rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
«
Бесіди з психологом
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   6  5  4  3  2  1  старіша

// 23.11.2016
Чому дитина краде? Розмови з малюком

Чому дитина краде? Розмови з малюком (переглядів: 385)

Проблема від котрої не застраховані жодні з батьків. Та як правильно поговорити з дитиною та вияснити усі моменти - читайте далі.

// 31.10.2016
Як розповісти дитині про смерть?

Як розповісти дитині про смерть? (переглядів: 394)

Ми живемо нині у непростий час - і окрім бід у сім'ї дітям доволі часто доводиться чути про смерті в Україні. Як батькам поводити себе, якщо біда постукала у ваші двері, що варто казати, а що ні та як допомогти дитині - читайте далі.

// 08.10.2016
Знущання над дітьми у школі: чи існує ця проблема в Україні? [ІНФОГРАФІКА]

Знущання над дітьми у школі: чи існує ця проблема в Україні? [ІНФОГРАФІКА] (переглядів: 384)

Буллінг - це явище, коли дітей у школі постійно та цілеспрямовано знущаються з інших дітей. сміються з них ображають та цькують. Опитування провели в Україні U-репортери глобального молодіжного проекту, що впроваджений в Україні ЮНІСЕФ. Всі дані увійшли до глобального звіту для Генеральної асамблеї ООН.

// 26.08.2016
ТОП-4 способи підвищити самооцінку дитини

ТОП-4 способи підвищити самооцінку дитини (переглядів: 626)

Батьківські слова, судження та оцінка дій найважливіші для дитини змалечку. Так формується її світогляд, поняття доброго і поганого, і найголовніше - власної самооцінки. Що робити батькам аби діти були впевненими у собі, щасливими та успішними - читайте далі.

// 17.08.2016
Принцеси з мультиків "Disney" та їх вплив на дитячу психіку

Принцеси з мультиків "Disney" та їх вплив на дитячу психіку (переглядів: 792)

Вчені із американського університету цього року представили на загал результати досліджень про вплив мультяшних діснеєвських принцес. Як виявилося, цей вплив може бути негативним.

теги: діти, поради, мультики, психіка, принцеси// 16.08.2016
ТОП-6 способів для вгамування дитячої істерики

ТОП-6 способів для вгамування дитячої істерики (переглядів: 646)

Дитяча істерика - жах для багатьох батьків. А особливо коли все відбувається не вдома, за зачиненими дверима, а посеред вулиці, магазину чи на майданчику. Як не нервувати самим та максимально комфортно для всіх завершити дитячу істерику - читайте далі.

// 12.08.2016
"Погана" поведінка дитини - а можливо причина в батьках?

"Погана" поведінка дитини - а можливо причина в батьках? (переглядів: 663)

Найлегше сказати "Як тобі не соромно, як ти себе поводиш?", "В кого ти такий?", "Хто тебе вчив?", "Ти не знаєш що робити?". Фрази, котрими зловживають чимало батьків. Та насправді, у більшості випадків винні саме БАТЬКИ! Як нам намагатися виховувати правильно та не "ламати" крила нашим малюкам - читаймо далі.

// 20.07.2016
Які слова не слід вживати виховуючи хлопчика?

Які слова не слід вживати виховуючи хлопчика? (переглядів: 855)

Багато хто відразу міг подумати про слова пов'язані зі смертю чи хворобою. Насправді є набагато страшніші. Це постійне нагадування "Будь чоловіком!"

// 20.07.2016
Чому не варто "виливати" на дитину свої емоції?

Чому не варто "виливати" на дитину свої емоції? (переглядів: 536)

Одне із найголовніших завдань мам - допомагати дітям поладнати із їхніми емоціями. Навчитися сприймати їх, пережити їх, якщо сам не в змозі. А емоції діток постійні - вони виникають, вправлятися із ними важко. І саме функція "перетравити" всі дитячі емоції мамами ігнорується. Як навчитися допомагати своїй дитині і при цьому не навантажувати її своїми проблемами - читайте далі.

// 17.07.2016
Виховуємо щасливих дітей - поради батькам

Виховуємо щасливих дітей - поради батькам (переглядів: 631)

Порівняння з іншими дітьми, оцінки у школі, міркування коли варто йти у школу та чимало іншого. Почасти батьки не задумуються про щастя дітей, а більше про успіх. Сучасне життя втискає нас у рамки сценаріїв. Робити, бо так краще, успішніше, як всі. Та чи це важливе? Як виховувати дитину щасливою - про 7 секретів читаємо далі.

// 13.07.2016
Діти та розлучення: поради батькам аби полегшити процес для малюків

Діти та розлучення: поради батькам аби полегшити процес для малюків (переглядів: 546)

Розлучення - це важкий та переломний момент для всіх членів родини. Особливо дітей, адже їх психіка особливо вразлива та несформована. Поради парам, котрі розлучаються, але намагаються найменш травмувати дитину.

// 12.07.2016
ТОП-10 порад для батьків або як навчити дитину бути слухняною

ТОП-10 порад для батьків або як навчити дитину бути слухняною (переглядів: 378)

Психіка дитини - це чистий аркуш паперу, на котрому батьки "пишуть" основні правила життя, поведінки, на їхню думку єдиновірні. Від того, яку модель поведінки ви поставите як правильну - залежить ваш та спокій дитини. Ось декілька основних моментів котрі допоможуть гармонійно жити без "кидань" у крайнощі.

// 11.07.2016
Хвалити чи не хвалити? Або як дитині не бути залежним від слів інших людей

Хвалити чи не хвалити? Або як дитині не бути залежним від слів інших людей (переглядів: 417)

Ти талановитий, Ти наслухняніший, Ти найгарніша! Слова, котрі ми нерідко незамислюючись говоримо нашим дітям. Проте не завжди розуміємо, що навіть такі слова можутьнанести непоправну шкоду малечі. В чому наші помилки та як дітям не залежити від похвали? Читайте далі.

// 10.07.2016
5 проблем слухняних дітей

5 проблем слухняних дітей (переглядів: 1045)

Всі батьки прагнуть до того, щоб їхні діти були хорошими і слухняними. Ось тільки це аж ніяк не синоніми. Змушуючи дитину беззаперечно підкорятися всім вашим вказівкам, ви наносите їй значної шкоди. Ми розповімо про наслідки суворого виховання і порадимо, що робити, щоб ваша дитина з ними не зіткнувся.


сторiнки:   6  5  4  3  2  1  старіша


*