Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  2106  2105  2104  ...  45  44  43  42  41  ...  3  2  1  старіша

// 23.10.2008
Уже за тиждень-два з кабельної мережі Рівного зникнуть одразу кілька іноземних каналів - переважно російських

Уже за тиждень-два з кабельної мережі Рівного зникнуть одразу кілька іноземних каналів - переважно російських (переглядів: 2110 / коментарів: 4)

Уже за тиждень-два з кабельної мережі Рівного зникнуть одразу кілька іноземних каналів - переважно російських. Так першого жовтня вирішили в Нацраді з телебачення та радіомовлення. Провайдери уже почали виконувати розпорядження столичних чиновників. Останні своє рішення пояснюють просто - доводять телевізійний простір України до вимог чинного законодавства. Тим часом деякі глядачі вже обурені: одні вбачають у цьому політику, інші просто хочуть дивитися улюблені, хоча й іноземні, канали.

// 23.10.2008
Активісти молодіжних громадських організацій не проти зустрітися віч на віч з усіма претендентами на міського голову

Активісти молодіжних громадських організацій не проти зустрітися віч на віч з усіма претендентами на міського голову (переглядів: 1773)

Тим часом активісти молодіжних громадських організацій не проти зустрітися віч на віч з усіма претендентами на міського голову. Мовляв, мають що сказати кожному з них. Гроші на фінансування молодіжних проектів, брак приміщень для Молодіжного центру, а також відсутність представника молоді серед членів міськвиконкому - це лише частина вимог молодих виборців до тих, за кого голосуватимуть 30 листопада.

// 23.10.2008
Доторкнутися до прекрасного мали змогу депутати Рівненської обласної ради

Доторкнутися до прекрасного мали змогу депутати Рівненської обласної ради (переглядів: 1710)

Доторкнутися до прекрасного мали змогу депутати Рівненської обласної ради. Напередодні вони відвідали один з кращих краєзнавчих музеїв Західної України. Це в Нетішині. У десятку кімнат - тисячі експонатів. Від сивої давнини до сучасності. Їх збирали по усій Хмельниччині. Корали, яким 400 мільйонів років у місті атомників бачив Ярослав Кухаренко.

// 22.10.2008
Релігійною Меккою стає Рівненщина

Релігійною Меккою стає Рівненщина (переглядів: 5416 / коментарів: 3)

[+ВІДЕО] Релігійною Меккою стає Рівненщина. У Березнівському районі місцеві бачать зображення Ісуса Христа, Божої матері та ангелів. І все це у лісі - на фоні дерев та каміння. Подивитися на дивовижу з'їжджаються тисячі поломників. Священники кажуть про чудо і правлять богослужіння на околиці лісу.

// 22.10.2008
  Другий енергоблок Хмельницької АЕС знову зупинили

Другий енергоблок Хмельницької АЕС знову зупинили (переглядів: 1867)

Другий енергоблок Хмельницької АЕС знову зупинили. З ладу вийшов статор - нерухома частина реактора - пояснили на підприємстві. Енергоблок нещодавно уже був на ремонті. Тоді атомники лагодили ротор. Нинішня зупинка - не надовго - кажуть на ХАЕС.

// 22.10.2008

ТВК зареєструвала 23 кандидати у мери Рівного (переглядів: 4246)

Територіальна виборча комісія закінчила прийом документів від претендентів на посаду міського голови Рівного. Як повідомили у комісії, поки що за крісло мера зможуть боротимуться 23 кандидати. Однак ця кількість не остаточна. Ще троє потенційних мерів подали документи до ТВК в останні хвилини, тому комісії доведеться провести додаткове засідання.

// 20.10.2008
Претенденти відомі - виборчі перегони на старті

Претенденти відомі - виборчі перегони на старті (переглядів: 2670 / коментарів: 1)

Претенденти відомі - виборчі перегони на старті. Завтра кандидати на посаду міського голови Рівного офіційно розпочнуть кампанію з власної розкрутки. А з нею на вулицях Рівного з'явиться і політична реклама. На неї кандидати не шкодуватимуть ні грошей, ні зусиль. Скільки коштуватиме піар і чи буде чорним - дізнавався Ігор Шумик.

// 20.10.2008
Діти мерзнуть у садочках

Діти мерзнуть у садочках (переглядів: 2671)

Лише у трьох з більш ніж трьох десятків дошкільних закладів Рівного є опалення. Вихователі намагаються зіргіти дітей як можуть. Тим часом комунальники вже другий тиждень у столиці намагаються домовитися про газ для рівненських котелень. І впевнених прогнозів, коли ж нарешті буде тепло, поки не роблять.

// 20.10.2008
67 років сьогодні виповнилося б Вікторові Чайці

67 років сьогодні виповнилося б Вікторові Чайці (переглядів: 1884)

67 років сьогодні виповнилося б Вікторові Чайці. Серце міського голови Рівного зупинилося вісім місяців тому після тяжкої хвороби. Сталося це у польському місті Ополє, коли він з дружиною їхали до Німеччини на черговий курс лікування. Віктор Чайка керував Рівним десять років, на цю посаду обирався тричі. Про нього згадують як про вимогливого та жорсткого керівника і вправного господарника. Ті, хто з ним працював, і досі не можуть змиритися з втратою.

// 20.10.2008
Дощі йдуть - будинки топить

Дощі йдуть - будинки топить (переглядів: 2579)

Дощі йдуть - будинки топить. Ґрунтовими водами, та стоками вже більше тижня затоплений підвал однієї з багатоповерхівок у центрі міста. Комунальники спромоглися викачати лише половину. Мешканці розповідають, підвали заливає вже кілька років поспіль. А будинок тим часом почав тріскати. Чи впаде - дізнавався Дмитро Леонтіюк.


сторiнки: новіша  2106  2105  2104  ...  45  44  43  42  41  ...  3  2  1  старіша


*