дізнавався Ігор Шумик.

// 20.10.2008
Діти мерзнуть у садочках

Діти мерзнуть у садочках (переглядів: 2407)

Лише у трьох з більш ніж трьох десятків дошкільних закладів Рівного є опалення. Вихователі намагаються зіргіти дітей як можуть. Тим часом комунальники вже другий тиждень у столиці намагаються домовитися про газ для рівненських котелень. І впевнених прогнозів, коли ж нарешті буде тепло, поки не роблять.


сторiнки: новіша  1805  1804  1803  ...  45  44  43  42  41  ...  3  2  1  старіша


*